Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze? To już wolę Terleckiego.

 

Swoją drogą w kilka minut już kilka minusów:

Przegadane hymny, komentarz ze studia, REJDING, "przy piłce.....zdaje się.....Popović"

 

A jedyny plus na razie to grafika. Wiem, za nią odpowiedzialny jest LivePark, ale wygląda to fantastycznie. Lepiej niż w poprzednich latach. Natomiast intro jest gorsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisla - Gornik Zabrze na Eurosporcie 2 komentuje Tomasz Lach z Tomaszem Hajto. Niebawem komentatorzy Eurosportu polska lige beda komentowac ze stadionow. Poki co jeszcze ze studia.

Pewne info? Pytam, bo po prostu nie zdążyłem na początek spotkania i może właśnie wtedy o tym mówili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem swoje posty z "Sport na nc+", bo tutaj lepiej pasują:

 

Ja pier..le, tego pseudofachowca i nieudacznika (vide Tychy) Hajto nie da sie sluchac. Normalnie odechciewa sie ogladac meczu. Po 20 minutach mam dosc jego belkotu. Gosc porazka. Z reszta od zawsze byl. Wielkie u niego to jest tylko jego ego.Nic wiecej. Wole juz sluchac Szpakowskiego i jego baboli.

 

Polecam komentarz czeski. Świetna sprawa

 

Ogladam od paru minut i musze Ci przyznac racje. Przede wszystkim trybuny lepiej slychac, a i komentarz nie jest taki nachalny. Wygodnie dla ucha go sie slucha. Duzo lepiej niz w PL wersji. Krotko mowiac nie wk..wia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna czołówka :brawo:

 

 

Po prostu Lach to słaby komentator, może sympatyczny gość, gdyby był na bieżąco,a jak się komentuje od święta to wychodzi..

Jak w życiu. Człowiek od wszystkiego jest do niczego.

 

Mamy XXI wiek i jednak wymagałoby się od komentatorów pewnych specjalizacji... a nie takie skakanie jak żabka od jednych rozgrywek do drugich. Ja rozumiem, że Lach imponująco wypada komentując jakiś mecz dla hipsterów, ale gdy już przychodzi poprowadzić coś bardziej znanego to jeśli nie jest to Bundesliga tylko tak jak dziś Ekstraklasa to są momenty, że człowiekowi ręce same opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos komentatorów od wszystkiego. Podczas Tour de Suisse komentatorzy z TVP, m. in. Szczęsny nazywali jednego z kolarzy Joaquim Rodriguez Oliver. Tak im się wyświetlało na ekranie w internecie. Tymczasem cały Eurosport, wszystkie media kolarskie inni kolarze nazywają go Purito lub Purito Rodriguez. To jest właśnie ta drobna różnica pomiędzy komentatorem który w czymś siedzi a komentatorem który na czas transmisji włącza tylko komputer ze statystykami. Ludzie z Eurosportu potrafią kolarza poznać po sylwetce a panowie z TVP czekają na ujęcia z tyłu i zbliżenia bo tylko wtedy mogą dojrzeć numery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 3. miejsce mecz nacji za ktorymi nie przepadam - Wlochy vs Rosja.

Dodać do tego jeszcze Hiszpanię, Portugalię, Brazylię, może Argentynę i mamy 5-6 nacji, które świetnie radzą sobie na wszystkich możliwych nawierzchniach (trawa, piasek, parkiet) jakie oficjalnie akceptuje FIFA.

 

 

Ma w Polsacie o wiele ważniejsze wydarzenia - mecze 1 ligi :)

Sporty walki przede wszystkim ;)

 

Polecam jego twittera. Niesamowita transformacja z dziennikarza stricte piłkarskiego w dziennikarza od sportów walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...