Skocz do zawartości

[Vectra] ARRIS HMC 4120


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.04.2021 o 11:07, Internauta napisał:
U mnie jest Ukraina.


Pewnie platyna czy złoty?
 

 

W dniu 7.04.2021 o 11:21, Adamek92 napisał:
Vectra z nowym opragramowaniem i Polsatem News na poz 802


Ale od kiedy?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam pobierałeś? Bo ja sam dziś zrobiłem, bo mówię może wskoczy 826.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arris HMC4120 dostał aktualizację wyglądu softu; nadal jest to Carbo, tylko z nową "skórką"

wszystko jest na płasko, w wysokim kontraście (usunięto możliwość wyboru wariantu kolorystycznego), wycieli tełka, gradienty, czcionka jest minimalnie większa i czytelniejsza (chyba?)

zmienił się wygląd VOD - teraz zamiast tekstowej listy programów jest siatka okładek,

dodali mini podgląd EPG pod listą kanałów (ktoś dał fotkę stronę wcześniej),

więcej zmian na razie nie wyłapałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ACloserLook napisał:

Arris HMC4120 dostał aktualizację wyglądu softu; nadal jest to Carbo, tylko z nową "skórką"

wszystko jest na płasko, w wysokim kontraście (usunięto możliwość wyboru wariantu kolorystycznego), wycieli tełka, gradienty, czcionka jest minimalnie większa i czytelniejsza (chyba?)

zmienił się wygląd VOD - teraz zamiast tekstowej listy programów jest siatka okładek,

dodali mini podgląd EPG pod listą kanałów (ktoś dał fotkę stronę wcześniej),

więcej zmian na razie nie wyłapałem ;)

Tak, dokładnie, potwierdzam. Chyba wyłapałes wszystko. Wariantu kolorystycznego nie ma, bo szukałem. To akurat minus, bo miałem ustawiony różowy:) Ogólnie na plus, wyraźniejsza czcionka, "obwódki" kolorystyczne cieńsze. Jedno mnie ciekawi, czy dalej będzie restartował się samoczynnie, czy może w końcu to zniknie. Miałem po 1,5 roku technika, zmienił mi na nowy i mówił, że czasami z tymi dekoderami tak jest. Nowy, dwa tygodnie i znowu restart:) Taki urok, ale generalnie nie ma co narzekać z dzisiejszą aktualizacją również, tego co widziałem była 07.04.21 o 0:49.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po aktualizacji dekodera przestało działać podgłaśnianie/ściszanie z poziomu dekodera na niektórych programach. Aktualnie na AXN film "Jumanji" nie ma regulacji głośności.
Sprawdź w ustawieniach czy tryb dźwięku nie przestawił się na przestrzenny. Jeśli tak jest to zmień na stereo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2021 o 22:11, picassopawel napisał:

(...) Jedno mnie ciekawi, czy dalej będzie restartował się samoczynnie, czy może w końcu to zniknie. Miałem po 1,5 roku technika, zmienił mi na nowy i mówił, że czasami z tymi dekoderami tak jest. Nowy, dwa tygodnie i znowu restart:) Taki urok, ale generalnie nie ma co narzekać z dzisiejszą aktualizacją również, tego co widziałem była 07.04.21 o 0:49.

2,5 roku mam już Arrisa i nic się nie restartuje samoczynnie, ale... na początku dostawałem jakieś felerne egzemplarze, pochodził parę godzin, nagrzał się, i się zaczynała seria restartów co parę(naście) minut, 2 czy 3 egzemplarze do wymiany i się trafił stabilny, normalny. Zabawne jak wtedy technik przepraszał i świecił oczami... Więc jeśli ci się restartuje częściej niż raz na miesiąc to wymieniaj aż do skutku, masz dostać sprawny egzemplarz, za to w końcu płacisz :)

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Istnieją inne formy wyróżnienia fragmentu postu. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie: Czy z dekodera PVR 4120 uzyskam 4K, jeśli TV ma dobre skalowanie do 4K?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej wszystkim. Jestem po wymianie dekodera PVR ADB 5830 CDX na Arisa 4120. No i jestem w lekkim zdziwieniu jak on szybko funkcjonuje. Naprawdę to jest przeskok co najmniej o klasę jak nie dwie w szybkości działania no i wyglądu. Pobrał nowe oprogramowanie rzeczywiście jest jakby ciemniejsze od dotychczasowego ale mimo wszystko jakoś bardziej mi pasuje. Jedna kwestia mnie interesuje. Czy macie wszystkie logotypy na belce lub na EPG? U mnie, nie liczyłem ale myślę, że brakuje do 50%. Aha najważniejsza zmiana moim zdaniem co do dekodera to jest rozdzielczość wyświetlanego obrazu, wcześniej max to 1080i  teraz jest 1080p.  Wyraźna poprawa. Jeszcze raz dziękuję za pomoc przy wyborze tego dekodera. :brawo: Zapomniałem dodać dysk Toshiba.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, mam ten sam, ale nie wiem jaki mam dysk. Logotypy chyba nie są na wszystkich.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...