Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy w drugą stronę by gwizdnął?

 

Dlaczego Ronaldo nie dostał kartki za kilka prób wyłudzenia karnego albo te akcje ze zdjęciem buta?

 

O toto toto. Machać rękami że żółtko powinien dać i symulacje że karny. Gdzie wtedy była żółta dla Ronaldo?

 

Jak się Bufonowi dziwię że ręce trzymał przy sobie bo na jego miejscu czy karny był czy nie to po czerwonej to bym sędziemu w mord... chyba strzelił.

 

Ciekawi mnie co Allegro tłumaczył Ramosowi przy decyzji o karnym. Jak ktoś będzie miał linka to poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem Mecz+Mecz, chociaż dzisiaj było zdecydowanie więcej Real-Juve. W sumie nie ma co się dziwić. Dawno nie oglądałem tak dobrego meczu.

Moim zdaniem karny był nie do obronienia. Chociaż gdyby Szczęsny jednak dokonał niemożliwego... Cóż, pomarzyć można. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buffon o arbitrze: „Nie wolno ci niszczyć marzeń drużyny po epizodzie tak bardzo wątpliwym. Zamiast serca masz kubeł na śmieci. Jeśli brakuje ci osobowości, siedź z żoną na trybunach, pij Sprite’a i podjadaj chipsy, zamiast sędziować takie mecze”

 

Ale, że GiGi z takim tekstem... musiał być przekonany, że karny z d... Pewno jak obejrzy na spokojnie, to przeprosi... on ma taki charakter, że to zrobi.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Juventusu :) W ogóle dla włoskich ekip, pokazały pazur, charakter, walkę do końca, tego nie kupisz milionami PSG , City czy RB Lipsk.. Te kluby mają fanów, historię i piłkarzy identyfikujących się z tym klubem,a nie zgraję indywidualności, którzy serca za ekipę nie oddadzą, ważne ,żeby kasa się zgadza, a  porażka- jak mówi Mourinho parafrazując bohaterkę "Sami Swoi" był czas przywyknąć przecież. Włoskie drużyny pokazały czego od piłkarzy oczekujemy. Czapki z głów :) Karny niestety był. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodzac od tematu post powyzej uraga jakimkolwiek standardowi myslenia. PSG czy City przed przyjsciem szejkow to nie byly jakies prowincjonalne klubiki grajace w 4 ligach tylko kluby z dluga tradycja i takimi pilkarzami jak Rai Ronaldinho czy Saeman (poprawcie mnie jesli sie myle). A to ze akurat szejki weszly tam a nie do innego klubu to pewnie w duzej mierze przypadek. Dlaczego nie mowi sie takimi kategoriami o Chelsea Abramowicza? United Hamerykanow czy Monaco ? Ano dlatego ze wlasciciele PSG czy City otwarcie mowia ze chca osoagnac sukcesy. Nie zawsze sie to udaje ale besztanie kogos kto jest bogatszy za to jest wielkim naduzyciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Juventusu :) W ogóle dla włoskich ekip, pokazały pazur, charakter, walkę do końca, tego nie kupisz milionami PSG , City czy RB Lipsk.. Te kluby mają fanów, historię i piłkarzy identyfikujących się z tym klubem,a nie zgraję indywidualności, którzy serca za ekipę nie oddadzą, ważne ,żeby kasa się zgadza, a  porażka- jak mówi Mourinho parafrazując bohaterkę "Sami Swoi" był czas przywyknąć przecież. Włoskie drużyny pokazały czego od piłkarzy oczekujemy. Czapki z głów :) Karny niestety był. 

 

Następny "mędrzec". A nie przeszkadza ci Lech który gra na licencji Amiki, by uciec od długów i ewentualnych konsekwencji za korupcję? Widzew upada, prawnie wykreślony ze struktur PZPN i wszelakich urządów pokroju ZUS czy US, po czym powstaje(2015r) nowy RTS(Reaktywacja Tradycji Sportowych), sygnowany datą powstania 1910r  :lol2:

Takich ściem jest w polskim futbolu bez liku, ale najlepiej [beep] na PSG, City, RB Leipzig itp. Coś komuś ukradli, podmienili datę powstania, grają na czyjeś licencji, nie spłacają długów? Dlaczego śmierdzi ci kasa arabów, a nie śmierdzi rosyjska w Chelsea, czy amerykańska w United? Miliardy Abramowicza, to też petrodolary.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegri z taką mentalnością nigdy nic nie wygra, mieć rywala na widelcu i kazać cofnąć się drużynie... To nie Real dziś wygrał, tylko Massimiliano po raz kolejny udowodnił, że do mężczyzny jednak mu trochę brakuje. Nic się nie uczy na błędach, Bayern ich tak samo załatwił, także przez beznajdziejną taktykę Allegriego, który kazał rozpaczliwie murować. Na jego miejscu honorowo podałbym się do dymisji po sezonie, bo to on ponosi winę za to, że Real się w końcówce trochę rozkręcił. Byli praktycznie znokautowani, tylko wystarczyło zadać decydujący cios... Przy dzisiejszej obronie Realu nie byłoby to specjalnie trudne.

Trochę nie kumam co miał do tego Allegri. Przecież Max nie wziął timeout, nie wziął drużyny w kółeczko i nie powiedział. Dobra cel osiągnięty, teraz możemy się cofnąć i bronić. Bardziej bym to zwalał na aspekt fizyczny. Gonienie wyniku na Bernabeu, grając z gospodarzami jak równy z równym, to znacznie bardziej ekstremalne zadanie niż nawet to co dokonała przedwczoraj Roma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że wasze szare komórki nie zrozumiały o co chodzi, pieniądze to nie wszystko, liczy się identyfikacja z klubem, serducho, zaangażowanie, jeśli są umiejętności,ale nie ma tych cech  nie będzie wyników. Oczywiście,że United bez Amerykanów było lepsze, oparte na wychowankach. Pieniądze i ich ogrom zniszczyły futbol. Trudno bym w krótkim poście odnosił się do wszystkich klubów świata i to,że jakiegoś klubu nie wymieniłem nie oznacza tego,że wszystko mi się podoba. Swojego zdania nie zmieniam, jednak widać ile te kluby osiągnęły w futbolu przed erą szejków,a ile po niej, Oczywiście tego trendu się nie odwróci, taki teraz jest futbol,nie ma też nic nielegalnego w tym,że inwestują w kluuby, mają do tego prawo, jednak mam z kolei ja prawo do wyrażania swoich sympatii czy cieszenia się jak np. takie City czy PSG odpadnie . Ot wszystko.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium Sport show Image of Benatia getting the ball & their 'referee expert' says "it was not a penalty"

 

Ilu znawcow tyle opinii

Pieniążki  musza się zgadzać.  Dlatego   UEFA nie wprowadzi  VAR

 

https://twitter.com/JoseLChilavert_/status/984169710983045120

https://twitter.com/cwiakala/status/984185233460420608

 

DaiRKRqWkAEYhL1.jpg

 

 

 

Komentarz  Buffona w sprawie karnego i sędziego

https://www.youtube.com/watch?v=NueseoAcKZY

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Juve, zagrali świetny mecz, dawno nie widziałem wyniku 1:3 na Bernabeu, tym bardziej grając na najwyższych szczeblach pucharowych. Szczęsny stał przed szansą przedłużenia szans na dogrywkę, ale raz to loteria, dwa, kto jak kto strzelał jak sam Ronaldo.

Wg mnie rzutu karnego nie było, ale sytuacja patowa, napewno nie klarowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramos złamał przepisy UEFA schodząc do tunelu, co wpisał sędzia do protokołu.

Najprawdopodobniej zostanie za to zawieszony na pierwszy półfinał.

Nie [beep]ol, w regulaminie jest coś innego, jeśli wejdzie na murawę to zawodnik jest zawieszony, a on nie wszedł, zresztą Nacho już będzie gotowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrywała Barcelona, to wszyscy mówili, że to dzięki sędziom... Teraz pora na Real i oczywiście sędziowie wszystkiemu winni. Kubeł zimnej wody niektórym się przyda. ;)

Pomyłki sędziowskie to stały element futbolu. Niezaprzeczalnie wielu drużynom pomogły w osiągnięciu sukcesu. Nie tylko Barcelonie. 

 

Co do wczoraj to przede wszystkim cieszę się ze świetnego meczu i w ogóle z tych ćwierćfinałów. Wydawało się, że wszystko jest już pozamiatane po pierwszych meczach, a tu właściwie każdy z tych rewanżów trzymał w mniejszym lub większym napięciu. Przede wszystkim te dwa: w Rzymie i Madrycie, gdzie emocje mieliśmy do końca. Nawet do 98-99 minuty co pokazał mecz na Bernabeu. Podobała mi się też postawa Sevilli i Manchesteru City. Hiszpanie z godnością zaprezentowali się na tle Bayernu. Wynik 2-1 w dwumeczu naprawdę dobrze wygląda na papierze, a Manchester City? Nie da się ukryć, że został przekręcony. Karma jak widać wróciła do Pepa i gdyby chodziło o innego szkoleniowca to pewnie byłoby mi go żal, ale... jakoś nie jest  :wink: właśnie z powodu pierwszej części Twojego posta. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznasz @Alf, że metrowe spalone CR7 w ubiegłorocznej potyczce z Bayernem były większym skandalem niż ten wczorajszy karny. :)

 

 

Dzisiaj jak typujecie 4 mecze w LE? :)

Prawdopodobny jest scenariusz, że tak jak w Lidze Mistrzów awansuje po jednym zespole z lig TOP4. :) Jednak w Lipsk nie wierzę i pewnie awansuje Marsylia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznasz @Alf, że metrowe spalone CR7 w ubiegłorocznej potyczce z Bayernem były większym skandalem niż ten wczorajszy karny. :)

Jasne, że tak. 

 

Mnie nawet nie tyle bolą jakiekolwiek kontrowersje (bo widzę, że są) co okoliczności. Napaliłem się na dogrywkę, a tu karny w 93 minucie, kolejne 5 minut przepychanek i koniec. Można się rozejść. Ten mecz nie zasłużył na coś takiego. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...