Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aha czyli nie biorę dekodera Nbox Recorder gdyż za drogo mi wyjdzie. Za montaż sam będe musiał dać kolesiowi z 200-300 zeta żeby wlazł na rure 2 metrową ktora jest zawieszona na 6 piętrze. Może wezmę zwykły Nbox.

 

PS. A ktoś może wie kiedy będą wymieniane odbiorciki w CP na HDTV lub czy wogóle będą i będzie trzeba za to płacić ?? ;)

Edycja RafiX: To jest dział n, o CP pytaj w dziale CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od 2 tygodni jestem abonentem "n".

Skorzystałem z promocji "0" zł. Posiadam nbox zwykły.

Wiem, że platforma "N" wprowadziła nową promocję nbox recorder za 0 zł.

Czy jest możliwość zamiany mojego dekodera na nbox recorder, bez dodatkowej wpłaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racje ma mad85 i pani z infolinii. Jeśli chcesz wymienić nBoxa na recordera, bez żadnych dodatkowych warunków to płacisz 350 zł, możesz też skorzystać z promocji i wymienić za 0 zł, ale wtedy jesteś zobowiązany: płacić za minimum 3 płatne pakiety i dwie kolekcje VOD (w sumie minimalny abonament 88 zł).

 

Nie dostałeś w tym miesiącu z rachunkiem ulotki "Specjalne promocje tylko dla stałych klientów"? Tam jest wszystko dokładnie wyjaśnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie dostałem. Byłem gotów płacić te 88zł, bo 3 pakiety i tak sobie wybiore a vod zawsze się przyda. Tak więc mogę się wybrać do dystrybutora gdzie podpisałem umowę na zwykły nbox i wymienić na podobnych warunkach czyli za 0zł na nbox recorder? Płacąc tym samym 88zł miesięcznie?

 

Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc bez zmian. To we wtorek idę do dystrybutora i wymieniam dekoder.

 

 

 

Tak więc jestem po wizycie u dystrybutora, gdzie zawierałem moją pierwszą umowę z "N" na nbox.

 

Niestety moja promocja, czyli wszystko za "0" zł nie wiąże się z promocją nbox recorder za 0zł.

Niestety nie moge wymienić dekodera na recorder.

 

Wcześniej powiedziano mi, że problemu nie będzie, tylko umowa zwiększy się do 30 miesięcy i minimalny abonament będzie wynosił 88zł.

 

Dzisiaj niestety nie mogłem wymienić, no chyba, że bym wpłacił astronomiczną cene jak za ten tunerek 350zł, co jest śmieszne.

 

Gorzej niż w cyfrze, a już myślałem, że N to jakaś alternatywa.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań :) Mam nadzieję, że pomożecie, a więc:

1. Czy można wziąć n-kę w promocji na 12 miesięcy także w punkcie sprzedaży, czy tylko telefonicznie?

2. Biorąc n-kę na 12 m-cy, do końca roku mam za darmo pełną ofertę, później przez 3 miesiące płacę bodajże 48 zł, a pytanie to: w jakim terminie muszę powiadomić n-kę o wybranych pakietach w związku z zakończeniem promocji?

3. Cinemax jest do końca roku za free, podobnie pakiet filmbox, czy po nowym roku, kiedy staną się oba dodatkowo płatne, czy konieczne jest zgłoszenie do n-ki, że się nie chce ich dalej mieć, żeby nie być zaskoczonym opłatą.

 

Na razie wszystko

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do punktu 3, czyli opłaty za Cinemax od stycznia, to sprawa ta była poruszana na oficjalnym forum n-ki

i jej przedstawiciel podał że kanały Cinemax zostaną automatycznie od stycznia wyłączone tym którzy je mieli za darmo.

Nie trzeba w tej sprawie dzwonić. Zadzwonić musisz wtedy gdy chcesz je dalej oglądać.

Pakiet FilmBox jest teraz odkodowany na podobnej zasadzie.

 

Edycja pitter: wycięte zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...