Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oby nie, bo to jakiś zupełnie sztuczny twór z którym (na razie) kompletnie się nie utożsamiam.

 

Tam poza Davidem Villą właściwie nie gra nikt znany. Same nołnejmy, a jeszcze teraz słychać głosy, że pobyt Lamparda w Manchesterze City może przedłużyć się o kolejny sezon :lol:

 

Jeśli miałbym być szczery to wolałbym zobaczyć w miejsce NY City FC np. New York Cosmos, które po reaktywacji pałęta się gdzieś w NASL mierząc się z rywalami pokroju... Tomasza Zahorskiego :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie, bo to jakiś zupełnie sztuczny twór z którym (na razie) kompletnie się nie utożsamiam.

 

Tam poza Davidem Villą właściwie nie gra nikt znany. Same nołnejmy, a jeszcze teraz słychać głosy, że pobyt Lamparda w Manchesterze City może przedłużyć się o kolejny sezon :lol:

 

Jeśli miałbym być szczery to wolałbym zobaczyć w miejsce NY City FC np. New York Cosmos, które po reaktywacji pałęta się gdzieś w NASL mierząc się z rywalami pokroju... Tomasza Zahorskiego :?

Sztuczny twór? Każdy klub jakoś powstawał, a ten powstał przez właścicieli Manchesteru City F.C. i Melbourne City F.C. Udziały ma także New York Yankees, więc nie byle kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA na meczach MLS na pewno będzie wyżej kamera, niż w Europie. To mi się akurat podoba. Bo u nas zaraz tak obniżą kamerę, że będziemy oglądać mecze jak z oczu trenera - kompletny chaos, nieprzejrzysta gra. Wygląda to jak powrót do dawnych czasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Are you kidding me? MLS w ES 2?

04:13 Piłka nożna PIŁKA NOŻNA: Major League Soccer - 1. kolejka: Los Angeles Galaxy (Stany Zjednoczone) - Chicago Fire (Stany Zjednoczone) (262min)

21:00 Piłka nożna PIŁKA NOŻNA: Major League Soccer - 1. kolejka: DC United (Stany Zjednoczone) - Montreal Impact (Kanada) (135min)

 

Wiem widze, ze juz wiecie ale i tak moje zdziwienie jest ogromne, dopiero to odkrylem sprawdzajac plan TV Eurosportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jakie wrażenia? Oglądał ktoś ten piątkowo-sobotni mecz MLS? Jak prezentował się obraz HD? Były jakieś pomyłki realizatorów?

 

Pamiętam, że jak oglądałem kiedyś mecze MLS na Sopcaście to amerykański realizator zaskakiwał mnie planszami, ciekawostkami dotąd mi nieznanymi z transmisji z udziałem europejskich drużyn.

 

 

Sztuczny twór? Każdy klub jakoś powstawał, a ten powstał przez właścicieli Manchesteru City F.C. i Melbourne City F.C.

Między innymi do tego też zmierzam.

 

Melbourne City? Kolejny wytwór wyobraźni nowych właścicieli. Przecież jeszcze wczoraj ten klub nazywał się Melbourne Victory, z zupełnie innym herbem, barwami... - nic tylko pozazdrościć kibicom którzy zdążyli się do Melbourne Victory "przyzwyczaić".

 

Sztucznym tworom mówię - NIE -

 

PS. Ja kibicuję Chicago Fire, czyli patriotycznie 8) , ale kilku klubom będę się bacznie przyglądał z sentymentu do niektórych amerykańskich miast i piłkarzy znanych nie tylko z europejskich, ale i światowych boisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jakie wrażenia? Oglądał ktoś ten piątkowo-sobotni mecz MLS? Jak prezentował się obraz HD? Były jakieś pomyłki realizatorów?

Zdecydowanie gorzej to wygląda niż w ubiegłym sezonie. Niepotrzebnie zmienili logo, belkę z wynikiem i tabelki ze statystykami. Oglądałem wczoraj DC - MI i trochę szkoda mi było drużyny z Kanady, bo kiedyś zagrywałem się nią w FIFĘ :lol2: Ogólnie ten stadion, na którym gra DC skopany, no ale to główny problem MLS, czyli dzielenie się stadionami z NFL, NCAA, MLB. Jakość transmisji też nie powalała, ładniej powinno być na meczu SKC(taki europejski stadion), bo Orlando ma stadion po renowacji i ciężko powiedzieć jak z murawą, czy transmisją "soccera" na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jakie wrażenia? Oglądał ktoś ten piątkowo-sobotni mecz MLS? Jak prezentował się obraz HD? Były jakieś pomyłki realizatorów?

Zdecydowanie gorzej to wygląda niż w ubiegłym sezonie. Niepotrzebnie zmienili logo, belkę z wynikiem i tabelki ze statystykami. Oglądałem wczoraj DC - MI i trochę szkoda mi było drużyny z Kanady, bo kiedyś zagrywałem się nią w FIFĘ :lol2: Ogólnie ten stadion, na którym gra DC skopany, no ale to główny problem MLS, czyli dzielenie się stadionami z NFL, NCAA, MLB. Jakość transmisji też nie powalała, ładniej powinno być na meczu SKC(taki europejski stadion), bo Orlando ma stadion po renowacji i ciężko powiedzieć jak z murawą, czy transmisją "soccera" na nim.

 

Oglądałem mecz DC United - Montreal i muszę przyznać jakość nie za dobra. Było HD, ale mogło być lepsze. Kamera główna nie była ustawiona na środku linii (czasami tak jest jak są dwie ekipy realizujące mecz, a czasami jest jedna bo druga bierze sygnał z kamery głównej od tej pierwsze). Mecz DC United - Montreal był dostępny w lokalnych kanałach. Zazwyczaj mecze dla stacji lokalnych realizowane są oddzielne (albo prze wielkie firmy NEP czy Game Creek Video albo przez lokalną firmę). Może być taka sytuacja, że na meczu są dwie ekipy realizacyjne (dwa wozy) albo jeden z podwójną produkcją (dual feeds) takie wozy oferuje MobileTV Group. W Stanach dużo jest firm realizujących z własnymi wozami transmisyjnymi. Sygnał dla Eurosportu był brany od jeden z telewizji lokalnej.

 

 

Zobaczymy dzisiaj jak mecze w USA będą pokazywane przez ESPN (jeden) i Fox Sports (2 mecze). Realizacja będzie lepsza. I pewnie będą kamery slow motion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem zarówno mecz piątkowy, jak i sobotni. Pierwszy był całkiem dobry, dobry poziom, ładny stadion, ale HD to ja tam nie widziałem. Obraz totalnie był rozmyty, a na dodatek Durda gadał o wszystkim, ale nie o meczu. Wczorajszy mecz pod względem jakości może był i lepszy, ale poziom za to zdecydowanie gorszy, a murawa to bez komentarza. Takiego boiska nie ma nawet w okręgówkach i niżej. Zobaczymy co zaprezentuje nam MLS dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...