Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wprowadzą aktywacje multiroom po sieci to pewnie bez możliwości dodatkowych aktywacji kartami bo to zmiana raczej nie dla wygody abonentów, a przez to, że widać za dużo ludzi wykorzystuje dekodery niezgodnie z regulaminem czyli na więcej niż jedno gospodarstwo domowe. Bo co tam Januszowi przejść się do drugiego Janusza z kartą albo całym dekoderem raz na dwa tygodnie :D Niestety takie realia... Nowy sposób znacznie ukróci takie praktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Multiroom "po sieci" to z jednej strony lepsze zabezpieczenie dla operatora, a z drugiej większa wygoda dla użytkownika. Czyli w tym przypadku korzyści są obopólne. :)

Pozostaje nam teraz tylko czekać, aż Cyfrowy Polsat wdroży tego typu Multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.   Jeśli ktoś ma już  mr  2  dekodery.  Chce sobie dobrać  3  w trakcie umowy     może sobie dobrać   ?  A jeśli  to jest później opcja rezygnacji z 3 dekodera? W jakim terminie?  Konkretnie np jeśli  dojdzie do wniosku że mało używany zbędny i jednak niepotrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranie usługi Multiroom HD tylko poprzez przedłużenie umowy jest możliwe w CP. I nie ma znaczenia, czy jest to pierwszy, drugi lub nawet trzeci dekoder. Zawsze odbywa się to poprzez przedłużenie umowy.

Rezygnacja z dodatkowego dekodera jest już opisana kilka wpisów wcześniej: https://forum.satkurier.pl/topic/15110-multiroom-cyfrowego-polsatu/?p=1398375

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chore, po po prostu chore i kompletnie niedorzeczne! :shock::crazy:

Ja rozumiem jeszcze zasady dotyczące rezygnacji z Multiroom'u, bo tu dochodzą jeszcze potencjalne rabaty za tę usługę, ale dobranie Multiroom'u albo kolejnego dekodera w tej usłudze do obecnie trwającej już umowy? Umożliwianie tego tylko przy przedłużaniu umowy jest nienormalne! :/ Możliwość dobrania Multiroom'u do obecnie trwającej już umowy powinna istnieć, choćby nawet za pełną cenę za tę usługę, bez rabatów, do czasu zakończenia obecnej umowy.

 

Czyli rozumiem, że jak np. zostanie mi 6 miesięcy do końca obecnej umowy i ją wypowiem i przy jej przedłużaniu będę chciał dobrać dodatkowy dekoder w usłudze Multiroom to wtedy umowy już nie przedłużę wcześniej, tylko dopiero wtedy, gdy obecna się zakończy? Pytam tak czysto teoretycznie, bo ja akurat dekodera dodatkowego dobierać nie będę, ale możliwe, że zechce to zrobić mój tato. A mamy obecnie takie same umowy, na takich samych warunkach, w tych samych terminach, takie same pakiety i abonamenty (mój tato ma tylko o 5 zł więcej, bo ma czynsz za Evoboksa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Czyli rozumiem, że jak np. zostanie mi 6 miesięcy do końca obecnej umowy i ją wypowiem i przy jej przedłużaniu będę chciał dobrać dodatkowy dekoder w usłudze Multiroom to wtedy umowy już nie przedłużę wcześniej, tylko dopiero wtedy, gdy obecna się zakończy?

 

(...)

 

Nie przypominam sobie, abym coś takiego napisał. Nie mówiąc już o najmniejszej sugestii między wierszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Umożliwianie tego tylko przy przedłużaniu umowy jest nienormalne!

 

Czyli rozumiem, że jak np. zostanie mi 6 miesięcy do końca obecnej umowy i ją wypowiem i przy jej przedłużaniu będę chciał dobrać dodatkowy dekoder w usłudze Multiroom to wtedy umowy już nie przedłużę wcześniej, tylko dopiero wtedy, gdy obecna się zakończy?

Źle zrozumiałeś. Dekoder multiroom możesz dobrać zawsze, jednak wiąże się to z przedłużeniem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna umowa na 24 miesiące mnie nie interesuje. Maksymalnie na 15 miesięcy. Chyba, że mój ojciec by poszedł na taki układ. Ale teraz to ja tego nie wiem. Jak przyjdzie odpowiedni czas to będziemy się zastanawiać. Dlatego też już teraz chciałem się tylko rozeznać, co i jak i "z czym się je". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwila i będziecie powtarzać kolejną głupotę (jak w wypadku PSP), że Multiroom HD można dostać tylko w umowach 36 miesięcy! Macie temat o ofertach dla obecnych abonentów, gdzie co kilka chwil pojawia się zapytanie o dobranie Multiroom. Wysilcie się odrobinę następnym razem zanim znowu zaczniecie pisać głupstwa i zapamiętajcie, że Multiroom można dobrać do każdej umowy, bez względu na jej długość. Ograniczeniem jest tylko ilość dodatkowych dekoderów, która wynosi 3 sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom można dobrać przy przedłużeniu umowy...ja np złożyłem wypowiedzenie starej 6 mięsiecy przed jej końcem...podpisałem aneks na 12/3 z dołożonym multiroomem...aktywacja 29zł i +5zł do rachunku miesięcznie...ważne jest to że dobór multiroom nie skraca darmowych miesięcy jak to bywa w przypadku wymiany dekodera głównego

Edytowane przez tombik87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne jest to że dobór multiroom nie skraca darmowych miesięcy jak to bywa w przypadku wymiany dekodera głównego

To nie do końca prawda. Dekoder główny tak samo jak multiroom można wymienić w każdej chwili w APS w ramach reklamacji i nie stracimy darmowych miesięcy. Oczywiście nie dotyczy to evoboxa pvr czy sagemcoma.

Edytowane przez NightRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku serwisu dekodera nie traci się darmowych miesięcy. Niezależnie od jego modelu.

 

Chodziło mi o sytuację, gdy nie posiadamy tego "lepszego" dekodera tylko np. HD5000, którego nie wymienimy na Evoboxa pvr bo trzeba przedłużać umowę i wtedy zależnie od oferty dostajemy mniej darmowych miesięcy. Ale za to bez problemu wymienimy go np. na HD5500s, który jak dla mnie jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...