Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niemieckich stacji jest coraz mniej, powoli je wycofują, co to było do 2006/2007, poświęcali dwie strony na nie...

 

Zgadzam się, pierwsza strona powinna ulec zmianie, bo od przekształcenia TVP3 w TVP Info nie było żadnych zmian, powinni przenieść ten kanał tam, gdzie jego miejsce, czyli kilka stron dalej, obok pozostałych stacji informacyjnych, a na jego miejsce wprowadzić inny kanał ogólnotematyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info jest tam z tego powodu że to jest stacja naziemna. Ale faktycznie masz rację powinni to przenieść to stacji zagranicznych zwalniając miejsce na TV6. Co do stacji zagranicznych to niech będą ale niech to będą stacje dostępne z DVB-T na terenie Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W "Programie TV" nie podoba mi się kilka rzeczy:

 

1) jest klejony, a wolałbym zszywany,

2) kilka ważnych programów jest znacznie skróconych, jak np.: TVP1, Discovery, N.Geographic, Animal Planet itp.

3) aż cztery strony są zajęte krzyżówkami,

 

Jeśli zmienią to co opisałem w dwóch pierwszych punktach, to zacznę kupować ten tygodnik, gdyż bardzo mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra nowe To i Owo TV - 110 stacji TV, w tym 33 HD

 

Wraz z nowym wydaniem To i Owo TV będzie drukowało ramówki nowych stacji: TVP Seriale, Fox, History, Polsat Jim Jam, Nickelodeon, Disney Junior, Das Erste, 4fun TV.

 

Z kolei z listy usunięte będą: nFilm HD, TV 1000, Sci Fi Universal, ESPN America, Viasat History, Zig Zap/Hyper, E!, Mezzo , MTV HD, ARD, Rai Uno, TF1, TV5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odjęli w większości dziadostwo (lub programy tylko z kablówek).

Usuwają ARD a dodają Das Erste... ale załosne, przecież to ten sam kanał, już od dawna ma zmienioną nazwę :lol2:

Usuwac nFilm i SciFi - samobójcza decyzja.

Brawo za History. Czy wśród tych 33 kanalów HD bedzie BBC HD, AP HD, NatGeo Wild HD? I czy bedzie Canal+weekend (dawniej Gol)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra nowe To i Owo TV - 110 stacji TV, w tym 33 HD

 

Wraz z nowym wydaniem To i Owo TV będzie drukowało ramówki nowych stacji: TVP Seriale, Fox, History, Polsat Jim Jam, Nickelodeon, Disney Junior, Das Erste, 4fun TV.

 

Z kolei z listy usunięte będą: nFilm HD, TV 1000, Sci Fi Universal, ESPN America, Viasat History, Zig Zap/Hyper, E!, Mezzo , MTV HD, ARD, Rai Uno, TF1, TV5

Z tymi zmianami nie wychodzą 33 kanały HD, ba, nawet do 30 nie dochodzi :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skasowanie N film Hd 2 uważam za głupie, już lepiej mogli wyciąć Cinemax 2,skoro powtarza ramówkę z całego poprzedniego dnia a na N film 2 powtarzają tylko 3 wieczorne filmy. Nie mam recordera i to znacznie utrudni planowanie obejrzenia konkretnego filmu.

Czym się różni Das Erste od ARD, 20 lat byłem pewny, że to ten sam program ;-\ ?

Zmainy w To & Owo TV były potrzebne, ale podejrzewam, że będziemy bardziej zawiedzeni niż mile zaskoczeni.

Skasowali TV 5, a przecież kanał nadaje polskie napisy i liczyłem na nich, że będzie wreszcie to oznaczone, to co jest z polskimi napisami.

Nie dodali TV 6, to też kolejne przewinienie moim zdaniem.

...Za to program 4funTV jest tak samo potrzebny jak na przykład Mango 24... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście chyba zaprzestanę kupować "To&Owo". Zamiast zrobić krok do przodu, z nowym layoutem zrobili trzy kroki do tyłu. Program jest ułożony chaotycznie i nieczytelnie. Ponadto zupełnie nie rozumiem dlaczego okrojono ramówkę kanału nFilm do minimalnego paska. Nfilm 2 w ogóle nie ma, za to repertuar Polsatu Film dano cały. Dziwi mnie też, że cały pasek z programem przypadł dla kanałów informacyjnych- TVN24 i TVP Info. Pytam się po co, skoro każdy kto choć trochę ogląda te kanały wie o której jest serwis i dany program publicystyczny. To samo z Vivą Polska. Zamiast rozszerzać gazetę o np. TV6, to poobcinali co się dało. Może to kwestia przyzwyczajenia, ale na pierwszy rzut oka, moim zdaniem zawalili sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba przestanę kupować To&Owo i temu podobne, schrzanili to co było nie do schrzanienia, a redakcja pewnie o tym wie, widać tu rękę centrali, wygląd kolumn z TV14, typowe użycie kolorów do kanałów tematycznych, zdjęcia jak Tele Świecie. Jednym słowem "kicha". Państwo Bauer oblali test , dalszy spadek sprzedaży gwarantowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...