Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie odnosnie nowej promocji:>

 

Jeśli zamówi się Nboxa przez infolinie na odległość to podpisze sie umowe na 12, 15 czy 24mc?? Mi sie wydaje że na 12mc...

I wtedy będe miec 6mc pełnej oferty za 48zł a po 6 mc będe płacić dalej podstawowe 48zł ale juz za 3 pakiety... Zgadza sie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-ke warto wziac tylko z jednego powodu, niestety :lol:

a mianowicie ma kilka kanalow w HD. Gdyby nie to - to jest lipa.

Ja osobiście widzę tam inny powód.

Mecze Ligi mistrzów . To jedyny "orzech" , którego warto nie zapominać o tej platformie. ( choć znajdą się tacy, dla których transmisje ligi Niemieckiej, Argentyńskiej czy inne wydarzenia sportowe, które mieszkają na " n " - są też ważne. Lecz generalnie prawa do tylu meczów Ligi mistrzów - są głównym powodem. Szkoda mi, że na cyfrze oprócz śladowych ilości tvp2 - nie ma Ligi mistrzów :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie nowej promocji:>

 

Jeśli zamówi się Nboxa przez infolinie na odległość to podpisze sie umowe na 12, 15 czy 24mc?? Mi sie wydaje że na 12mc...

I wtedy będe miec 6mc pełnej oferty za 48zł a po 6 mc będe płacić dalej podstawowe 48zł ale juz za 3 pakiety... Zgadza sie??

 

6 miesięcy dostaniesz wtedy, kiedy podpiszesz umowę na 24 miesiące.

Przy 12 miesiącach okres promocji spada do 3 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejna podwyżka w N.Od 1 stycznia 2008 cinemax kosztuje 15zł.Mało tego już nie będzie płatnym pakietem tylko opcją dodatkową,czyli najtańszy abonament będzie wynosił 32zł-teraz 26zł(jakiś pakiet+cinemax za 10zł).Ci co teraz podpiszą jeszcze na starych zasadach to do końca roku muszą wybrać 2 pakiet a ewentualnie cinemaxy wyłączyć jak ich nie będą chcieli.

źródło:www.n.pl(cennik).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hej,,jak wyglada dokladnie promocja n dla stalych abonentow w ramach ktorej moge wymienic boxa na recordera za darmo ?

 

czy jesli mam 2 pakiety to musze aktywowac trzeci i przedluzyc umowe o 15 (24)miesiace i sie zobowiazac ze przez ten okres bede mial minimum te 3 pakiety czy moze jeszcze musze aktywowac 2 uslugi vod za 40 zlotych i je tez utrzymywac do konca umowy ? czyli placic minimum te 88 zl/miesiecznie ( czy moze jeszcze jakis inny wariant ? )

 

 

sorry za pytanie, gdy powiniennem sobie sam wszystko poszukac w regulaminie,ale jest dla mnie troszke nieczytelny.

 

 

pozdrawiam

krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja też mam pytanie odnośnie tej promocji. Czy trzeba tam mieć przynajmniej 3 pakiety, czy 2 wystarczą?

W regulaminie napisali, że do końca roku za free jest oglądanie, potem przez 3 miesiące (umowa 15 miesięcy) płaci się 48zł za wszystkie pakiety, a dopiero potem wybiera się to co chce się oglądać.

To pytanie moje brzmi - Czy od kwietnia można wybrać 2 pakiety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...