Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@maro18: Cena średnia, można powalczyć o rabat 10-20 złotych, chodź w vectrze bardziej wola w obecnej cenie dać jakiś gratis. Parametry sygnału są ok.

 

@speedlink: dostałeś ostatnio nowy regulamin, małym drukiem niektórzy mieli zapis ze ich abonament wzrasta o 5,40. Trzeba czytać. Masz czas jeszcze wypowiedzieć umowę jeśli się nie zgadzasz z nowym reg i podwyżka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tym sadzicie? Platyna pvr + internet 50 wifi + sno + canal prestiz. = 136 zl. Przy okazji msm pytanie co do parametrow: sila 58 ; jakosc 100. To dobre parametry?

 

Moim zdaniem cena mocno średnia. 20zł od tego i będziesz miał moim zdaniem przynajmniej ok. Za C+ Prestiż zapewne cena 44,90. Czyli pozostałe Twoje usługi 91,10zł to dosyć bogato. Proś o rabat 20zł na tv.

 

Co do parametrów są ok. nawet bardzo.

 

U mnie jest siła 45 jakość 100 z tym,że na dwa dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem wypowiedzenie na wszystkie usługi i będę chciał tylko sam internet z Vectry. Będę musiał oddawać cały sprzęt (dekoder + modem) i podpisywać nową umowę z nowym modemem?? Jest jakaś możliwość, żeby zdać tylko dekoder a modem zostawić??

Oddajesz tylko odbiornik telewizjí cyfrowej, modem zostawiasz i podpisujesz nową umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kfm877

Pisałeś o tym że niektórzy w nowym regulaminie dostali informację że będą mieli podwyżkę o 5,40 zł, jakoś nie mogę się tego doszukać, być może nie mam ale możesz podpowiedzieć gdzie tego szukać?

pozdrawiam

 

Masz zdjęcie dwóch regulaminów. Jednych Vectra uraczyła podwyżką, innych nie. Równi, równiejsi (?)....

http://oi57.tinypic.com/rj4eiv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!! Jeśli ktoś z Was ma problem z długim włączaniem się dekodera MOTOROLA HMC3021 to proszę wejść do MENU -> USTAWIENIA -> OPCJE CZASU CZUWANIA (druga opcja od dołu) i zmienić z trybu oszczędzania energii na tryb normalny. Zapisać ustawienia. Od tej pory dekoder startuje błyskawicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy jest gdzieś informacja dot. ofert utrzymaniowych z Vectry? Co ciekawego mogę wynegocjować?

Obecnie posiadam Platyne HD + 50 Mb/s + Canal za 140 zl;

da rade wynegocjować coś więcej? W tamtym roku wujek otrzymal ~ 115 zł, to samo, co my z telefonem;

jestem z Zabrza i jest tutaj UPC;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co : promocja jest do 31 sierpnia. A jeśli chodzi o promocje na C+ no to masz tylko +Prestige za 44,90zł (Bynajmniej w mojej wersji regulaminu to wystąpiło). Stawki po okresie zobowiązania przechodzą na stawki cennikowe, ale w moim przypadku, kiedy renegocjowałem warunki umowy to np. na SnO te 10zł utrzyma my się po umowie i przejściu jej na czas nieokreśolny (Chociaż wiem, że i z tych 10zł uda się jeszcze coś ugrać :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!! Jeśli ktoś z Was ma problem z długim włączaniem się dekodera MOTOROLA HMC3021 to proszę wejść do MENU -> USTAWIENIA -> OPCJE CZASU CZUWANIA (druga opcja od dołu) i zmienić z trybu oszczędzania energii na tryb normalny. Zapisać ustawienia. Od tej pory dekoder startuje błyskawicznie.

To jednak wymagałoby sprawdzenia jak wygląda wtedy zużycie energii podczas pracy i na czuwaniu.

Często jest tak że w takim przypadku pobór energii przez dekoder jest taki sam, lub bardzo zbliżony jak podczas pracy. Czyli nie ma większego znaczenia czy jest włączony czy wyłączony...

Większość elektroniki pracuje a jedynie zmienia się pozycja wyświetlacza / świecących diód na przednim panelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest taki sam a jeśli mniejszy to raptem o 1-2 W. W praktyce dekoder nie jest po prostu wyłączany dlatego "wstaje" błyskawicznie. Zmienia się tylko tryb pracy wyświetlacza. Równie dobrze można go w ogóle nie wyłączać z pilota i wyjdzie dokładnie na to samo. Rozwiązanie to jest więc do d... Sztuka to zrobić tuner, który głęboko się usypia (pobiera np 1W) a później potrafi szybko się odpalić - np w kilka czy kilkanaście sekund. Tak było w czasach tunerów SD cyfry+ (np Pioneer 1430 itp.) Obecnie im bardziej współczesny dekoder tym dłużej startuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się trafić na ogarnietego człowieka w DUK i dostałem taka ofertę:

 

Platyna + 50mb 59.90 zł

SNO 6.7 zł

C+ 39.90 zł

 

Czyli całość 106.50 zł

 

Do tej pory nie miałem c+ i miałem 60mb, ale nie ma opcji aby podnieść prędkość.

Prędkość, ponoć i tak nie zostanie ograniczona i zostanie na poziomie tych 60mb.

 

Wcześniej płaciłem 105 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się trafić na ogarnietego człowieka w DUK i dostałem taka ofertę:

 

Platyna + 50mb 59.90 zł

SNO 6.7 zł

C+ 39.90 zł

 

Czyli całość 106.50 zł

 

Do tej pory nie miałem c+ i miałem 60mb, ale nie ma opcji aby podnieść prędkość.

Prędkość, ponoć i tak nie zostanie ograniczona i zostanie na poziomie tych 60mb.

 

Wcześniej płaciłem 105 zł

 

To już o wiele lepiej wygląda. :D

 

Dekoder pvr?

 

Canal+ Select a może Prestiż w tej cenie?

 

Niestety u mnie było też 60mb ale po podpisaniu jest 50mb. Dla mnie to i tak lepsze niż co miałem do tej pory 60mb/3mb.

 

Teraz mam 50mb/5mb. Wolę mieć szybszy upload.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...