Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą, to ciekawe, co pokażą dzisiaj. O 21 zostaną rozegrane dwa mecze, w tym właśnie ten przełożony. Oprócz niego odbędzie się równolegle mecz Colorado Rapids - New York City.

Wybiorą pewnie New York City, a to ze względu na Villę, który ma przyciągnąć Europejczyka. Za tydź. też "tylko" 3 spotkania pokażą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Komentarz Grajewskiego bez rewelacji. Ale i tak lepszy niż Tomasza Kłosa, którego na siłę trzymają. Facet się jąka, ciężko mu sklecić zdanie, a nadal komentuje mecze. Niezrozumiałe postępowanie kolesiowskie Borka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem drugą połowę i nie był taki zły ten Grajewski. Komentarz bardzo na luzie - to na plus, bo ożywiał trochę drętwego Saka, merytorycznie raczej nie za dużo do powiedzenia, ale może się wyrobi. Zgadzam się, że lepszy od Kłosa, który predyspozycji ku temu nie ma żadnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręka rękę myje. A wy się spodziewaliście, że kogo wkręcą do komentowania meczów? Kogoś młodego, niezdemoralizowanego, spoza układów? :lol:

 

Andreas pasuje do tego wesołego towarzystwa jak ulał. Jest obywatelem niemieckim, obiektywizmem nie grzeszy, kocha naszych zachodnich sąsiadów, ma znajomości, na nie jednego znajdzie kwity. Zna Bundesligę od A do Z, działał w wielu branżach. Nada się. Gorzej od Tomka "yyy, eee, ooo, uuu, aaa" Kłosa komentować nie będzie. Zapewniam was. Nie zmienia to faktu, że wesołe towarzystwo Eurosportu zasila kolejna >>>udręka komentatorska<<< Musimy sobie z tym poradzić, na szczęście są jeszcze:

 

Borek, Lach, Gilewicz, Pasieka, Janisz.

 

Oni kładą jasny cień na ciemną stronę mocy :arrow: Murawski, Kłos, Chałaśkiewicz, (kiedyś) Wojtala, Juskowiak itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręka rękę myje. A wy się spodziewaliście, że kogo wkręcą do komentowania meczów? Kogoś młodego, niezdemoralizowanego, spoza układów? :lol:

 

Andreas pasuje do tego wesołego towarzystwa jak ulał. Jest obywatelem niemieckim, obiektywizmem nie grzeszy, kocha naszych zachodnich sąsiadów, ma znajomości, na nie jednego znajdzie kwity. Zna Bundesligę od A do Z, działał w wielu branżach. Nada się. Gorzej od Tomka "yyy, eee, ooo, uuu, aaa" Kłosa komentować nie będzie. Zapewniam was. Nie zmienia to faktu, że wesołe towarzystwo Eurosportu zasila kolejna >>>udręka komentatorska<<< Musimy sobie z tym poradzić, na szczęście są jeszcze:

 

Borek, Lach, Gilewicz, Pasieka, Janisz.

 

Oni kładą jasny cień na ciemną stronę mocy :arrow: Murawski, Kłos, Chałaśkiewicz, (kiedyś) Wojtala, Juskowiak itp.

Mam nadzieję, że chociaż tutaj nie będzie opowiadał jak to Smuda "poprawił" po nim w toalecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Zgadzam się, Chałaśkiewicz, Juskowiak i Lach dobrze komentują Bundesligę. Do Tomasz Kłosa jako piłkarza nic nie mam, ale jako komentator to niewypał, po prostu się nie nadaje. Jego komentarz irytuje tak jak np. Szczęsnego w TVP na skokach narciarskich..

 

A w ogóle to obraz na skokach na Eurosporcie ma stopklatki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chałaśkiewicz ma taki przygnębiający sposób mówienia jakby do wszystkich miał pretensję, jakby ze wszystkim miał jakiś problem, jakby cały czas coś mu nie pasowało. Co za typ! Przystając z nim można się jakiejś depresji nabawić. Gdybym z kimś takim jak on mieszkał pod jedynym dachem to bym chyba ze sobą skończył.

 

Wygaduje też głupoty tak jak wczoraj gdy Durda porównał niewykorzystany rzut karny Calhanoglu (w meczu z Atletico) do zmarnowanego karniaka Kazia Deyny (w meczu z Argentyną), na co Chałaśkiewicz mu odpowiedział, że presja na reprezentancie Turcji była mniejsza :crazy:

 

Jak on to :censored: odmierzył? :)

 

 

Co do Juskowiaka to u niego denerwuje mnie jego barwa głosu. Ja mam na tego typu "mówienie" uczulenie.

 

 

Mam nadzieję, że chociaż tutaj nie będzie opowiadał jak to Smuda "poprawił" po nim w toalecie.

Rozwiniesz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chałaśkiewicz ma taki przygnębiający sposób mówienia jakby do wszystkich miał pretensję, jakby ze wszystkim miał jakiś problem, jakby cały czas coś mu nie pasowało. Co za typ! Przystając z nim można się jakiejś depresji nabawić. Gdybym z kimś takim jak on mieszkał pod jedynym dachem to bym chyba ze sobą skończył.

 

Wygaduje też głupoty tak jak wczoraj gdy Durda porównał niewykorzystany rzut karny Calhanoglu (w meczu z Atletico) do zmarnowanego karniaka Kazia Deyny (w meczu z Argentyną), na co Chałaśkiewicz mu odpowiedział, że presja na reprezentancie Turcji była mniejsza :crazy:

Jak on to :censored: odmierzył? :)

 

 

Co do Juskowiaka to u niego denerwuje mnie jego barwa głosu. Ja mam na tego typu "mówienie" uczulenie.

 

 

Widzę, że po raz kolejny sie zgadzamy.

Mnie tez Chałaśkiewicz bardziej irytuje niż ciekawi, jego sposób mówienia jest monotonny. Gada banałami. Jak się uprze, że ktoś jest dobry to dla tych mniejszych brak szacunku, dla niego tylko liczą się najlepsi, nie zna ciekawych anegdot, historii itp. Nie potrafi dobrze czytać gry nawet.

 

Juskowiak jest dla mnei dużo lepszy więc akurat w tym względzie się nie zgadzam, bo Jusko cenię chociaż i tak top ekspert z Bundesligi w Eurosport2 dla mnie to Pasieka. Może i kilka razy tylko był w tym sezonie, ale rozwala konkurencje na łopatki. Poźniej Gilewicz, a potem długo długo nikt. Bo jak słyszę Kłosa to mi się odechciewa.

A jeżeli chodzi o komentatorów to Borek i Janisz klasa sama w sobie. Więc wymieniona czwórka gdyby więcej meczów z Bundesligi komentowała byłoby super.

 

W sobotę właśnie miałem pytać kto to z Sakiem komentował ten mecz S04 - Bayer, ale potem jakoś mi umknęło i zapomniałęm bo jeszcze był mecz Milanu, a w niedzielę to w ogóle się działo od rana do późnej nocy więć nie było kiedy wejśc na forum. A to Andrzej Grajewski. Powiem, że nie poznałem go, a mecz włączyłem w 2min jakoś i przez całą transmisję nie było po czym poznać, że to on.

Hmm powiem, że coś ciekawego było w jego komentarzu, słuchało się tego lepiej niż Kłosa i Chałaśkiewicza na pewno.

Ciągle jednak pojawiały się u niego zachwyty "uuuuuuuuu" albo "Panie redaktorze". Kilka razy niepotrzebnie kończył przedwczesnie mecz, narzekał "jestem od 20 lat kibicem Schalke więc licze, że wygrają"

"jest 86min, tu już się nic nie zmieni panie redaktorze" i kilka innych takich zwrotów, to mi się akurat nie podobało. Ale akurat to jaki miał dystans i jak się nabijał z sędziego Gagelmana to było fajne, bo dobrze oceniali jego prace akurat.

Ja na pewno chciałbym go jeszcze usłyszeć w kilku innych meczach z ciekawości jak sobie poradzi w duecie z np Borkiem, bo Borek by miał o co go zagadać, podpytać a Sak no nie bardzo czuje te dawne czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janisz mnie strasznie wkurza. To jest głos do radia, ale futbolu w tv nie. Ciężko się go w mojej opinii słucha, nie popełnia błędów itd, ale ten głos jakoś się nie łączy. Dla mnie Lach i Borek najlepszy w Eurosporcie. Gilewicz, Strejlau, Pasieka najlepsi eksperci futbolu. Natomiast szkoda, że Jusko mało komentuje, więc ciężko mi oceniać, ale w TVP zawsze był w topie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juskowiak komentował też ze Szpakowskim w TVP, ale potem zaczął paktować z Polsatem, występować w magazynach Ekstraklasy, więc na MŚ nie pojechał, a zastąpił go Żewłakow. Czytałem też opinie, że Jusko to tzw. mruk - coś tam rzadko mówi, pod nosem i usypia ludzi. Na pewno nie był nachalny, nie narzucał się w komentarzu. Mnie nie przeszkadzał jako współkomentator.

Janisz to dla mnie taki komentator mówiący dobrze po polsku, ale jakiś taki za elegancki, za sztywny, bez zdolności do szaleństwa. Taki jak z żurnala, wysoka kultura osobista, ale brak tego czegoś. Nie wyobrażam go sobie przeklinającego, nawet prywatnie. Też nie mam do niego przekonania. W MMA się przyzwyczaiłem, w piłce, którą komentuje dużo dłużej jakoś mnie mniej przekonuje.

Lach i Borek - oczywiście, znani i lubiani, choć nie pozbawieni pewnych irytujących manier i wpadek.

Gilewicz jakoś tak mówi twardo - jakby się wydawało z akcentem niemieckim. Chyba wielki kibic Bayernu i ogólnie dla niego to widzę, że Deutschland uber alles.

Strejlau - oczywiście, wielka wiedza o piłce, młodsze pokolenie pewnie powie, żeby dziadek zrezygnował. Potrafi nie zgodzić się z komentatorem, prowadzącym program. Kiedyś w czasie ważnych meczów np. reprezentacji przepraszał i odmawiał udziału w telewizji, bo mówił, że woli mecz oglądać w domu i w skupieniu. Teraz widzę się przełamał i nie ma problemu z przyjściem do TVP, Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie właśnie ten elegancki sznyt Janisza i jego kultura osobista (i kultura słowa) to coś, za co go bardzo cenię i przez co lubię oglądać jego transmisje - mimo nieco irytującej barwy głosu. Kiedyś słuchałem w Polskim Radiu rozmowy z nim na temat... Trylogii Sienkiewicza. Sypał nazwiskami postaci, ciekawostkami jak z rękawa. Fajnie jest słyszeć kogoś, dla którego świat nie kończy się na ocenie, czy ktoś prosto czy krzywo kopnął piłkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast szkoda, że Jusko mało komentuje, więc ciężko mi oceniać, ale w TVP zawsze był w topie

W topie, na tle Majdanów i innych zjawisk z Woronicza?

 

Kompletnie nie kumam co was w tym Juskowiaku tak ujmuje i zachwyca.

 

Głos ma fatalny do komentowania meczów. Połączenie niewyraźnego bełkotu z usypiającym mamrotaniem.

 

W trackie dyskusji w studiu wygląda wręcz tragicznie, jak jakaś atrapa bez emocji, mimiki twarzy. Często nadużywa "yyy".

 

Jego komentarze ani nie są jakoś wyjątkowo oryginalne, ani jakieś kontrowersyjne, ani jeszcze jakieś inne. Same banały, jakie usłyszałbym w telewizji śniadaniowej.

 

Słabe komentowanie i ekspertowanie można mu jeszcze wybaczyć. Nie można natomiast wybaczyć mu jego przygody w Lechii Gdańsk, gdzie całe to swoje słodkie p.i.e.r.d.z.e.n.i.e. - ideały o utalentowanej polskiej młodzieży, dawania jej szansy spuścił w kiblu na oczach 40 milionów Polaków, którym wciskał kit w każdym bezwartościowym programie TVP w jakim występował.

 

I pomyśleć, że taki hipokryta brał udział w projekcie "Piłkarski Diament" :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie po raz pierwszy jakość komentatorów ze stadionu w transmisji żużla beznadziejna. Jak się zrobi głośniej to jeszcze gorzej słychać. Na reklamach dobry dźwięk, bo chodziło przecież tylko o fatalne połączenie komentatorów. Jak mają taką jakość dawać, to niech lepiej komentują ze studia. U Anglików dźwięk ze stadionu wyciszony, ale przynajmniej komentatora wyraźnie słychać było. Trzeba by chyba do Widomskiego napisać, bo to już kolejny raz takie coś serwują. Kompletna amatorka. To jest ta nowa "amerykańska jakość" Eurosportu?

 

Moje wcześniejsze zastrzeżenia co do dźwięku:

viewtopic.php?f=11&t=2918&p=977738#p977738

viewtopic.php?f=11&t=2918&p=984354#p984354

 

Jak widać nic na lepsze się u nich nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...