Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw musi być ten regulmin promocji ... :) Ale opłaty za aktywację są też w cenniku, a jak na razie też jest stary.

Przecież jest :arrow:http://n.pl/fileadmin/pdf/warunki_pomocji_nbox0.pdf

 

@michael22 - tak, lista jest narzucona przez operatora i nie możesz jej edytować :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat jest prosty, podpisuję umowe, naodległosc, 12 mies. , do końca roku, mam wszystko gratis, od 1 stycznia, przez 3 miesiące, mam wszystko za 48 zł. ,po tych trzech miesiącach, mogę zrezygnowac, z kilku pakietów, ale musze zostawic 3 platne,+ info-gratisowe (czyli razem ogladam 4 pakiety -za 48 zł. do końca umowy.

 

 

 

dobrze myślę. , moje koszty , jezeli podpiszę 01. grudnia, to 11 miesięcy płatne po 48 zł. = 528 zł.

 

 

DROGO !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak nie tez tylko 2 interesuja ale wnerwia mnie takie "wkrecanie" ludzi.. Ja az tak glupi nie jestem i nie nabiore sie, przeczytam wszystko itd.. No ale kto inny widzi ze 0 z za nboxa, 3 miechy gratis - pasuje bierze, przychodzi do sklepu i gebe otwiera.. Bierze 3 pakiety albo daje stowke i nie ma gratisow. Polsat ma inna taktyke, jeszcze mniej widoczna. Wszytskie gratisy ok.. pasuje ale ludzie po pewnym czasie gdy maja tylko familijny no nudzi im sie bo w familijnym jest wszytko i nic .. PS ciagle siatkowka widza ze PSE jest ciekwaszy.. Mysla, decyduja sie na sport ale okazuje sie ze moga troche doplacic i miec full real mix oki. Placa wiecej mimo ze intersuje ich tylko sport. Polsat podstepnie naciga ludzi. O ciaglych reklamach nie wspomnie ale to juz inny temat

 

dlatego ta promocja, 0 za nbox- to [beep]o

 

 

biorąc, na 12 mies. bez promo, placę za nbox-99 zł. 12x 36 = 531 zł.

 

i mam taniej niz WIELKA PROMO !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z treści komentarzy tutaj https://satkurier.pl/?n_platforma/&kat=236&id=38691 wynika że nawet bez promocji nbox jest za darmo (przy 2 pakietach) a nie za 99zł i druga ważna rzecz że rezygnować z pakietów po okresie promocyjnym można tylko po jednym miesięcznie i to płacąc za każdą rezygnację po 20zł. :shock:

Może ktoś kompetentny te dwie rzeczy jednoznacznie wyjaśnić bo ja juz jestem skołowany :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Żeby mieć n-boxa za 0 zł trzeba wziąć min. 3 pakiety

2. Po okresie promocyjnym gdzie mamy wlączone wszystkie pakiety, należy zadzwonić do BOK i zmniejszyć do wybranych przez siebie 3 pakietów - wtedy jednorazowa opłata to 20 zł (chyba że w regulaminie jest napisane że takiej opłaty nie ma po zakończeniu promocji, tylko za friko zmniejszasz do 3 pakietów... tego nie wiem trzeba czytać regulamin)

3. Jak już masz te 3 pakiety po zakończeniu okresu promocyjnego to raz w msc. możesz zamieniać na te których nie masz, ale zawsze muszą być włączone trzy, wtedy nie ma opłaty bo zamieniasz pakiety a nie zmniejszasz płaconego abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to jest regulamin aby go dobrze i ze zrozumieniem przeczytać przed podpisaniem umowy. Ja tak zawsze robie i dobrze na tym wychodzę. Nie obchodzi mnie, że konsultant czeka kilkanaście minut, aż wszystko dokładnie przeczytam. Ale to podstawa!

 

Edycja RafiX: Skasowałem zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie wk...ia to ze aby tego sie dowiedziec trzeba sie wszystkich pytac albo gleboko studiowac regulamin! Wnerwia mnie takie postepowanie z klientem..

 

Po to jest regulamin aby go dobrze i ze zrozumieniem przeczytać przed podpisaniem umowy. Ja tak zawsze robie i dobrze na tym wychodzę. Nie obchodzi mnie, że konsultant czeka kilkanaście minut, aż wszystko dokładnie przeczytam. Ale to podstawa!

 

No i dobrze robisz. Ja tez tak robie. Wlasciwie to inaczej. Pytam ludzi na roznych formach np jak zakladalem konto w mbanku czy faktycznie nie ma oplat. Okazalo sie ze jest tylko jakies ubezpieczenie ale je wylaczylem. W regulaminie bym tego nie dostrzegl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było, było. Swoją drogą ciekawe ile będą kosztować od stycznia :) Jak dla mnie nie mogą więcej niż 15 zł. HBO też musi być tańsze niż w Cyfrze. W UPC np HBO & HBO2 za 19zł. Co prawda bez HBO Comedy, ale na N-ce też powinno być w okolicach 20zł.

Cinemax kosztuje 15 PLN, więc wątpie, że HBO bedzie za 20. A tak na marginesie właściwie dlaczego HBO musi być tańsze? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...