Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To, że np. mi się nie widzi płacić 30 PLN więcej za coś, czego nie chcę i nie będę używał (VOD).

Nikt cię do VOD nie zmusza bo przecież nie trzeba go brać. Rezygnowanie z PVR gdy można go mieć za tak małe pieniądze to delikatnie mówiąc niemądra decyzja. Na razie nie wiesz co tracisz a jak się we wrześniu dowiesz to będziesz bardzo żałował decyzji. Olewajcie zwykłego nBoxa z daleka. Czarny to czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arsenal nie przeginaj...ja mam zwykłego nboxa i wcale mi nie spieszno do blacka,ponieważ to niego potrzebna jest obrotnica a to niemały wydatek...a swoją drogą to jakiś pokręcony pomysł żeby część programów rozmieścić na Astrze a resztę na Hot Birdzie...N-ka powinna naprawić ten błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla ścisłości: N nie nadaje żadnych programów z satelity Astra, całość oferty dostępna jest tylko i wyłącznie na hotbird.

Żadna obrotnica nie jest potrzebna dla n-box recordera. Drugi przewód który jest konieczny dla n-box recordera także dostarcza sygnał z HOTBIRD. Konwerter na antenie dla recordera to powinien byc podwójny (TWIN) lub poczwórny (QUAD) jesli oprócz terminala n chcemy korzystac także z jakiegoś innego odbiornika. Drugie przewód doprowadza sygnał z 2 wyjścia konwertera do 2 wejscia (rec2) recordera. Pozwala to na dzialanie usługi VOD (streaming danych z satelity na dysk -filmy) oraz korzystanie z PVR (np. nagrywanie jednego programu na dysk w czasie oglądania zupełnie innego) . PS: n-boxy nie obsługują żadnych obrotnic !! podobnie jak inne terminale platform są "okrojone" z obsługi takich urządzeń .Żeby odbierać kanały z satelity Astra na n-box należy zastosowac tzw konwerter monoblock lub uklad zeza z dwoma konwerterami i przelacznikiem diseq . (zez zwykle jest lepszym rozwiązaniem-umożliwia dokladniejsze ustawienie promiennika konwertera i uzyskanie lepszej jakości sygnału )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zwykłego nboxa i wcale mi nie spieszno do blacka,ponieważ to niego potrzebna jest obrotnica a to niemały wydatek...a swoją drogą to jakiś pokręcony pomysł żeby część programów rozmieścić na Astrze a resztę na Hot Birdzie...N-ka powinna naprawić ten błąd

 

:shock::shock: Co Ty za głupoty wypisujesz? Do rekordera potrzebny jest dubeltowy konwerter lub dwa pojedyncze za kilkadziesiąt zł i tyle!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zwykłego nboxa i wcale mi nie spieszno do blacka,ponieważ to niego potrzebna jest obrotnica a to niemały wydatek...a swoją drogą to jakiś pokręcony pomysł żeby część programów rozmieścić na Astrze a resztę na Hot Birdzie...N-ka powinna naprawić ten błąd

 

:shock::shock: Co Ty za głupoty wypisujesz? Do rekordera potrzebny jest dubeltowy konwerter lub dwa pojedyncze za kilkadziesiąt zł i tyle!!!

Nerwowy koleś jesteś...co nie zmienia faktu że wydatek finansowy pozostaje i tak bez zmian...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej już od poniedziałku wystarczy pojedynczy konwerter by Recorder działał bezproblemowo. Oczywiście nadal polecam kupować Twin. Obrotnicy nie polecam bo jest nie potrzebna. :D

Nboxa zwykłego nie polecam bo jest bez sensu.

Całkowicie rzetelna i zadowalająca odpowiedż...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile sie jeszcze orientuje w promocjach N-ki :crazy:

 

to ZAWSZE kiedy bierzecie recordera musicie placic za VOD, jesli nie od razu to po 3 miesiacach na pewno :read:

 

 

inaczej N-ka doplacalaby do interesu, bo recorder wart jest jakies 1000 zl, a daja wam mozliwosc OBCOWANIA :lol2: z nim za 99 zl

 

 

 

 

a tak n marginesie - to kiedy nowy soft do zwyklego n-Boxa, bo 4 wlasne listy to troche malo :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie z promocją "Korzystna zmiana". Aby płacić 38 zł po 3 m-cach czy 48 zł po sześciu do dnia X należy wybrać pakiety które się chce oglądać. Jeśli się nie zdąży to nie dość, że trzeba płacić za wszystkie to jeszcze rezygnować można maksymalnie z jednego pakietu w miesiącu i należy za to zapłacić 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wystarczy zdążyć. Zgodnie z podpisaną umową. Nie zdążysz - zgadnij czyja to wina. Znałeś warunki i obowiązki. Wiesz do kogo możesz mieć pretensje gdy ich nie dotrzymasz. Proste. Nikt za ciebie twoich spraw pilnować nie będzie. Ustaw sobie przypomnienie w komórce jak żeś roztrzepany i mało pamiętliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw sobie przypomnienie w komórce jak żeś roztrzepany i mało pamiętliwy.

 

Ja akurat nie mam pod tym względem problemów, ale ciekaw jestem ile % klientów czyta umowę z n-ką i wie o konieczności rezygnacji do dnia X. Kiedyś w banku pracowałem, obligacje które dawały odliczenie od dochodu sprzedawałem (połowa lat 90-tyc ub. wieku). Na 100 klientów może 2 - 3 czytało co podpisuje. Podejrzewam, że świadomość społeczeństwa jest większa i obecnie 20% klientów wie o w/w warunkach. Ale czemu tu się dziwić skoro za komuny jak człowiek umowę o telefon podpisywał to wielkie święto w rodzinie było, że wreszcie się doczekał telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz. Ja to pisałem bardziej ogólnie. Dla tych wiecznie oszukanych przez różnorakie umowy. Może to zabrzmi okrutnie ale cóż. Jeśli umowa jest zgodna z prawem i podpisałeś, że jej warunki są ci znane to nie ma przebacz.

Nikt za nas nie będzie takich rzeczy pilnował. Zwłaszcza druga strona umowy. Zwłaszcza Banki :> To się nazywa odpowiedzialność dorosłej osoby.

Nieletni( na ciele i częściej na umyśle) sypią na forach formułkami " oszukali mnie złodzieje bo nie zdążyłem zadzwonić". Biedne dziecko. Wypracowania też nie zdążyłeś przynieść? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli umowa jest zgodna z prawem i podpisałeś, że jej warunki są ci znane to nie ma przebacz.

 

W zasadzie tak, ale zobacz jak wyglądają ogólne oferty takich czy innych promocji. Wielkimi literami piszą to co dla klienta jest korzystne, a to co niekorzystne znajdziesz na 3-ciej stronie umowy wypisane czcionką o rozm.4, albo co gorsza w załączniku. Zresztą zadzwoń na infolinię n-ki i zapytaj o jakąkolwiek promocję - zobaczysz, że o szczegóły i niuanse musisz się dopytywać. Dlatego ja ostatnimi czasy jeśli jest taka możliwość to wybieram umowy podpisywane na odległość (tak wziąłem Internet z Multimo i wkrótce n-kę wezmę), bo nie mam 10 min. na przeczytanie umowy, a 10 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Zakupiłem zestaw N z recorderem i powiem szczerze ze nie jestem zadowolony z jakosci obrazu

Jakiego kabla użyłeś i jaki masz ustawiony tryb wyświetlania przyciskiem RES, a może chodzi Ci o część kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...