Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umkwatata ma pełne prawo poczuć niezadowolenie i niesmak po tym jak nie pokazano ceremonii wręczania pucharu.

 

Jak nigdy się z nim zgadzam.

 

Przecież to była wyjątkowo paskudna zagrywka ze strony Eurosportu 2, który podobno nie przerywa rozpoczętej na żywo relacji (?). Wręczanie medali wygranym i pokonanym to integralna część transmisji sportowej. Ostatni akt kilkutygodniowej rywalizacji. Imprezy odbywającej się co cztery lata... uważam, że to było bardzo nie fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - to naprawde dziwna decyzja. Chcialbym obejrzec dekoracje, pomimo, ze jestem za Koreanczykami ktorzy przegrali. Zarowno radosc calego stadionu ze zwyciestwa Australijczyków jak i srebrne medale dla pokonanych Koreańczyków.

 

No i do tego fakt, ze zawsze pokazuja dekoracje z wywiadami w Wielkich Szlemach - c'mon te turnieje sa 4 razy w roku! Mistrzostwa Azji sa raz na 4 lata! W wyscigach kolarskich zostaja w ogole po 20 minut po kazdym zakonczonym etapie i pokazuja wszystkie dekoracje (zwyciezca etapu i liderzy poszczegolnych klasyfikacji w danym momencie) ...

Ogolnie sie zawiodlem jesli chodzi o Eurosport - jednak z drugiej strony juz sie przyzwyczailem i wlasnie czegos takiego w ich wykonaniu sie spodziewalem - brak transmisji z paru meczow 1. i 2. kolejki fazy grupowej, ani jednej transmisji z 3. kolejki fazy grupowej i cwiercfinalow, wejscie (niczym TVP albo Polsat) w 23. minucie na polfinal Korea vs Uzbekistan, brak transmisji z dekoracji Mistrzostw Azji gdy bylo dostepne mnostwo czasu antenowego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport ma napięte ramówki i dekoracji zazwyczaj nie pokazują, choć tu wziąłbym rację kolegów. To Puchar Azji- mogli i powinni pokazać. Wyobrażacie sobie by np. TV nie pokazała dekoracji MŚ w piłce nożnej czy ME?? Ramówka ramówką,ale nie ma nigdy sytuacji by Eurosport nie pokazał np. dekoracji po finale wielkoszlemowym. Traktowali PA po macoszemu i taka też jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport ogolnie rozgrywki w Azji traktuje po macoszemu:

* J-League - magazyny czasami pokazywali czasami nie, mecze w wiekszosci przypadkow byly z retransmisji [wiec okrojone], czasami w poniedzialek albo srode - o powtorkach nie bylo mowy)

* AFC Champions League - bardzo malo meczow, w ostatnim sezonie pokazywali prawie wylacznie Szejkow, gdzie zamiast dopingu slyszymy nawolywanie z meczetow modly - z Azji wschodniej pokazali te rozgrywki chyba dopiero od polfinalow)

* Mistrzostwa Azji - brak transmisji z paru meczow 1. i 2. kolejki fazy grupowej, ani jednej transmisji z 3. kolejki fazy grupowej i cwiercfinalow, wejscie (niczym TVP albo Polsat) w 23. minucie na polfinal Korea Pld. vs Uzbekistan, brak transmisji z dekoracji finalistow/medalowej ...

 

Poszukam w internecie, moze beIN Sports transmitowalo dekoracje (powinni, w koncu to porzadna stacja w porownaniu co do - ykhmm - niektorych, nie bede wymieniac).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę dołączyć do krytykantów Eurosportu. Specjalnie wstałem 8:55 bo o 9:00 były zaplanowane skróty Bundesligi na Eurosport2 a chciałem obejrzeć bo żadnej innej powtórki nie ma w ramówce.

Więc wstałem... włączam tv, a tam powtórka powtórki nie wiadomo skąd SNOOKER!! Jakiś mecz nikogo nie obchodzący... Wkurzyłem się strasznie!

czekałem 30min na te skróty, ale ciągle ten snooker leciał, jakże emocjonujący zresztą ... eh brak słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladalem ramowke TV Eurosportu kilka razy wlasnie w poszukiwaniu podsumowania tej kolejki i nie moglem znalezc - pewnie dlatego, ze nie patrzylem zbyt dokladnie na godziny poranne (nie pomyslalbym ze jedyna emisje mozna dac o 9 rano ...) - a tu jeszcze lepsza jazda, ze w ogole jej nie dali.

 

Snooker lubie i mnie interesuje itd., ale jak mozna emitowac kolejna powtorke z meczu 1. rundy malo istotnego turnieju w Niemczech zamiast podsumowania Bundesligi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snooker lubie i mnie interesuje itd., ale jak mozna emitowac kolejna powtorke z meczu 1. rundy malo istotnego turnieju w Niemczech zamiast podsumowania Bundesligi?

Dlaczego mało istotnego? Dla Ciebie może mało istotny jest German Masters, a dla mnie mało istotna jest Bundesliga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djclassic, ok dla Ciebie ważny snooker, ale oglądaj go sobie live, dają go mnóstwo. Większość jednak interesuje Budnesliga, wczoraj i przedwczoraj pokazali po jednym meczu, a podsumowania kolejki nie pokazali wcale. Czy to jest fair ? No właśnie...

Budziłem się specjalnie o 8:55 po tym jak w nocy oglądałem Copa Libertadores by obejrzeć sobie magazyn podsumowujący a oni jeszcze go nie pokazali.... brak słow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladalem ramowke TV Eurosportu kilka razy wlasnie w poszukiwaniu podsumowania tej kolejki i nie moglem znalezc - pewnie dlatego, ze nie patrzylem zbyt dokladnie na godziny poranne (nie pomyslalbym ze jedyna emisje mozna dac o 9 rano ...) - a tu jeszcze lepsza jazda, ze w ogole jej nie dali.

Ja od dawna, jak Bundesliga gra w środku tygodnia, to skróty że wszytkich meczów oglądam na ARD (Das Erste), bo nauczony doświadczeniem wiem, że ze skrótami na ES2 różnie to bywa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo narzekam? No ciekawe - pocisne po Eurosporcie jeszcze bardziej pytajac sie: "Gdzie jest mecz Schalke - Gladbach?!" TO niedorzeczne co ta stacja wyprawia!

 

Weszli w 20:36 - mecz poleci z opoznienien (tak przypuszczam) :crazy::censored:

Mecz pokazują na żywo, był alarm bombowy, stąd 10 minutowe opóźnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucharu Afryki; WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ – GHANA

Podczas meczu finałowego meczu Tomasz Lach komentuje razem Mamadou Diouf a ten drugi wcina się swoim komentarzem.

Tego nie da się słuchać gorszy eksperta nie maja? Lepiej się ogląda jak 1 komentuje mecz. 2 osoby mówi a 2 osób mówią jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...