Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem w temacie, ale widząc co się dzieje z N, coraz to nowe kanały, wszystkie pakiety pół roku za 38 zł, to w końcu oprócz CP założę sobie N. Robię już przymiarki do nowego kabla, oglądam konwertery Monoblock Twin (szkoda, że drogie). Może radzicie mi poczekać do świątecznych promocji :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, czy ofertę dla abonentów przychodzących z konkurencji da się jeszcze ulepszyć. Recorder za 38 złotych, trzy miesiące darmowych pakietów, trzy miesiące darmowego nScreen, dwa miesiące darmowego HBO HD. Następne 3 miesiące 38 zeta zamiast 80. To wszystko w umowie na 12 miesięcy. Całkiem dobra promocja.

Ja już szukam ostatniego rachunku i umowy z Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglada kwestia pierwszego miesiaca w promocji dla posiadaczy konkurencyjnych platform ?

jesli wezme dekoder 28go wrzesnia to czy wrzesien bedzie pierwszym z darmowych miesiecy , czy moze wrzesien tak czy siak jest za darmo do konca, a pozniej mam umowe przez kolejnych 12 pelnych miesiecy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chyba wezmę N, ale jeszcze poczekam, przygotuję instalację antenową dla dwóch dekoderów. Z CP nie zrezygnuję ze względu na Polsat 1, 2, TV4, BBC.

 

Ja tak samo , właśnie wczoraj zamówiłem dekoder hd przez http://www.n.pl i mam nadzieje,że w tygodniu przyjdzie,a z CP nie zrezygnuje. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...