Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To stowarzyszenie we wszystkim dopatruje się przejawów rasizmu. Sam jestem przeciwny wszelkim zachowaniom rasistowskim, homofobicznym czy kseonofobicznym i uważam, że nadgorliwość jakąta organizacja się wykazuje tylko szkodzi. 

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zmuszanie kapitanów drużyn do noszenia tęczowych opasek. Wtedy było dobrze. Ja się nie dziwię, że były pomysły na powstanie Superligi. 

Co do sędziego Marciniaka. Podjęto jedyną i słuszną decyzję. Ktoś tam w końcu poszedł po rozum do głowy najwidoczniej. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kirk napisał(a):

Ja bym tego nie nazwał "trzymaniem się", bo równie dobrze można powiedzieć, że Szymon Marciniak trzyma się z Moniką Olejnik, gdyż był gościem jej programu, i to nawet nie "Kropki nad i", tylko "Otwarcie", tworzonego tylko do internetu.

W "Kropce nad i" też był i przed mundialem też był wywiad z Olejnik w TVN24 (nie wiem czy to w ramach właśnie tego programu "Otwarcie").

Jednak mimo wszystko jest różnica jak sportowiec przychodzi do programów TV nie zależnie czy są to wolne media czy rządowe (pewnie tam też po mundialu był) a uczestnictwem w spotkaniu partyjnym z wyborcami nie zależnie czy został w to wplątany świadomie czy nie.
Wg mnie opinia publiczna ma prawo wiedzieć że tam się pojawił tak samo jak wszyscy by wiedzieli gdyby pojawił się na wiecu innych partii.

Odsuniecie od finały LM to inna kwestia, jeśli ma zakaz takich politycznych wystąpień w kontrakcie to powinien tego przestrzegać i nie tłumaczyć się jak dopingowicz że nie wiedział co brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym właśnie sęk, że nie było to spotkanie partyjne, a konferencja biznesowa, i jak patrzę na program tego wydarzenia, to tam wątków politycznych praktycznie nie było. Jedyny związek z polityką to taki, że organizatorem tego wydarzenia był szef jednej z partii obecnych na polskiej scenie politycznej, ale Mentzen występował tam jako przedsiębiorca, nie jako polityk.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester City wygrał tegoroczną edycje Ligi Mistrzów pokonując Inter Mediolan 1:0. Gol na miarę zwycięstwa zdobył Rodri.

Inter miał swoje szanse, ale ich nie wykorzystał. Ogólnie, jak na finał Ligi Mistrzów - mecz raczej kiepski. Bywały ciekawsze mecze. :)

 

I mała ciekawostka - włoskie drużyny brały udział w finałach wszystkich - trzech pucharów - i wszystkie przegrały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W III rundzie eliminacji do LE wiadome są już pary, ale w dniu 24 lipca poznamy gospodarzy:

  • Slavia Praga zagra z przegranym meczu II rundy eliminacyjnej do LM w ścieżce ligowej z udziałem wicemistrza Grecji Panahtinaikos Ateny.
  • Olympiakos Pireus zagra z przegranym meczu II rundy eliminacyjnej do LM w ścieżce ligowej z udziałem wicemistrza Szwajcarii Servette Genewa.

Powód jest prosty? Kluby z tej samej federacji nie mogą trafić na samych siebie, aż do 1/8 finału rozgrywek klubowych UEFA.

Edytowane przez Pepek94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...