Skocz do zawartości

[Vectra] ARRIS HMC 4120


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Madekp napisał:
Na starym dekoderze na pewno miałem Canal+ . Dysk możesz sprawdzić menu , ustawienia , diagnostyka, i na dole masz Dysk.
 


Dzięki za info. A który to będzie dysk?

 

11a451f27b1139a793baf75ef589a143.jpg

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, yogut napisał:

Logotypy się pobierają co jakiś czas. Najlepiej wyłącz z zasilania na chwilę i włącz ponownie dekoder i zostaw na pół godziny włączony dekoder na jakimś jednym kanale. 

Rzeczywiście tak było jak napisałeś. Popołudniu zassały się te co brakowały.😜  Zacny sprzęt z tego dekoderka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2021 o 14:53, Madekp napisał:

Hej wszystkim. Jestem po wymianie dekodera PVR ADB 5830 CDX na Arisa 4120. No i jestem w lekkim zdziwieniu jak on szybko funkcjonuje. Naprawdę to jest przeskok co najmniej o klasę jak nie dwie w szybkości działania no i wyglądu. Pobrał nowe oprogramowanie rzeczywiście jest jakby ciemniejsze od dotychczasowego ale mimo wszystko jakoś bardziej mi pasuje. Jedna kwestia mnie interesuje. Czy macie wszystkie logotypy na belce lub na EPG? U mnie, nie liczyłem ale myślę, że brakuje do 50%. Aha najważniejsza zmiana moim zdaniem co do dekodera to jest rozdzielczość wyświetlanego obrazu, wcześniej max to 1080i  teraz jest 1080p.  Wyraźna poprawa. Jeszcze raz dziękuję za pomoc przy wyborze tego dekodera. :brawo: Zapomniałem dodać dysk Toshiba.

 

Widzisz dużą różnicę w jakości obrazu między 1080i  a 1080p ?

Mam ADB3831CDX , który ma tylko 1080i i zastanawiam się nad wymianą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...