Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie pisze że tylko N prowadzi rozmowy??

Podobno POlsat jest o krok od podpisania umowy z TVP na jej wszystkie kanały

i co teraz powiesz tylko N prowadzi rozmowy??

 

N ma przecież taką umowę... Co prawda nie ma TVP Historia, ale nie wierze, że nie dodali by TVP HD....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam takie pytanie, czy pakiet z filmami w promocji "Najlepsze filmy" za 1 zł po to po tych 6 miesiącach na próbę jest do końca trwania umowy? Czyli po 6 miesiącach za pakiety: sport i motoryzacja, style moda muzyka, kultura nauka i świat oraz hity filmowe będę płacił 49 zł aż do końca trwania umowy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak za 38zł mam wszystkie pakiety + HBO :D Szkoda, że nie jest to stała oferta ;-)

Ja bym wolał tylko dwa pakiety ("Film", "Kultura, Nauka, Świat") ale w starej cenie 32 zł. / m-c. Miałem kiedyś niekodowane HBO w UPC przez parę dni, w sumie nic ciekawego tam nie obejrzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Ciekawa promocja, a ma się takie same przywileje przy umowie na 12 miesięcy i 24 :?: Tzn. chodzi mi o to, że jak np. podpisałbym umowę na 12 miesięcy to nie będę miał 6 miesięcy z pełną ofertą za 48 zł, a na przykład 4 miesiące :?:

Dokładnie to samo, nie ma żadnych kruczków, zdecydowanie opłaca się brać na 12 m-cy, przez 6 m-cy płacisz 48zl za wszystkie 5 pakietów a następne 6 m-cy za 49zł 4 pakiety. I jeszcze możesz brac promocje na opcje dodatkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak, potrzebnych by było jeszcze kilku dostawców TV sat. aby była pomiędzy nimi prawdziwa konkurencja, przynajmniej taka jaka jest na rynku telefonii komórkowej.

 

Według mnie na razie pomiędzy operatorami TV sat. jest zawiązana zmowa cenowa: pakiet podstawowy w Cyfrze 40 zł., 2+1 pakiet w "n"ce - cena 38 zł. i w Polsacie Cyfrowym - pakiet familijny też koło tych cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie nowe promocje w platformie n

 

https://satkurier.pl/news/42418/dwie-now ... mie-n.html

 

mnie interesuje ta druga,moze wie ktos z was kiedy ona pojawi sie na stronce n-ki?

A i czy jak zamowie n-ke przez internet,to czy bede mogl z niej skorzystac?

A i jesli moja umowa sie skonczyla z polsatem 27 kwietnia biezacego roku,i teraz jest ona przedluzona na czas nieokreslony.to czy ona bedzie pasowala do skorzystania z tej drugiej promocji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj:

"Warunkiem skorzystania z nowej promocji „Korzystna zmiana” jest okazanie dodatkowo rachunku z konkurencji nie starszego niż 6 miesięcy lub umowy z konkurencji obowiązującej w ciągu co najmniej ostatnich 6 miesięcy."

Z czego wynika, że wystarczy sam rachunek.

 

ale jaki rachunek,wplaty za abonament?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zapewne chodzi o fakturę wystawianą co miesiąc, pewnie może być niezapłacona ;-). Szkoda, że nie chcą podpisanego wypowiedzenia :lol2:. Generalnie ciekawe podejście - jak nie drzwiami to oknem się chcą wprowadzać. Przy takich promocjach 500 tys. jest pewnie realne do końca roku... Konkurencja musiałaby sporo odskoczyć jesienią, a na to póki co się nie zapowiada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...