Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby przyciągnąć klientów, dla których lepsze jest HBO od Canal+. Proste. Taki chłyt martetingody.

Myśle że niewielu tak sądzi :wink:

Poza tym wątpliwe jest, żeby dużo ludzi zrezygnowało z jednej platformy i wybrało inną, tylko dlatego, że jest tam kanał kilka złotych tańszy. Cinemax w nce był tańszy, i co? I nic.

Cinemax ma kosztować 15 PLN więc HBO będzie min. 25 PLN. Nka się ceni, wystarczy popatrzeć na kolekcje VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to nowa promocja w sumie przekonała. Z C+ oczywiście nie mam zamiaru rezygnować ale dobiorę sobie dziś N z recorderem i zredukuje C+ aby płacić tyle samo i oczywiście złoże wymówienie aby wyrwać promocje. . W Cyfrze głownie C+ się jak dla mnie liczy, resztę w sumie rzadko oglądam. W N w sumie przeciągnęły mnie 3 kanały TVP Sport ( 2 liga) NASN i SciFI Channel i te 0 zł za recordera inaczej w sumie bym tego nie wziął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby przyciągnąć klientów, dla których lepsze jest HBO od Canal+. Proste. Taki chłyt martetingody.

Myśle że niewielu tak sądzi :wink:

Poza tym wątpliwe jest, żeby dużo ludzi zrezygnowało z jednej platformy i wybrało inną, tylko dlatego, że jest tam kanał kilka złotych tańszy. Cinemax w nce był tańszy, i co? I nic.

Cinemax ma kosztować 15 PLN więc HBO będzie min. 25 PLN. Nka się ceni, wystarczy popatrzeć na kolekcje VOD.

 

W sumie dla kogoś kto chce mieć HBO N-ka gdyby HBO kosztowało 25 zł wyszłaby 10 zł taniej z pakietem za 32 zł, dla takiej róznicy warto zmienić platformę zwłaszcza, że w pakiecie Hity Filmowe, są jednak ciekawsze kanały niż w C+ w pakiecie podstawowym (już wliczam SCI FI i Universal), a wydaję mi się, że Cyfra nie zmniejszy opłaty za HBO, żeby dalej nie było konkurencyjne dla opcji Canal+.

Za nScreen i PB trzeba zapłacić w sumie 40 zł więc drogo to raczej nie jest, biorąc pod uwagę, że kilka pozycji jest w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą ceną HBO to jestem bardzo ciekawy, ale nie liczę na niższą cenę po okresie promocyjnym, niż w C+. Pamiętajmy, że na scenie jest jeszcze jeden gracz CP, ze sporą liczbą abonentów, prowadzący rozmowy z HBO. Myślę, że jeśli HBO jest "zadowolony" z liczby abonentów a więc i zysków będąc jak na razie w jednej platformie, to przy trzech będzie bardzo, bardzo zadowolony wcale nie obniżając ceny. tak wnioskuję i obym się mylił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@isaac, jezeli chodzi o HBO to pewne jest tylko tyle, ze bedzie na N od 1szy stycznia 2008. Na oficjalnej stronie n nie ma nawet jeszcze ceny pakietu HBO wiec trudno jest przewidziec jak bedzie wygladala promocja HBO. Mysle, ze moze byc cos kolo 3-6 miechow gratis, ale to moje gdybanie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO potrzebne jest dla N tylko z powodow marketingowych - dla tych co kochaja kanaly premium, a nie dostrzegaja swiatowego tredu czyli VoD.

No i oczywiscie marka HBO dla wielu jest synonimem wielkiej prestizowej sprawy co przyciaga abonentow.

Chyba jest juz oczywiste jakie walory ma VoD (przyklad N) - poza najszybsza (obok DVD) dostepnoscia tresci na ekranach TV mozna zrobic bez zadnego problemu psikusa polsatowi, HBO i C+ ;-)

Jedyna wada, ze to troche kosztuje ale to inny problem- cos za cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ta promocja promuje właśnie VOD.

Jedno co mogę napisać o N to [beep]ni pracownicy. Sprzedawca nie był przeszkolony do anulowania umowy bo miałem zły termin długości umowy wpisany i chciałem go zmienić do pierwotnie planowanego. O ile pracownik sklepu sobie z tym poradził i sam doszedł to na jego zapytanie na infolinii dostał odpowiedź, że nie maja czasu oni zajmować się takimi głupotami powiedzenie co ma zrobić. Zamiast 15 minut trwało to godzinę ale na szczęście się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO potrzebne jest dla N tylko z powodow marketingowych - dla tych co kochaja kanaly premium, a nie dostrzegaja swiatowego tredu czyli VoD.

No i oczywiscie marka HBO dla wielu jest synonimem wielkiej prestizowej sprawy co przyciaga abonentow.

Chyba jest juz oczywiste jakie walory ma VoD (przyklad N) - poza najszybsza (obok DVD) dostepnoscia tresci na ekranach TV mozna zrobic bez zadnego problemu psikusa polsatowi, HBO i C+ ;-)

Jedyna wada, ze to troche kosztuje ale to inny problem- cos za cos.

VOD to żadna konkurencja dla kanałów Premium. PPV funkcjonuje od tylu lat, a kanały Premium mają się dobrze. VOD jest konkurencją dla wypożyczalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pogratulowac! Gdy ja bralem dekoder to "sprzedawca" 1,5h mnie obslugiwal - zrezygnowalem. Poszedlem kilka ulic dalej i wszystko w 10 min udalao sie zalatwic.

Wyjścia już nie miałem bo dekoder nie był brany na mnie i był już w domu i tylko trzeba było zmienić umowę. Normanie tragedia inaczej tego nie nazwę. jedynie co mogę polecić teraz miejsce gdzie można takie anulacje umowy robić i będą teraz trwać max 15 minut.

 

Vod to raczej alternatywa dla tych co chcą sobie obejrzeć 1 czy 2 filmy max. Mówię tutaj o tym normalnym Vodzie nie PushVod. Na takim C+ można znieść kilka filmów dobrych a nie koniecznie znanych.

Mimo, że dobrał N ale TV bez c+ sobie nie wyobrażam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO potrzebne jest dla N tylko z powodow marketingowych - dla tych co kochaja kanaly premium, a nie dostrzegaja swiatowego tredu czyli VoD.

No i oczywiscie marka HBO dla wielu jest synonimem wielkiej prestizowej sprawy co przyciaga abonentow.

Chyba jest juz oczywiste jakie walory ma VoD (przyklad N) - poza najszybsza (obok DVD) dostepnoscia tresci na ekranach TV mozna zrobic bez zadnego problemu psikusa polsatowi, HBO i C+ ;-)

Jedyna wada, ze to troche kosztuje ale to inny problem- cos za cos.

VOD to żadna konkurencja dla kanałów Premium. PPV funkcjonuje od tylu lat, a kanały Premium mają się dobrze. VOD jest konkurencją dla wypożyczalni.

 

No to zobaczysz co bedzie z kanalami premium za 2-3 lata.

Jezeli zalozyc, ze na C+ i HBO pojawia sie razem tzw. 8 mega premier w miesiacu, ktore wczesniel lecialy na VoD. No to co to oznacza?

 

Ano to, ze to nie jest juz atrakcyjna pozycja pod tytulem "poraz pierwszy na ekranie TV" i jezeli te pozycje lecialy wczesniej na VoD I nie chodzi mi tu o VoD w wydaniu N ale o ogolna idee VoD gdzie jest dostep do poteznej biblioteki.

Ty nie zakladasz tego co jest nieuchronne - personalizacji oferty TV = VoD. Juz kiedys pisalem, ze kanaly premium przejma funkcje obecnych AleKino!, tv1000 itd.

 

I jak to nie jest konkurencja jezeli przeciwstawia sie film ABCD (emitowany wczesniej VoD) przeciw filmowi ABCD (emitowanemu pozniej kanaly premium) jezeli ogladalem na VoD to bede go ogladal na kanale premium? Nie bo juz go widzialem wczesniej i zaplacilem za ten film.

 

Sorry ale PPV to jest juz historia (wyjatek sport), wiec pisz o bardziej przyszlosciowych rozwiazaniach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka przyszlosc,ze gdyby nie grupka naiwnych napalencow,to ta usluga zaraz po starcie poszlaby w niepamiec.Jedynie kanaly premium o tyle o ile maja jeszcze jakis sens istnienia.Pozostale wynalazki to efekt chorych wymyslow chorych na kase ludzi,ktorzy chca doic wciaz wiecej.A ze znajduja naiwniakow,to biznes sie kreci.Widzisz normalny czlowiek przeboleje,ze jakis film obejrzy kwartal-pol roku pozniej,ale ze sportem to nie przejdzie,wiec musza byc kanaly premium,bo z PPV nie bedzie ogladalnosci,zwlaszcza w krajach podobnych do naszego.I cle szczescie,ze jeszcze tak jest i oby jak najdluzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michal218 - widzisz jest tez cos takiego jak postep cywilizacyjny (moze zbyt gornolotnie pisze) ale sa fanaberie - potrzeby wyzszego rzedu, ktore z czasem sa wypierane przez inne "cuda" te "cuda" staja sie powszachna materia - nizszego rzedu i tak to sie kreci. Chec zarabiania (formy zarobku pozostawmy na boku) to tez czynnik napedowy - wszystko sie zaczyna od grupki zapalencow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczysz co bedzie z kanalami premium za 2-3 lata.

Co będzie? To samo co teraz. Za te 8 filmów na VOD zapłacisz ok 100 PLN, a na kanalach Premium ok 60 PLN (niewspominając o tytułach mniej znanych, które na VOD nie było + sport) Oczywiście będzie to później, ale będzie.

Ja nie zamierzam korzystać z VOD Ty nie zamierzasz korzystać z kanałów premium, takich jak ja czy Ty są setki tysięcy i to dowodzi, że kanały Premium i VOD bedą funkcjonowały obok siebie, przez długie lata. Ktoś będzie chciał wcześniej obejrzeć wybrany film (płacąc więcej), inny będzie chciał mieć pełną oferte filmów.

Wspominając o PPV nie miałem na myśli technologi, tylko podobny (do VOD) sposób dystrybucji filmów.

Kanały Premium miały umrzeć zaraz po wprowadzeniu PPV, i co? O PPV w wydaniu filmowym mało kto dziś pamięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

W najbliższym czasie chciałbym skorzystać z promocji Nbox Recorder za 0 zł. Brałbym 3 pakiety jeden za 0 zł a dwa pozostałe za 16 zł. A teraz moje pytanie brzmi - będę za to płacił 32 zł i jeszcze bym opłacał CP 35 zł. Czy jakbym wziął abonament w telewziji n to musiałbym w tej promocji opłacać te VOD ?? Czy to mógłbym ominąc i tylko płacić 32 zł ??

Jeżeli bym miał płacić jeszcze za VOD to proszę podać aktualne tego ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...