Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zemną CP bawi się w zakodowywanie i odkodowywanie HBO a do bok-u już nie mam siły dzwonić bo sami nie wiedzą co mówią albo pracują dla różnych platform. Dodam że porozumienie moje idzie Pocztą 27 dzień ciekawe czy na Boże narodzenie dotrze a dodam że przesyłka była polecona priorytet. "już złożyłem na poczcie reklamacje że nie dostarczyli przesyłki czas oczekiwania ok 2 tygodni"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi sie wydaje listy wysyła się tylko Poleconym...

Podam pewien przykład, kiedyś wysyłałem pismo do Allegro aby mi odblokowali konto i list trzeba wysyłać Poleconym a ja wysłałem Priorytetem i nie doszło... Później wysłałem zwykłym Poleconym i po 4 dniach konto miałem odblokowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomo21: Nie licz nawet na to! HBO to kanał premium, oni za to słono płacą i nie mogę sobie pozwolić na taki ruch, mogą co najwyżej abonentom co jakiś czas włączać (oczywiście tym, którzy płacą abonament), chociaż i to jest prawie nie możliwe.

No to tyle z tego i miejmy nadzieję, że to koniec temaciku o odkodowanym HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Komunikat z serwisu dla dystrybutorów: z dnia 29.04.'08

 

 

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie informujemy, iż występujący dotychczas problem spadku uprawnień na kanał HBO został rozwiązany, uprawnienia klientów zostały ponowione i od dnia wczorajszego tj. od poniedziałku 28 kwietnia 2008 nie powinny pojawiać się już przypadki o podobnym charakterze.

Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

 

Z pozdrowieniami,

Dział Sprzedaży

Cyfrowy Polsat SA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś potwierdzić czy działają mu kanały HBO? Oczywiście przy wykupionym abonamencie i kartą N3...

 

Na wstępie się przywitam, forum sledzę już od dawna, ale jakoś się nie ujawniałem.

U mnie przy wymianie karty na nową Nagrę3(familijny +relax mix HBO), wszystko grało,tzn. bez paczki HBO ( mam wykupiony pakiet) + cinemaxy (to chyba chwilowy bonus). Zadzwoniłem do biura obsługi i po około 30 min. kanały HBO już były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wymieniłem już karte i niestety HBO nie mam tak więc trzeba niestety dzwonić do BOK :wink:

 

EDIT: No i dzwoniłem do BOK. Pani kazała włączyć na kanał Dla Abonentów i czekać do 3 godzin. Ja tyle nie czekałem i po 2 godzinach włączyłem na HBO. Oczywiście działało. Tak więc jeśli ktoś nie ma HBO to niech dzwoni na infolinię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...