Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet tego się nie domagaj. Ze stadionu są komentowane zawody żużlowe SEC i zawsze są problemy. Ostatnio zawody były o 19, a połączyli się z komentatorami gdzieś za pięć ósma. W dodatku komentatorzy nawet nie wiedzieli, że przez godzinę nie było ich na antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu powiedzieli komentatorzy, ze nic prawie nie widza i trudno im komentowac.

 

To już nawet nie było śmieszne. Lach jest żałosny po prostu... Mógłby chociaż w trzecim meczu z rzędu oszczędzić tych amatorskich odzywek i skupić się na komentowaniu, bo akurat w tym ma dużo braków. Ciągłe "chyba Szeliga", "chyba Gigołajew" itp itd zalatywało amatorką. Ponadto zamiast mówić Ruchu, to on kilka razy powiedział "Rucha"... Poza tym mógłby wreszcie dopuścić kogokolwiek innego do mikrofonu, a nie trzeci mecz i trzeci raz Lach komentujący ;/ Nigdy nie byłem jego orędownikiem, przecież on w meczu Włochy - Anglia towarzyskim pomylił Rooneya z Harrym Kane! :roll:

 

Nie wiem dlaczego Borek nie może komentować, ale to jest po prostu samobój.

Nawet fani na facebooku przy plusie meczu mam wrażenie, że sobie zakpili także z Tomasza Hajty, który w trakcie trasnmisji jechał po Vacku, a potem nagle on okazał się plusem meczu. Nie przeglądałem fejsa jeszcze, ale mam wrażenie, że tak było bo serio Vacek nie grał nic nadzwyczajnego, poza tym Ruch wygrał przecież więc chyba tak było..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Tomasz Lach robi to specjalnie :)

Nic do niego nie mam - po prostu mnie to zastanawia jaki cel maja w tym, zeby mowic ze nic nie widza? I jeszcze, ze "potem bedzie lepiej". Czy aby oni dostaja jakis kijowy stream zamiast transmisji? Nie rozumiem tego. Nie powinni tego mowic podczas transmisji tylko zglosic to pracodawcy, komus kto jest za to odpowiedzialny, ze sie komentowac nie da bo nic nie widac.

 

Moglby im ktos zalatwic transmisje w dobrej jakosci i nie byloby klopotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, ze masz jeszcze ten stary Eurosport SD, ze starych parametrow, ktore juz wylaczyli w nC+ - nie odbierzesz ich. Musisz wyszukac Eurosport SD z nowych (tzn. obecnie jedynych dostepnych) parametrow.

===

Haha - ktos z ludzi stojacych przy trasie TdF z tego co widzialem przed chwila (5.5 km do konca bylo chyba) mial ze soba spora strzykawke - tak powinno byc :D Ludzie powinni tam chodzic na trase ze strzykawkami i pokazac czym naprawde jest kolarstwo od jakichs 25 lat, podobnie z plywaniem (to juz krocej) :D

 

Tylko slepcy i jacys psychofani nie widza, co sie dzieje ... I jeszcze wez ogladaj te zawody lekarzy, brak slow :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta strzykawka to w stosunku do kogo? Frooma? A może do Sagana? Wszyscy mówią że Froom musi coś brać bo jest w takiej dyspozycji. To co powiedzieć o Saganie? Facet jest klasycznym sprinterem a w tym tygodniu, jest to 3 tydzień najtrudniejszego wyścigu kolarskiego, codziennie uciekał po kilkaset kilometrów. Reszta sprinterów odpadała na pierwszych 50 km. I nikt się nie dziwi takiej dyspozycji kolarza który w wysokich górach powinien cierpieć. Nawet klasykowcy typu Kwiatkowski czy Van Avermaet odpadali a Sagan sobie śmigał i to nawet solo. Ale wszyscy uparli się na Frooma. No ale to dyskusja do wątku o kolarstwie.

 

 

Od zawsze miałem Eurosport SD na kanale wyszukującym się jako ESP Polish (11240 V). To teraz jest jakaś inna częstotliwość, nazwa dla tego kanału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie strzykawki - Ja mam to gleboko w powazaniu, szkoda mi czasu na zawody kto ma lepszego lekarza i bardziej skuteczny koks. Nie obchodzi mnie: kto, z kim, gdzie, czy na boku czy nie itd. Ludzie naprawde sa zaslepieni, ze to jeszcze ogladaja, powinni odpuscic, bo szkoda czasu jak przed wyscigiem juz wszystko maja miedzy soba ustalone, do tego jeszcze te denne sluchaweczki i wiele innych watkow - jak w F1, mowia im co maja robic, profesjonalni kolarze juz niedlugo zatraca zdolnosc samodzielnego myslenia, bo sluchaja tylko rozkazow ze swoich ekip.

 

Odnosnie Eurosportu - troche pozno sie obudziles :) Tego kanalu na tych parametrach juz nie ma ze 2 miesiace. Teraz wersja SD jest dostepna tylko z 12188 V 27500 - powodzenia :) Jako ze kanal nadaje, z badziewnego transpondera CP, to mi ten kanal strasznie tnie, za to wspanialy sygnal (zadnych problemow) mam na ... Eurosporcie w wersji HD z transpondera nC+ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...