Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

taki pisze na stronie N:W ciągu 7 dni od potwierdzenia zamówienia przyjedzie do Ciebie kurier i bezpłatnie dostarczy zestaw telewizji nowej generacji n oraz przygotowaną umowę, po jej podpisaniu możesz już zainstalować sprzęt i cieszyć się odbiorem najlepszej telewizji,a więc co to za róznica pokaze mu rachunek i tez bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Po upływie 6 miesięcy wybierasz 3 płatne pakiety tematyczne, które chcesz oglądać (wybierasz spośród pakietów: hity filmowe, kultura nauka świat, sport i motoryzacja, dzieci, style moda muzyka)."

Promocja jest po to aby przyzwyczaić klientów po 6 miesiącach do ceny 48 zł.

O ile mnie pamięć nie myli jeszcze nie dawno można by wziąć tylko dwa pakiety "n"ki po 10 zł. - razem 20 zł. a teraz po cichu chcą przyzwyczaić klientów 48 zł. czyli w ciągu niecałych dwóch lat jest to realna podwyżka o 150 %.

Moim zdaniem nie tędy droga, powinno być jakaś oferta dla mniej zamożnych klientów np. możliwość kupienia jednego pakietu za 20 zł.

Decydując się na podwyżki, "n"ka nie zdobędzie wielu nowych abonentów, może przy kolejnej podwyżce straci jednego ;) na rzecz Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interpio, cel Nki jest znany i ogólnie dostępny - do końca roku N chce mieć przychód z abonenta na poziomie 56zł i największe promocje dotyczą właśnie tego przedziału cenowego, do czego N przyzwyczaja nas co najmniej od roku - bo promocje na poziomie 48zł są już bardzo długo dostępne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decydując się na podwyżki, "n"ka nie zdobędzie wielu nowych abonentów, może przy kolejnej podwyżce straci jednego ;) na rzecz Cyfry+.

 

Ja tutaj raczej odwrotną sytuację widzę. C+ nie ma mi już niestety nic ciekawego do zaoferowania (sport i filmy za dodatkowe pieniądze mnie nie interesują) więc jako, że umowę wypowiedziałem najprawdopodobniej n-ka w mym domu zagości (szkoda tylko, że chcąc mieć TVNTurbo muszę płacić za sportowe kanały).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja "korzystna zmiana" na 12 miechów jest super, zdecydowanie najlepsza z dotychczasowych. Rekorder za 38zł bez konieczności płacenia za VOD (pierwsze 3 miesiące bezpłatnie). Średnio 33zł/m-c, pół roku wszystkie pakiety...Żyć nie umierać :brawo: A do tego na konferencji zapewne poinformują o nowościach. Tylko powiedzcie, ile dopłacić jeśli się chce antenę i jakie są anteny (ile konwerterów) do wyboru przy rekorderze (zwykłego nboxa się już oczywiście brać nie opłaca)

PS. Ciekawe co odpowie konkurencja, Cyfra musiałaby się już porządnie sprężyć aby to przebić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko powiedzcie, ile dopłacić jeśli się chce antenę i jakie są anteny (ile konwerterów) do wyboru przy rekorderze (zwykłego nboxa się już oczywiście brać nie opłaca)

 

Zobacz tutaj: http://n.pl/fileadmin/pdf/CENNIK.pdf a do rekordera i tak musisz mieć co najmniej podwójny konwerter. Nawet do samej aktywacji jest niezbędny. Zresztą nikt Ci nie każe anteny czy konwertera z n-ki brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...