Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Pojawiła się nowa oferta dla stałych abonentów, przy zamówieniu opcji Filmbox na min. 6 miesięcy płacimy tylko 9,90 zł / miesiąc, z tego co zrozumiałem promocja obowiązuje od 1 marca.

 

Druga promocja to "Filmowe Dni Otwarte" - od 6 - 10 marca wszyscy abonenci będą mieli odkodowany cały pakiet Filmbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga promocja to "Filmowe Dni Otwarte" - od 6 - 10 marca wszyscy abonenci będą mieli odkodowany cały pakiet Filmbox.

Posiadacze recorderów już mogą zacierać ręce, zgrają sobie całą ofertę Nonstopkino HD na dyski :) Miejsca chyba starczy bo tam 10 filmów w kółko leci, trzeba tylko pozbyć się istniejących nagrań do 6 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Tak 48 zł ze wszystkimi pakietami ,a potem mozesz zrezygnowac z jednego, za Sport płacisz 1 zł za kolejne 6 miesiecy. Ale czy najlepszy sport tu bym polemizował LM , UEFA Bundesliga , Brazylijska, Argentynska i Indycar :D . Nasn ma jeszcze MLB Koszykówke liga Uniwersytecka,NHL , Nascar . No i Seria A mezczyzn w siatkowce liga włoska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odkurzę nieco temat. Ma dojść Disney Ch. i być może TVP HD. W kontekście niezłych promocji (np. najlepszy sport + promocje opcji dodatkowych + tylko 99zł za nboxa) cała oferta staje się niezła a wybierając formę umowy na odległość to czas umowy tylko 12 m-cy ( :brawo: ) Tylko czy dobrze rozumiem, jest to umowa zawierana przez internet na oficjalnej stronie n? Czyli biorę 3 pakiety, 48zł, umowa na 12m-cy, w tym 6 m-cy odbieram wszystkie pakiety, kolejne 6 wszystkie z wyjątkiem jednego (bo Sport po złotówce a Style sobie odpuszczam), do tego HBO+Cinemax 4 miechy gratis a Filmbox 6 miechów po 9.90 (oczywiście opcje dodatkowe z możliwością rezygnacji po promocji). Czy to aby nie zbyt piękne aby było prawdziwe? Nie ma tu jakiegoś haczyka? Moi przedmówcy zapewne sądząc po datach postów już dawno to wzięli więc jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w tej promocji, ale haczyk jest. Dotyczy on właśnie długości umowy. I na to uważaj przy n-ce. Przeczytaj regulamin i sprawdź ile miesięcy promocji należy Ci się przy danej umowie. Zwykle reklamowany jest wariant na 24 miesiące, więc przy krótszych umowach skraca się też czas np. bezpłatnych pakietów. Chociaż nie wiem jak to jest przy tej promocji, bo już jestem abonentem,a nie interesuje się aktualną ofertą ;-)

 

PS. Powiem jednak, że na n-ce trudno się jednak zawieść, jeśli wie się, co się bierze. W trakcie umowy tylko jeden miesiąc płaciłem 48zł, w jednym zapłaciłem chyba 68zł z racji rezygnacji z 3 pakietów. A w tym czasie miałem już kilka promocji, w tym aktualną ofertę za 38zł wszystkich pakietów - niech mi ktoś pokaże taką ofertę za 38zł... Także to, co można powiedzieć to to, że promocje często dotyczą nie tylko nowych, ale i starych abonentów - a to bardzo ważne, bo oprócz Złotych Plusów C+ raczej trudno zauważyć zainteresowanie się abonentami ze strony konkurecyjnych platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniechęceniem do rozwiązania po krótkim okresie jest opłata aktywacyjna, która przepada.

Panowie, skoro teraz jest taka oferta to co będzie przed Gwiazdką? 8)

Ja mam Cyfrę jeszcze akurat do stycznia i powiem jedno - jak nie dadzą porządnej promocji dla wypowiadających umowę (a ostatnio dawali) to uciekam do N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno co jest wkurzające toto, że jest sztywna lista i nie dodają kanałów które przyzwoitość nakazywałaby dodać np. Polsat News, TVP Historia. Na szczęście mam 2 nieocenione Pionki po Cyfrze 8)

A zaraz, to ta umowa na odległość to w internecie czy przez BOK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...