Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem ,dlaczego niektórzy narzekają ,że ciężko się jest dodzwonić do COKu.Dzwoniłem kilkadziesiąt razy i problem miałem tylko raz!Podczas proszenia o wysłanie umowy dotyczącej HBO i włączenia tych kanałów.Dodzwoniłem się tam za 3 razem ,a tak zawsze bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dzwonielm do CP z zapytaniem czy moje porozumienie zostalo wyslane ,okazalo sie ,ze nie . Choc zamawialem HBO na poczatku stycznia. Zapytalem czy dostane je w lutym dostalem odpowiedz ,ze nie.Zeby nie stracici dostepu do HBO wystarczy oplacic abonament za niego i po 3 dniach skontaktowac sie ponownie.Jesli chodzi o problem z dodzwonieniem sie na infolinie nie mam takiego problemu zostalem poloczony natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Informacja dla osób posiadających prepaid w CP lub umowę na czas nieoznaczony z 3 miesięcznym wypowiedzeniem otóż można zamówić HBO a umowa będzie też na czas nieoznaczony i też z 3 miesięcznym wypowiedzeniem a poza tym nie będzie promocyjnej ceny 15 zł. przez pół roku tylko od razu 20zł.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem meil do ICoku w sprawie umowy na HBO ze jej do dzis niemam a chce podpisac i wysłac im . Odp mi ze przyjeli do wiadomosci . Teraz pytanie czy mi wyłacza HBO 1 Marca . Chyba nie bo im napisalem ze place, juz za HBO i chce podpisac umowe. :D Jak nie dojdzie do konca Marca, rezygnuje i bede mial tylko Multipakiet C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem meil do ICoku w sprawie umowy na HBO ze jej do dzis niemam a chce podpisac i wysłac im . Odp mi ze przyjeli do wiadomosci . Teraz pytanie czy mi wyłacza HBO 1 Marca . Chyba nie bo im napisalem ze place, juz za HBO i chce podpisac umowe. :D Jak nie dojdzie do konca Marca, rezygnuje i bede mial tylko Multipakiet C+.

 

 

Dzwoniłem przed chwilą do CP i miła Pani mi powiedziała że będę oglądał za darmo do póki nie odeśle umowy. Według ich informacji wysłali mi ją 3 lutego.

Więc do tych którzy boją się że im wyłączą HBO. Jeżeli wyraziliście chęć podpisania umowy to wam tego HBO 1 marca nie wyłączą. I jeszcze raz jak ktoś ma Relax Mix Film płaci 15 zł nie 20 zł. Ja już mam i tak wpłacone środki na HBO :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie oto pytanie/problem/ od marca 2007 roku jestem szczęśliwym(naprawde)abonentem CP płace 49.80 miesięcznie za PF+RM w czwartek dostałem ulotke, fakture i porozumienie na HBO na fakturze wpisane jest już 64.90 za pierwsze 6 miesięcy(49.80+15=64.80) ale w porozumieniu ART1 Przedmiot Porozumienia coś się nie zgadza otóż w Punkcie czwartym pisze że za Pakiet Dodatkowy(RM jak sądze)+ HBO mam płacić 34.90 za pierwsze 6 miesięcy(35zł +34.90=69.90?!)i za następne 6 39.90(35+39.90=74.90)Umowa jest na 12 miechów dlaczego więc na fakturze jest 64.90 a na umowie 69.90?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jesli ktoś zadeklarował chęć korzystania z kanałów HBO to zostały one włączone i według mnie trzeba czekać na przysłanie porozumienia. Na stronie Cyfrowego Polsatu napisane jest, że abonament będzie naliczany od najbliższego okresu rozliczeniowego, począwszy od daty rejestracji porozumienia. Nie widzę więc powodu żebym teraz miał za nie płacić bez podpisanego porozumienia, którego jeszcze na oczy nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu płacić za HBO przed odesłaniem porozumienia. Tak zrobiłem w zeszłym miesiącu, ale nie mam żadnej nadpłaty bo te moje 15 zł potraktowali jako zamówienie na pakiet Cinemax. Tak więc nie zamawiając mam przez najbliższy miesiąc Cinemaxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...