Skocz do zawartości

Kino TV oraz kanały FilmBox


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam słowa poprzedników.

Ja także na FilmboxHD żadnej pikselozy nie widzę, a mam TV LCD.

Prawda jest taka, że jak chce się oglądać kanał nadający w DVB-S2 i mpeg4 to trzeba mieć większą i dobrze ustawioną antenę.

Jak ktoś używa standardowej 60-tki od PC to może dziwne rzeczy zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Samsunga HDReady i tego typu TV HDReady są najpopularniejsze bo w miarę tanie i powinni zadbać aby na tych TV obraz był lepszy... Telewizor jest dobry na kanałach Canal+ HD, NGC HD czy MGM HD jak podłączałem inne tunery obraz był bez większych zażaleń, a w wypadku FilmBox HD tak jest

 

A antene mam na prawie 100% ustawiona bo montowałem nowa antene (90), po nie ostatniej a po poprzedniej wichurze doniczka mi antene połamała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@laki13 napisał:

Zauważyliście, że około godziny 13:10 na FilmBoxie obraz jakoś dziwnie skakał i był jakby rozmyty

 

Jak dobrze pamiętam to chyba obraz skakał dziś na filmie: "Straszny film 3" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy przede wszystkim powiedzieć, że Filmbox nie był przewidziany i nie jest kanałem premium. W pakiecie miał pełnić rolę "gratisa". To dlatego Filmbox emituje stare filmy i jest dostępny m.in. w podstawowych pakietach kablówek (np. Multimediów) występując jako samodzielna oferta. Rolę kanałów premium miały pełnić kanały Nonstopkino (czyli dziś Filmbox Extra i Filmbox HD). Jeśli chodzi o Filmbox HD to nie powinno się mieć zastrzeżeń. A Filmbox Extra - no cóż, różnie można go oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie jest dobra a dla innych beznadziejna. Podam na moim przykładnie, zazwyczaj nie wymagam super porządniej jakości, tylko dobrą, ale jak patrzyłem sobie na dwa kanały Filmbox (SD) to jeden (Filmbox Extra) jeszcze bym zniósł, ale drugi (Filmbox) nie. Jakość była byle jaka, choć raz zauważyłem, że obraz na Filmbox Extra miał bitrate ponad 5 Mbps! Niestety trwało to tylko chwilę, bo akurat scena nie była statyczna tylko dynamiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z forumowiczów nhdtv.pl dostał odpowiedź od SPI dlaczego nie puszczają upscali na flimbox HD tylko powórki. Podobno nie mają odpowiedniego sprzętu bo dopiero się rozwijają, chociaż tego to do końca nie rozumiem, czy nie wystaczyłoby puszczać wtedy zwykłego SD ale z dużym bitrate?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...