Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzajmy, Cou ma raptem 30 lat i pewnie u właściwego trenera pokazałby więcej atutów. W Liverpoolu był absolutną gwiazdą, w czym największa zasługa Kloppa. Jako fan Barcy zazdrościłem Hazarda Realowi, wydawał się idealnie stworzonym graczem do La Ligi. Dopiero potem wyszły różne problemy pozaboiskowe, tu trochę bank informacji Realu zawiódł, bo nawet Mou jako trener Chelsea narzekał na jego podejście do treningów.  Najgorszy transfer to zdecydowanie Cou do Barcy- kosztował więcej niż Hazard, a totalnie zawiódł. Generalnie Barca dużo częściej się myliła niż Real, już nie mówiąc o odejściach gwiazd typu Maradona czy Ney, nie mówiąc o Figo. Dla mnie jednym z najgorszych transferów była wymiana Ibry na Eto'o. Już wtedy Guardiola miał skłonności do kombinowania. Uważam, że z Kameruńczykiem Barca miała ogromne szanse na trzy wygrane LM z rzędu. Nigdy nie będę krytykował Kloppa za przegrane finały LM, bo przynajmniej tam dochodził, nie to co Pep. Nie jest jego winą, że Karius okazał się parodystą w bramce albo totalnie niewytłumaczalny fart Realu z zeszłego sezonu. Nikt mnie też nie przekona, że Liverpool przed jego przyjściem był równie dobrą drużyną co MC czy nawet Chelsea. Trzeba patrzeć na kontekst- on wygrał ligę po 30 latach, on jako ostatni wygrał ligę z Bayernem. Tak samo jak nigdy nie przestanę zachwycać się grą Diego i sukcesami z Napoli- jedyne dwa scudetto były za jego gry w tym klubie. Nie jest problemem przejmować gotowe drużyny jak Pep typu Bayern czy MC i wygrać z nimi mistrza, a kompromitować się w LM. Dlatego dla mnie Klopp jest dużo wyżej od Guardioli.

Ja wierzę w Pottera, Tuchel jednak zawodził, a do tego nigdy nie będę bronił trenera, który mając taki potencjał grał tak betonową piłkę. Poza tym nie wierzę też, że nie wyraził zgody na transfer Lukaku. Oczywiście ich skauting często leży podobnie jak MU. Teraz jest szansa na poprawę, bo mają w końcu w miarę kumatego dyrektora sportowego, a ponoć jeszcze walczą o Edwardsa.

 

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem jak Wy, ale ja w tych dniach bardziej czekam na mecze w LE niż na spotkania LM. Rewanżowe spotkania Monaco - Bayer, Nantes - Juve, Union - Ajax a zwłaszcza MU - Barca zapowiadają się kapitalnie. Faza pucharowa LE sezonu 2022/23 zapowiada się świetnie.

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu bym polemizował, Mbappe to bestia co pokazał w pierwszym meczu. Jest jeszcze jeden duży dla mnie plus LM w Polsce- o wiele lepsza jakość obrazu. :) Niestety wszystko zmierza do Superligi. Z jednym się zgodzę, dużo wielkich firm gra teraz w LE, tylko lekko przykurzonych jak Barca, MU czy Arsenal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, że powstały takie rozgrywki. Może dzięki temu uda nam się nazbierać trochę punktów do rankingu. 

 

Poza tym wielu śmieje się z Ligi Europy czy tej Ligi Konferencji, a jednak pojawiają się ciekawe mecze, jak ten Barcelony z City. Z resztą Barcelona wczoraj z tych "drugorzędnych" rozgrywek odpadła. A już nie jeden ekspert twierdził, że Lewandowski dopisze sobie kolejne trofeum po wygraniu właśnie tych rozgrywek. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Beks napisał(a):

LKE to wymyślony twór przez UEFA dla biedaków

Nie pisz głupot. Wcześniej był puchar UEFA a wczesnie nawet puchar zdobywców pucharów. Wczoraj widziałem tam dwa bardzo dobre mecze Union Berlin- Ajax i Monaco-Bayer Leverkusen. Za to w tym sezonie widziałem sporo nudnych meczów W LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...