Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Najpierw byłem w Wizji TV potem w Cyfrze+ a od roku jestem w n-ce i najprawdopodobniej wrócę do Cyfry+ . Po swoich wieloletnich doświadczeniach uważam że Cyfra+ jest najlepsza - z różnych powodów . Takie jest moje zdanie a po kolejnym dobijaniu się do konsultanta n-ki jeszcze bardziej utwierdziłem się w tym przekonaniu. Pozdrawiam i życzę miłego oglądania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę pytań :

1. ciągle mam włączony cinemax. Czy będe za niego płacił pod koniec miesiąca jeżeli mam włączoną tą promocje za 48 zł ?

2. Jest nowa promocja HBO obowiązuje do 14 lutego, czyli jak włącze ją 12 lutego to będę miałHBO do 12 maja??? Czy jak ta promocja się skończy np. 12 marca to od 12 marca do 1 kwietnia płace jeszcze czy mi sie od razu wyłączy samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie będziesz musiał nic płacić - po prostu to w n-ki interesie aby Ci zakodować. Nie zakodują - oglądasz za darmo.

2. Opcja HBO jest wyłączana pod koniec miesiąca. Więc jeśli zamówisz 12 lutego to lepiej wyłączyć ją w kwietniu - wyłączą Ci 30 kwietnia i nie będziesz nic płacił. Jeśli wyłączysz w maju to zapłacisz za 19 dni (31-12=19) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie, bo jak zamówi 12 lutego, to 3 miesiące będą mu liczyć od 1-go marca, czyli będzie miał HBO za darmo cały marzec, kwiecień, maj. Napisane jest w II rozdziale w punkcie 3, że jeżeli ktoś se życzy opcji dodatkowej HBO to ITI zaczyna świadczyć opcji dodatkowej na warunkach tej promocji od pierwszego dnia następnego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Przy zakładaniu n-ki powiedziano mi że będę miał(jeżeli wezmę promocje) wszystkie kanały do marca czy lutego za 48zł, a teraz po nowym roku patrze ani filmbox ani HBO nie mogę włączyć. Morze mi ktoś wyjaśnić o co chodzi?

 

 

przeczytaj sobie dokładnie warunki promocji na których zawarłeś umowę, jest tam informacja czarno na białym iż dostęp do wszystkich pakietów a nie kanałów ani opcji dodatkowych!!!!! Jak ktoś uważa że słowo wszystko gratis np oznacza że będzie miał wszystko za darmo, to tak naprawdę nie wiem co dla niego oznacza wszystko - chyba łącznie z gwiazdką z nieba :) heheeh Ciekaw jestem jak ktoś mógł się spodziewać że za kwotę 48 zł będzie miał dostęp do wszystkich kanałów premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz telewizor z HD to myślę, że wzięcie Filmboxu dla Nonstop Kino HD jest dobrym pomysłem - moim zdaniem robi się z tego kanału niezły kanał, szczególnie, że HD ;-).

 

Co do promocji to nie będzie cię obowiązywać żadna promocja, bo nie bierzesz 3 pakietów. Dlatego wtedy zapłacisz za podstawowy dekoder 99zł. Gdybyś wziął 3 pakiety + Filmbox (za 63zł) miałbyś pierwszy miesiąc gratis, dekoder za darmo i przez 3 kolejne miesiące wszystkie 6 pakietów tematycznych. Decyzja należy do Ciebie, co ci potrzeba ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...