Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Tylko" to dużo, tak po grosikach będą podnosić i będzie coraz droższa...a kiedyś obniżyli o 40 gierka na kilka tygodni (nie wiem po co), i znowu wrócili do 1,90 PLN, a teraz już 1,99 PLN, w końcu dojdą do ponad dwóch złotych :/ reklam w tym tygodniku (To&Owo), też mi się wydaje, że jest ich coraz więcej, ale to i tak mój najlepszy tygodnik TV, jestem wiernym klientem od lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem małą podwyżkę w TO i Owo i w Teletygodniu, teraz obie gazety kosztują 1,99 zł. W ubiegłym tygodniu dzwoniłem do redakcji TO i Owo i powiedziano mi, ze na wakacje gazeta będzie chudsza o 8 stron a po wakacjach zamierzają zamieszczać więcej kanałów oraz wrócić do 108 stron a może jeszcze więcej. Dzisiejsza podwyżka to chyba spowodowana rosnącymi kosztami, ale mogli by chociaż napisać z przykrością informujemy ble,ble, ble no ale teraz nawet o takich głupotach nie piszą! Poza tym w dzisiejszym numerze brak opisów premier HBO na czwartek i piątek nie maja miejsca czy redakcja nie dostarczyła materiałów?

Mam nadzieje że to co ty piszesz w części dotyczącej nowych kanałów okażę się prawdą - chętnie poczytam sobie ramówki CSB TV,TVR czy Szóstki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Każdy potrzebuje czegoś innego i nie każdemu odpowiada taka kobyła, jak To i Owo lub Tele Tydzień, ale gdybym miał już wybierać to zdecydowanie bardziej odpowiada mi Tele Tydzień. Dla mnie najlepszą gazetą z programem jest taka, która większość programów ma ułożonych w słupkach, gdyż są zdecydowanie bardziej czytelne niż układ liniowy. Istotne jest również to, aby gazeta nie była zbyt obszerna i nie zawierała rzeczy zbędnych, co niepotrzebnie zwiększa jej objętość i powoduje małą czytelność tego, co jest najważniejsze czyli programu. Do niczego też nie potrzebuję jakiejś ogromnej ilości programów ponieważ większości z nich po prostu nie oglądam. W ciągu ostatnich dwóch tygodni kupowałem wszystkie dostępne na rynku gazety z programem i gruntownie je analizowałem i porównywałem pomiędzy sobą. Muszę przyznać, że nie ma gazety, która spełnia moje oczekiwania. Wydaje mi się, że najlepszy jest jednak Tele Tydzień, jednak cena jest zbyt wysoka i wiele istotnych programów nie ma wszystkich pozycji, gdyż są skrócone na początku lub na końcu (co jest bolączką wszystkich tego typu gazet). Jednak TT ma najlepszą rozkładówkę z wykazem programów podstawowych, czyli od TVP1 do TVN7 i pod tym kątem bije konkurencję na głowę. Natomiast nie podoba mi się to, że tak dobra gazeta ma okrojone treściowo tak ważne programy, jak np. Discovery, Planete, czy National Geographic, a np. Animal Planet nie jest ułożony w formie słupka. Jednak najbardziej irytuje mnie to, że jest zbyt dużo zbędnych programów i ogromna ilość stron typowo plotkarskich, co wywołuje taki chaos, że mam problemy znaleźć to, co tak naprawdę jest dla mnie ważne. Wolę gazety o mniejszej objętości, jak np. Super TV, jednak niedopuszczalne jest to, iż większość ważnych programów wydrukowano w układzie liniowym, jak choćby TVN7, czy TV4!!! Nadal nie podjąłem decyzji jaki program będę kupował i wciąż szukam kompromisu pomiędzy: ceną, jakością i objętością. Jak na razie waham się pomiędzy: Tele Tygodniem, Kurierem TV i Best Seller Program TV, jednak ten ostatni choć podoba mi się najbardziej, to odpycha mnie tym, że jest klejony, ma najgorszy papier i sporo programów kończących się na godz. 22-24, choć tak naprawdę niektóre z tych programów trwają nawet do 5:00 nad ranem,,, Na dzień dzisiejszy najbardziej odpowiada mi Kurier TV, ale zdecydowanie wolałbym nawet za te 2 zł, ale za to "odchudzony" przynajmniej o połowę Tele Tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, ze To@Owo powinno się skupić na ramówkach programów przede wszystkim polskich, a nie zajmować się kanałami typu RTR Planeta czy RTL 2, w gazecie brakuję jeszcze sporo kanałów których NIE MA - między innymi: TVP Seriale, FOX, SportKlub+, Religia TV i jeszcze kilka innych by się znalazło. A oni zajmują się drukowaniem kanałów dla zagranicznej widowni, zadana gazeta tak nie robi tylko TO&OWO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przecież nie jest problem, będzie więce4j miejsca na reklamy. Cenę także pewnie by podnieśli - jeżeli o 0.50 zł to mogło by być do przyjęcia. I przynajmniej by byli "chyba" pierwszą gazetą która miała by wszystkie programy stacji TV

Wtedy na pewno już by im nie schodziły te gazety w ogóle, bo w sklepach można znaleźć o wiele tańsze...

 

Też jestem zadowolony z Kropki TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu powinny być różne wersje to i owo, kiedyś były różne wersje np. Tele Tygodnia, ze względu na programy regionalnych trójek.

Można by było zrobić To & Owo dla Cyfrowego Polsatu, Cyfry i N, dla UPC, i tak dalej.

Głupszego pomysłu nigdy nie słyszałem. Takie coś jest nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było gdyby To i owo TV wprowadziła coś na kształt takiego układu stacji - wtedy chyba każdy widz byłby zadowolony bo byłyby chyba wszystkie stacje telewizyjne:

Str. 1. TVP1,TVP2,Polsat,TVN,TVP Info - 5 stacji

Str. 2: rząd 1: TV Puls,TV4,TVN7,TV6,Tele 5 - 5 stacji

rząd 2: TVS (pod TV Puls - po powstaniu jest tutaj ATM Rozrywka),CSB TV (pod TV4),TVR (pod TVN7),TVP Seriale (pod TV6),Polonia 1(pod Tele 5 - po powstaniu ATM Rozrywka) - 5 stacji

Str. 3 (rzędy jak obecnie na str.8 układu) : rząd 1: TVP Polonia,TVS (gdy powstanie ATM Rozrywka - wcześniej to miejsce zajmuje TVP Kultura ),BBC HD,TVP HD,Polsat 2,Viacom Blink,Universal - 6 stacji

rząd 2: Fox (pod TVS),Fox Life (pod BBC HD),Comedy Central (pod TVP HD),Comedy Central Family (pod Religia TV),Zone Europa (pod Viacom Blink),Wojna i Pokój (pod Universal) - 6 stacji

rząd 3: 13th Street,Filmbox,Filmbox Extra,Filmbox Family,TCM,Polsat Film - 6 stacji

Str.4 (rzędy jak obecnie na str.3 układu): rząd 1: Ale Kino,Kino Polska,HBO,HBO2,Canal+,nFilm - 6 stacji

rząd 3: Cinemax,Cinemax2,Filmbox HD,HBO Comedy,Canal + Film,nfilm2 HD - 6 stacji

Str. 5 (rzędy jak obecnie na str.8 układu) : rząd 1: BBC Entertaiment,Movies24,TV1000,AXN,AXN Crime,AXN Sci-fi - 6 stacji

rząd 2: Sci-fi Channel,MGM HD,E!,BBC Lifestyle,Polsat Cafe,TVN Style - 6 stacji

rząd 3: Zone Romantica,Club TV,TLC,Kuchnia TV,Domo,Edusat - 6 stacji

Str. 6: (rzędy jak obecnie na str.8 układu): rząd 1:Polsat Play,TVN Turbo,Canal+ Sport,Eurosport,Eurosport 2,nSport - 6 stacji

rząd 2: Sportklub,Canal+ Sport 2,Polsat Sport,Polsat Sport Extra,TVP Sport,Orange Sport - 6 stacji

rząd 3: Sportklub+,Orange Sport Info,Polsat Sport News,Polsat Sport HD,Polsat Futbol,ESPN Classic - 6 stacji

Str.7 (rzędy jak obecnie na str.8 układu): rząd 1: Extreme Sports Channel.Disney Channel,Disney XD,Cartoon Network,Nickeleodion,Zig Zap - 6 stacji

rząd 2: Boomerang,Mini Mini,Polsat Jim Jam,BBC Ceebies,Nick Junior,Disney Junior - 6 stacji

rząd 3: TVN24,Polsat News,Superstacja,UTV (gdy powstanie - wcześniej jest tutaj Biełsat TV),TVN CNBC,TV Biznes,CNN,BBC World News - 6 stacji

Str. 8 (rzędy jak obecnie na str.8 układu): rząd 1: National Geographic,Nat Geo Wild,Planete,Animal Planet,Discovery Channel,Discovery World - 6 stacji

rząd 2: BBC Knowledge,Discovery Science,Viasat Nature,Viasat Explorer, Viasat History,TVP Historia - 6 stacji

rząd 3: History,Discovery HD Showcase,Zone Reality,Discovery ID,Crime & Investigation Network,Travel - 6 stacji

Str. 9 (rzędy jak obecnie na str.8 układu): rząd 1: Viva Polska,4fun TV,Eska TV,Rebel TV,Czwórka na Wizji,Polo TV - 6 stacji

rząd 2:TV Disco (przed powstaniem jest tu zagraniczny kanał muzyczny - VH1 European),iTV,MTV Polska,MTVN HD,Religia TV,TVP Kultura (po powstaniu ATM Rozrywka wcześniej tu jest stacja zagraniczna) - 6 stacji

rząd 3: WTK Poznań,Toya,Biełsat TV (jest tutaj po powstaniu UTV - wcześniej miejsce Biełsatu TV tutaj zajmuje kanał zagraniczny),ARD,ZDF,RTL- 6 stacji

Str. 10(rzędy jak obecnie na str.8 układu): rząd 1: RTL2,PRO7,SAT1,CT1,CT2,Nova - 6 stacji

rząd 2: Prima,STV1,STV2,Markiza - resztę i rząd 3 zajmują kanały z zagranicznych DVB-T - po 6 stacji

 

W sumie jest w tej powyższej propozycji aż 135 stacji - wymagałoby to tylko 14 stron więcej w To i owo TV.

Swoje inne pomysły prezentuje sobie tutaj: http://www.facebook.com/topic.php?uid=1 ... 8&topic=83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...