Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To w związku z ta promocją - jakie pakiety polecacie - chodzi mi o stosunek - cena do frjady. Oczywiscie czesc was powie ze kazdy lubi co innego ale wiadomo ze sa jakies generalne spostrzezenia typu: tego pakietu sie nie oplaca bo poza jednym ciekawym kanalem reszta to szajs itp. Zastanawiam sie nad :

 

- informacyjny - 0 zł

- Sportowy - 16 zł

- Dokumnety - 16 zł

- Style, muzyka - 16 zł

 

razem 48 zł po 6 miesiacach promocji

 

i tu jesteś w błędzie

3m-ce bez opłat

4-6 m-ca 68zł razem z VOD, bo nie można wyłączyć wcześniej :oops:

 

tzn ze nie mozna zrezygnowac z VOD-a??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co zrozumiałem

7. Na podstawie niniejszej Promocji, Abonent ma prawo zrezygnowac z jednej lub obu Kolekcji jednoczesnie w ramach usługi „kolekcje VOD”:

1) w Okresie Gwarantowanym VOD ze skutkiem na ostatni dzien Okresu Gwarantowanego VOD telefonicznie za posrednictwem Biura

Obsługi Klienta,

 

można zrezygnowac z VOD do 3 miesięcy od momentu aktywacji i nie będzie żadnych opłat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z VOD można zrezygnować do 3 m-cy od aktywacji, a konkretnie w ostatnim, trzecim miesiącu posiadania VOD ze skutkiem na koniec tego miesiąca (vide w/w fragment regulaminu). Czyli np.aktywując nboxa dzisiaj zrezygnować z VOD należy najpóźniej 31 grudnia 2008r. Niestety wszelkie niejasności w rozumieniu regulaminu wynikają ze sposobu napisania tegoż regulaminu, który rozumieją w pełni chyba tylko prawnicy którzy go tworzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział II

7. Na podstawie niniejszej Promocji, Abonent ma prawo zrezygnowac z jednej lub obu Kolekcji jednoczesnie w ramach usługi „kolekcje VOD”:

1) w Okresie Gwarantowanym VOD ze skutkiem na ostatni dzien Okresu Gwarantowanego VOD telefonicznie za posrednictwem Biura

Obsługi Klienta,

2) po upływie Okresu Gwarantowanego VOD, w formie pisemnej z zachowaniem 3-miesiecznego okresu wypowiedzenia na warunkach

okreslonych w Szczegółowych Warunkach swiadczenia usługi „kolekcje VOD”.

 

A Okres Gwarantowany wynosi 3 miesiące wg Rozdziału III, pkt.2. Jeśli się spóźnię jeden dzień (czyli w moim wypadku nie wypowiem do 31 grudnia br.) to wypowiedzenie wynosi 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin tutaj: http://www.sati-tv.pl/images/page/ofert ... zmiana.pdf

Czytajcie i podajcie swą interpretację, bo moja jest taka, że 3 m-ce za 0 zł, a potem można bezkarnie zrezygnować.

Aby to zadziałało! Należy w trzecim miesiącu pionformować telefonicznie BOK o swojej rezygnacji z VOD na koniec trzeciego gwarantowanego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie!

 

Dostałem u dystrybutora schematy 2 promocji:

 

a) wszystkie pakiety za 38 zł przez 6 m-cy (reklamowana w telewizji)

B) korzystna zmiana dla rezygnujących z konkurencyjnej platformy lub sieci kablowych:

i widać jak na dłoni :brawo: , że w obydwu podpisywanych na 24 m-ce recorder w a) kosztuje 99 zł a w B) 38 zł

z VOD w a) można zrezygnować dopiero po 6 m-cach a w B) po 3 bezpłatnych m-cach testu :brawo:

więc można zakupić recorder w B) za minimalną kwotę bez dodatkowych kosztów (o ile VOD nie spełni potrzeb abonenta :oops: )

 

koszt w przypadku a) wynosi 99 zł + 6 m-cy po 68 zł + 18 m-cy po 48 zł więc całość za 24 m-ce => 1371 zł

B) 38 zł + 3 m-ce za 0 zł w tym VOD + 3 m-ce za 38 zł (JUŻ bez VOD) + 18 m-cy po 48 zł => 1016 zł

 

więc widać że nawet gdybym chciał powrócić do CP to za familijny jest do zapłacenia 23 m-ce po 37,9 zł + dekoder za 99 zł => razem 970,70 zł !

no i oczywiście bez nagrywania z kanałami HD !

 

dodam jeszcze że nie wszyscy dystrybutorzy mają rozeznanie w konkretnych uwarunkowaniach promocji B) w szczególności :!::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na stronę by zamówić on line - która polecacie wybrać antenę i gdzie jest napisane ze zawieram umowę na 12 miesięcy. Rozumiem rozmiar anteny ma wpływ na sile sygnału??

 

Promocja Korzystna zmiana (którą wciąż mam na myśli pisząc o VOD) można zamówić tylko w BOK (na 12 m-cy) lub w punktach sprzedaży (na 18 m-cy). Wielkość anteny ma zasadniczy wpływ na jakość sygnału i jego dostępność - w szczególności dotyczy to kanałów HD, a głównie TVN HD. Zanim zamówisz antenę od n-ki sprawdź ile podobna antena kosztuje w okolicznym punkcie z TV sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na stronę by zamówić on line - która polecacie wybrać antenę i gdzie jest napisane ze zawieram umowę na 12 miesięcy. Rozumiem rozmiar anteny ma wpływ na sile sygnału??

 

Promocja Korzystna zmiana (którą wciąż mam na myśli pisząc o VOD) można zamówić tylko w BOK (na 12 m-cy) lub w punktach sprzedaży (na 18 m-cy). Wielkość anteny ma zasadniczy wpływ na jakość sygnału i jego dostępność - w szczególności dotyczy to kanałów HD, a głównie TVN HD. Zanim zamówisz antenę od n-ki sprawdź ile podobna antena kosztuje w okolicznym punkcie z TV sat.

 

 

No ok ale jesli juz mam mozliwosc zamowienia wszystkiego od N'ki to nie chce kombinbowac z "alternatywnymi źródłami" - którą polecacie?- standard, premium czy tą trzecią - premium kosztuje 99 zł a ta najlepsza nie pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok ale jesli juz mam mozliwosc zamowienia wszystkiego od N'ki to nie chce kombinbowac z "alternatywnymi źródłami" - którą polecacie?- standard, premium czy tą trzecią - premium kosztuje 99 zł a ta najlepsza nie pamietam.

 

 

Jak weźniesz tą fajnie wyglądającą firmową antene Nki to pozdro w zimie :D antena wygląda fajnie ale siateczka w zimie = zamarznięta woda czyli lód czyli pa pa jakość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałem zamówić korzystną zamianę na początku listopada żeby mieć HBO i te wszystkie gratisy przez cały listopad i grudzień Usłyszałem plotkę, że promocja ta kończy się w październiku i od listopada nie będzie dostępna... Czy ktoś może to potwierdzić, wie coś na ten temat?

 

PS. Będę brał taki sprzęt:

antena- http://www. :censored: pl/

konwerter- http://www. :censored: pl/

wtyki F- http://www. :censored: pl/

kabel koncentryczny- http://www. :censored: pl/

maszt- http://www. :censored: pl/

 

Teraz kilka pytań:

1. Czy antena jest odpowiednia i będę mógł oglądać telewizję niezależnie od pogody?

2. Czy ten kabel koncentryczny jest dobry? Ma on chyba 50 Ohm (nie wiem co to oznacza), na stronie N-ki jest napisane że potrzeba 75: http://n.pl/n/info/jak_odbierac.html hmm...

3. Czy taki masz da radę utrzymać tak dużą antenę? Chce zamontować antenę na balkonie a właściwie tam są tylko wejścia na 4 małe śrubki... hmm, nie spadnie mi antena? W ogóle czym "przykleić" talerz do tego masztu?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...