Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem wywiad z Widomskim. Wszystko ładnie, pięknie tylko czemu Mirosławski nie zadał mu pytania dlaczego na eurosport.onet.pl zatrudnia bandę amatorów :?: Źle podpisane zdjęcia, błędy w tytułach, zmanipulowane, źle przetłumaczone wywiady, tytuły newsów rodem z tabloidów, faworyzowanie jednych rozgrywek kosztem drugich, poprzeinaczane fakty w tzw. relacjach, błędy ortograficzne itp. itd. etc.

 

Jak mawiają jaki szef, tacy pracownicy...

 

PS. Ktoś napisał, że gość jest podobny do De Niro :woot: Jak dla mnie to wykapany Ivica Olić (pod pewnym kątem kamery).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo połączenie z Onetem było błędem. Problemem tego portalu jest Onet a nie Eurosport

Strona kompletnie nieczytelna, tytuły rodem z onetu, komentarze także onetowe

 

To na pewno nie była decyzja polskiego oddziału żeby się połączyć

Przedtem był polski portal eurosportu z wiadomościami sportowymi. Był bardzo dobry, wyniki klikalności tez złe nie były, było dobrze merytorycznie

Wchodziłem na Eurosport.pl, ale po połączeniu z Onetem wiecej tam nie wejdę

 

 

Ale przykładowo strona kolarstwo w eurosporcie jest bardzo fajnie prowadzona i polecam śledzić ten profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Onet kupił Axel Springer - czyli właściciel Faktu. Dlatego teraz Onet jest takim tabloidowym portalem i jest to robione całkiem świadomie, nastawione na tanią sensację. Dlatego codziennie piszą o celebrycie Lewandowskim. A te ich tytuły? Tragedia. Pewnie pozwalniali większość ludzi z dawnego Onetu, a pozatrudniali po niskich kosztach swoich ludzi, którzy często mają małe pojęcie o sporcie, bo zostali do niego oddelegowani np. z działu plotki z Faktu, innych, czy wręcz z ulicy. Więc raczej nie należy się spodziewać poprawy, ani merytorycznej, ani technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda o Janowiczu jest dwutorowa i się uzupełnia. Może nie mają praw i dodatkowo Janowicz nie jest zawodnikiem, którego w pierwszej kolejności trzeba pokazać. Będzie dobry, pokaże w końcu coś ciekawego, dojdzie do ćwierćfinału to go na pewno pokażą. Nie, to do widzenia. Niech jeszcze potrenuje trochę w szopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za beznadzieja! Nienawidze Eurosportu i tego calego tenisa! Mialem nastawione nagrywanie tuz przed 12, na Puchar Azji mecz Japonii. Wstaje o 15, mysle sobie ze elegancko sie nagralo - patrze a tu jakis t4enis od poczatku a potem dopiero mecz Japonii, nagral mi sie do 40 minuty (niestety, ale na moim pendrive miesci sie TYLKO 3.5 godz. nagrania z Eurosportu/2) ... [beep]i puscily retransmisje Japonii z dwugodzinnym opoznieniem, po 14tej. Nie dosc, ze przez ten smieszny tenis nie moglem obejrzec meczu Japonii oraz innych z 3. kolejki AFC Cup NA ZYWO, to jeszcze z tego samego powodu opoznili retransmisje! Smiech na sali, powoli zblizaja sie do poziomu TVP ... Dno, dno, dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za beznadzieja! Nienawidze Eurosportu i tego calego tenisa! Mialem nastawione nagrywanie tuz przed 12, na Puchar Azji mecz Japonii. Wstaje o 15, mysle sobie ze elegancko sie nagralo - patrze a tu jakis t4enis od poczatku a potem dopiero mecz Japonii, nagral mi sie do 40 minuty (niestety, ale na moim pendrive miesci sie TYLKO 3.5 godz. nagrania z Eurosportu/2) ... [beep]i puscily retransmisje Japonii z dwugodzinnym opoznieniem, po 14tej. Nie dosc, ze przez ten smieszny tenis nie moglem obejrzec meczu Japonii oraz innych z 3. kolejki AFC Cup NA ZYWO, to jeszcze z tego samego powodu opoznili retransmisje! Smiech na sali, powoli zblizaja sie do poziomu TVP ... Dno, dno, dno.

 

W każdej telewizji tak jak i w każdej firmie zdarza się, że coś pójdzie nie tak. Eurosport jest telewizją praktycznie w całości żywą, to też była rzecz jaką musieliśmy wytłumaczyć naszym kolegom z Discovery na początku kiedy oni do nas przyszli. Oni mają poukładaną ramówkę co do sekundy, z dnia na dzień i kiedy ktoś mnie zapytał o której jutro w Eurosporcie będą powiedzmy biegi, odpowiedziałem - nie wiem. Bo taka jest prawda. U nas ramówka zmienia się z godziny na godzinę i zdarza się, że magazyn, który miał być pokazany o godzinie 16.00 jest pokazywany nagle o godzinie 14.00 i wtedy komentatora nie ma. Staramy się oczywiście unikać takich przypadków, ale takie historie się zdarzają - tłumaczył w magazynie "As wywiadu" na antenie SportKlubu, redaktor naczelny Eurosportu, Adam Widomski.

 

 

Dobrze że z PNA nie walą w uja.

Bo pory emisji się zgadzają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nawet powtórki bez powodu zamieniają. Ustawiłem sobie ostatnio na nagrywaniu powtórkę biathlonu, a oni puścili w tym czasie powtórkę biegów narciarskich. Nie dość, że nie oglądnąłem zawodów, to jeszcze puścili akurat dyscyplinę, która wyjątkowo mnie nudzi i której wręcz nie znoszę. Więc w tym przypadku słowa naczelnego, że "Eurosport jest telewizją praktycznie w całości żywą" nie tłumaczą takiego zachowania.

 

Co innego postawienie w hierarchii wyżej wielkiego tenisowego turnieju nad turniejem piłkarskim, który interesuję garstkę pasjonatów. Z żużlem live też w tamtym roku weszli później, że względu na french open i chociaż bolało, to jednak to rozumiałem. Ważniejsze jest to, co ma większą oglądalność i przynosi większą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tak troche jak Polsat Sport News. Co wlaczam, a nie czesto to robie, bo najlepsze transmisje sa w PS i tam trzeba ogladac, ale czasami sa powtórki biathlony czy jakiejs ligi holenderskiej to wlaczam, a tam co innego niz na EPG :D

 

Ale podzielam zdanie @puszczyk, nie raz zdarzaly sie kompletnie inne powtórki niz w EPG. Dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przy meczu Ghana - Algieria , trener Andrzej Strejlau strasznie sapał, wzdychał, pociągał do mikrofonu i na początku meczu wszystko było słychać...

Poza tym kurde mogli by w tej Afryce zainwestować w murawy, nawet już FIFA mogłabym im zasponsorować jakiś dywan by mecze odbywały się normalnie, a nie na pastwiskach gdzie piłka skacze na dwa metry, przez takie coś cały ten PNA to jest żenada. Mecz Ghana z Algierią niby dwie czołowe ekipy kontynentu, a kopali się po czole przez cały mecz! W dodatku pastwisko, fatalna realizacja i nie dało się oglądać.

Ogólnie cale wrażenie z tego PNA jest takie, kilka meczów obejrzałem z ciekawości bo jednak piłkarze/nazwiska bardzo dobre w zespołach co niektórych, ale poziom bez komentarza, tak samo jak realizacja meczów i cała otoczka, stadiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ale to już kolejny PNA będący rozczarowaniem. Imprezy w 2004 i 2006 r., jakie miały miejsce w Tunezji i Egipcie obejrzałem od deski do deski, finały traktowałem prawie na równi z finałami ME czy MŚ, znałem masę zawodników. Zastanawiam się, czy to wtedy byłem mniej wymagającym kibicem (co jest możliwe, bo byłem wtedy dumnym uczniem podstawówki :)), czy poziom był wyższy... kiepsko się to ogląda, mimo że grupy - zwłaszcza C i D - są bardzo ciekawie i już w fazie grupowej jest sporo hitów. Stawiam tezę, że jest to też wynikiem tego, że piłkarze z Afryki nauczyli się trochę kalkulować, są nieco bardziej zdyscyplinowani taktycznie, bo w ogromnej części grają w Europie i to wyparło taką radosną, entuzjastyczną piłkę, która była do tej pory charakterystyczna dla PNA. Dobrze przynajmniej, że sporo meczów komentują Zawacki i Kowalski, którzy są dość dynamicznymi komentatorami i nie zamulają tak jak Sak czy Durda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...