Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powstanie lokalna wersja Eurosportu w Danii. Zastąpi ona dwa kanały: Eurosport 2 (wersja z meczami Bundesligi) oraz Canal8 Sport (wykupiony został nie dawno przez Discovery od Nordic Television AB). Dostępne będą w Danii: Eurosport Denmark oraz Eurosport International. Dodatkowo uruchomione zostaną kanały Eurosport 360.

 

http://digitalt.tv/eurosport-danmark-er ... 2-canal-8/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport za granicą sobie nieźle poczynia

Dla Holandii kupili Serie A,Ligue 1,Puchar Francji i Anglii

Dla Skandynawii i Singapuru prawa do Ligi Europy UEFA, a dla Norwegii PGA Tour

Dla Belgii kupili prawa do Wimbledonu

Dla Niemiec Puchar Świata w Rugby.

Zaskoczony jestem tą Holandią, bo to chyba nie jest najłatwiejszy rynek (FOX Sports, Sport1 i coś tam jeszcze chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport France, British Eurosport, Eurosport Deutschalnd, Eurosport België, Eurosport Nederland, Eurosport Sverige, Eurosport Norge, Eurosport Danmark, Eurosport Suomi, Eurosport Singapore, Eurosport România, Eurosport Asia-Pacific :mrgreen: O czymś zapomniałem? :mrgreen:

No przecież mamy polski Eurosport (z polskimi... reklamami) - Made in Polsat Media/Cyfrowy Polsat). :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież mamy polski Eurosport (z polskimi... reklamami) - Made in Polsat Media/Cyfrowy Polsat). :P

 

I po zakodowaniu wersji międzynarodowej przez NC+, Eurosport już jest na żywo tylko z nazwy. Podczas Roland Garros na France 2 HD jest z 10 sekundowe wyprzedzenie, a w stosunku do Eurosportu 2 z 7 sekundowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info - standardowo zamieszali i zrobili [beep] - odbieralem sobie elegnacko Eurosport HD oraz SD - pozmieniali parametry, dodali durne reklamy, jeszcze z tego co widze opoznili ... A mi teraz nie odbiera Eurosport SD, bo wsadzili go na transponder od CP i oczywiscie nie dziala, tzn. nie da sie ogladac bo ciagle scina obraz ... Jak wiadomo wszystko do CP to szrot. Za to Eurosport HD chodzi normalnie ... BYlem zmuszony przez na inne parametry, po tym jak mi w nC+ wylaczyli, a mam wlasny dekoder i byl spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku czerwca Eurosport pokazuje MŚ kobiet w piłce nożnej. Na stronie Satkurier (TUTAJ) jest informacja na ten temat. Jest też zdanie "Do 5 lipca Eurosport i Eurosport 2 będą pokazywać wszystkie mecze toczącego się mundialu. W dalszej części artykułu jest rozpiska meczów, ale nie widzę tam, na przykład, żadnego spotkania reprezentacji USA. W programie na stronie Eurosportu też meczów USA nie ma. Chociaż mecze ich grupowych rywalek są. To jak w końcu, Eurosport pokazuje WSZYSTKIE mecze czy tylko wybrane? Orientuje się ktoś o co tu chodzi? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...