Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sieci Sat Mont Service : 

Pakiet jest w cenie 99 zł lub za 1 zł jeżeli do 15 czerwca :

-Zmienisz Pakiet Analogowy na Pakiet Cyfrowy

-Zmienisz Pakiet SD na Telewizję Wysokiej Rozdzielczości HD

-Zmienisz Pakiet Telewizji Cyfrowej na Wyższy *

-Zawrzesz Umowę Na Usługi Telewizji Cyfrowej **

 

*- łączna kwota przyszłego abonamentu musi być wyższa,niż wnoszona przed ogłoszeniem niniejszej promocji

**- dotyczy klientów którzy w dniu ogłoszenia promocji nie byli abonentami operatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy będąc abonentem CP posiadającym pakiet sport HD i iplę mix wykupując euro za 79 zł mam także te kanały na ipli czy tylko na dekoderze cp ?

Wiesz co po zamówieniu kanałów w pakietach online w ICOK pojawił mi  się CPGOEURO2016 aktywny do 1.09.2016. A posiadam Iple Mix a nie CPGO tak więc chyba każdy kto zamówi będzie miał dostęp online. 

 

Ciekawi mnie jeszcze jedna kwestia bo w ICOK pisze, że obejrzysz na nr głównej kart a w regulaminie jest napisane :

"W przypadku Abonentów korzystających z Usługi telewizji satelitarnej z Dekoderem dodatkowym w usłudze Multiroom HD, Abonent jest uprawniony do odbioru aktywowanego UEFA Euro 2016 na Dekoderze podstawowym oraz Dekoderze (-ach) dodatkowym (w rozumieniu Warunków Oferty)."

 

A zapomniałem zapytać się o te kwestia w przypadku innych PPV nigdy nie sprawdzałem jak to działa czy takie zakupy działają na wszystkich dekoderach czy tylko na głównym jak ten VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być złym prorokiem ale to że masz wpisane CP GO może oznaczać jedynie że będziesz miał dostęp do materiałów VOD z Euro 2016 na dekoderze, jak nie masz usługi ON THE GO to PS2 i PS3 mogą nie działać na innych urządzeniach  :( Ale to już kolega @swojadroga musiałby wyjaśnić.

Odbiór na multiroomie będziesz miał raczej na pewno :D

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem chyba ale skoro tak reklamują to w tv oglądanie na urządzeniach mobilnych a w regulaminie nie ma na ten temat słowo więc chyba każdy powinien mieć też do tego dostęp bo inaczej napisali by, że zależy to od posiadanego pakietu online.

 

Co do multiroomu kanały działają tzn jest plansza bez komunikatu, że brak w abonamencie wiec też powinno być ok tym bardziej, że jest ten punkt regulaminu.  

Ale z 2 strony ciekawi mnie ta kwestia jak to będzie wyglądać u innych operatorów u nc+ wydaje się, że będzie bo wykorzystują to do wciśnięcia ludziom mooliroomu za 10. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Vectrze Polsat Sport 2 na kanale 250 a Polsat Sport 3 na kanale 251.

 

Dostęp za 99 zł. lub "w pakietach". Cokolwiek to znaczy. Takie info pojawiło się po wyszukaniu nowych kanałów na dekoderach Vectry i właśnie na 250 i 251 widnieje taka plansza. Vectra ma dziś konkretną ofertę przedstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom Szpakowski nie jest jeszcze taki tragiczny w porównaniu do niektórych komentatorów-amatorów z Polsatu (patrz: Cezary Kowalski AKA Cezary z pazurem). 

 

W głosie Szpaka usłyszysz mnóstwo pomyłek, ale też wiele emocji. Nie zaśniesz przy oglądaniu meczu. Może nawet poczujesz atmosferę Mistrzostw. A co usłyszysz z ust Kowalskiego? Jakieś mamroczenie pod nosem, bulgotanie słowne, opowiadanie banałów, zgranych historyjek, które znasz na pamięć. Obowiązkowo usłyszysz też coś o Realu, Barcelonie i hiszpańskiej piłce nawet jeśli komentowany przez Czarka mecz to spotkanie Szwecja - Irlandia. Po 20 minutach utniesz sobie drzemkę, obudzisz się po dwóch godzinach a najbliższa ci osoba powie do ciebie: "- Kochanie przespałeś cały mecz!"  

 

Komentatorski efekt liczenia owiec Kowalskiego. 

 

Dobrze, że Polsat nie ma praw do Copa America...  :facepalm:

 

Wczoraj oglądałem mecz Francja - Kamerun. Naprawdę świetne widowisko jak na spotkanie sparingowe, a mimo to normalnie nie mogłem wysiedzieć w fotelu. Komentarz Kowalskiego był tak nudny, tak usypiający... normalnie czułem się jakby mecz komentował ten żółw z kreskówki, przyjaciel misia Bamse czy jak mu tam było...   

 

...trudno w ogóle nazwać to komentarzem. Bardziej wygląda to na jakieś gawędzenie, zrzędzenie do mikrofonu. 

 

Ten gość nadawałby się do komentowania szachów, mistrzostw w Scrabble, albo w warcaby, ale na pewno nie do komentowania meczów piłkarskich. 

 

Kmita! Coś ty najlepszego uczynił robiąc z niego komentatora, dając mu mikrofon do ręki, zatrudniając go  :sciana: Why? Why?  :roll:

 

Mnie Kowalski nie razi specjalnie. Ale abstra[beep]ąc od tego, to jest jeden z wielu komentatorów Polsatu, a Szpakowski to flagowa postać TVP. To tak jakbyś zestawił Borka z Jackiem Jońcą. Szpak nie kupuje mnie nawet swoimi emocjami, zbyt mocno przekroczył granicę mojej cierpliwości i wyrozumiałości swoimi licznymi babolami. Dostałem alergii na niego i po prostu nie mogę go słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być złym prorokiem ale to że masz wpisane CP GO może oznaczać jedynie że będziesz miał dostęp do materiałów VOD z Euro 2016 na dekoderze, jak nie masz usługi ON THE GO to PS2 i PS3 mogą nie działać na innych urządzeniach  :( Ale to już kolega @swojadroga musiałby wyjaśnić.

Odbiór na multiroomie będziesz miał raczej na pewno :D

 

Jeśli masz wykupione ON THE GO, to obejrzysz wszystkie mecze LIVE w serwisie go.cyfrowypolsat.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie w tym rzecz, że nie mam wykupionego On The Go a mam w pakiecie Iple Mix. Ale na infolinii twierdzą, że ten pakiet co p się w pakietach online CPGOEURO2016 gwarantuje dostęp do tych kanałów nawet bez wykupionego całego On The Go i trzeba po prostu się zarejestrować i tylko te 2 kanały będą tam świecić(rozmowy są nagrywane tak więc jakby było inaczej zawsze jest reklamacja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Kowalski nie razi specjalnie. Ale abstra[beep]ąc od tego, to jest jeden z wielu komentatorów Polsatu, a Szpakowski to flagowa postać TVP. To tak jakbyś zestawił Borka z Jackiem Jońcą. Szpak nie kupuje mnie nawet swoimi emocjami, zbyt mocno przekroczył granicę mojej cierpliwości i wyrozumiałości swoimi licznymi babolami. Dostałem alergii na niego i po prostu nie mogę go słuchać.

No trudno się zgodzić. Zdaje się,że to obecnie w Polsacie komentator nr 2 po Borku. Nie liczę Iwanowa, bo on bardzo mało ostatnio komentuje,a też do dziś nie wiadomo czy on skomentuje choć 1 mecz na EURO. Jednak Jońca w TVP to komentator nr 5-6,a nie drugi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla  mnie postępowanie CP po raz kolejny jest dziadowskie. O ile powstanie kanałów PS2 i PS3 oraz udostępnianie wszystkim nadawcom uważam za świetny pomysł, to pobieranie opłaty od abonentów CP (przynajmniej tych płacących min 40zł) jest tragikomedią. Nie jestem abonentem CP, więc na darmowym dostępie bym nie skorzystał... Mam możliwość wykupienia dostępu w NC+ i w INEI, nie skorzystam, większość najważniejszych meczy z naszego punktu widzenia będą w otwartej, z reszty wybrane obejrzę na Astrze ARD i ZDF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pobieranie opłat od Abonentów to pewnie efekt ultimatum innych Operatorów - równe zasady dla wszystkich a nie u jednych Operatorów zupełnie za darmo a reszta (choć mogłaby) to nie może przebić oferty konkurencji

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem niniejszego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanałach 222 oraz 223 pojawiły się Polsat Sport 2 i 3, ale ja mam zakodowane. [...]

Oba mam zakodowane, aczkolwiek na 223 na planszy pisze, że zostanie uruchomiony 10 czerwca. Przy 222 i 223 pisze dodatkowo, że nie mam takiego w abonamencie (chociaż mam). Ponadto 222 sygnowany był przez chwilę jako kanał PPV  Przy 223 tej informacji nie było.

Ponawiają sygnał od kilku godzin i nic. Kiedy 222 faktycznie zostanie uruchomiony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Kanały w Vectrze wykupione. Gdyby ktoś pytał - będą aktywne od 9 czerwca. Tzn. wtedy zniknie plansza i pojawi się sygnał normalny. Zapewne na innych platformach będzie podobnie, więc gdybyście 9 czerwca sygnału nie mieli, to wiecie, co robić :)

W Multimedii jest plansza, że wystartują 10 czerwca. Wykupiłem dostęp przed godziną.

 

Więc jak to w końcu jest? Kiedy będzie jakaś emisja? Niestety nie ma EPG.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...