Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po aktywowaniu dekodera nie można zrezygnować. Nawet jeśli umowa była na odległość. Oczywiście wszystko to pisze w regulaminie, którego nikt przecież nie czyta. :)

 

Czyli zgodnie z obowiązującym w tej kwestii prawem punkt ten w umowie wart jest co najwyżej tyle ile papier na którym został wydrukowany. Jest 10 dni i aktywacja nie ma tu nic do rzeczy. Oczywiście są usługi z których nie można zrezygnować, ale N-ka pod to nie podpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylicie się...

Znam przypadek o taki:

Znajomy kupił Nboxa REC ale jak sie okazało nie mógł pociągnąć drugiego kabla i się wkurzył, dekoder działał przez 2 dni, tzn był podłączony do prądu i odpalony... Postanowił że zakupi zwykłego boxa i tak tez zrobił napisał pismo że jednak rezygnuje zgodnie z regulaminem miał 10dni i mu to zaakceptowali i teraz wziął sobie boxa zwykłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

`kuba_22`

Jeśli podpisuje się umowę w sprzedaży bezpośredniej (tzw. D2D) to można zrezygnować/oddać dekoder (chyba do 10 dni) nawet jeśli usługa była aktywowana.

W przypadku podpisania umowy w punkcie sprzedaży, przez infolinię/nsklep można dokonać zwrotu przed aktywacją, ale jeśli usługa jest aktywowana ("aktywacja oznacza rozpoczęcie świadczenia usług...") to oczywiście jedynie pozostaje zerwanie umowy i zwrot sumy udzielonych ulg...

 

Druga sprawa jeśli nie jesteś zadowolony z jakości obrazu jaką wypuszcza nbox to już nic w tym kraju Cię nie zadowoli :) Bo to N ma najlepszą jakość obrazu w Polsce. Ma najwięcej kanałów HD(za "ludzkie" pieniądze) i często lepsze SD niż inne platformy (np. HBO z niezależnym dosyłem, TVP dużo lepsze niż na CP itp.). Oczywiście są też kanały które wyglądają delikatnie mówiąc kiepsko (np.sportklub,tvp sport,filmbox sd), ale na tle konkurencji(sat. i kablowej) i tak jest dobrze,

 

A jeśli ktoś pisze, że kablówki cyfrowe mają lepszą jakość obrazu to...nie wie co pisze. Tak jak słusznie zauważył piotr-ek (swoim pytanie retorycznym) kablówki zbierają sygnał głównie z satelity, czyli jakość jest taka sama, a często nieco gorsza po przetworzeniu i puszczeniu kablem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chcialbym skorzystac z "Prezent - HBO dla Abonentów" , jednak nie wiem kiedy najlepeij zamowic ta promocje. Chcialbym wykorzystac cale 3 miesiace i nie poniesc faktycznie zadnych oplat. Czytalem, ze w zaleznosci kiedy zrezygnuje badz tez kiedy zamowie to N-ka nmoze mi naliczyc oplate za caly miesiac lub czesc miesiaca.

Czytalem regulamin, jest tam napisane, ze promocja tra rownie 3 miesiace, oraz info, ze wylaczenie uslugi nastepuje z koncem miesiaca, to moze oznaczac, ze bede zmuszony zaplacic np za 15 dni HBO (gdybym zamowil 15 i rezygnowal 14 3 miesiace pozniej)...mam racje? Prosze o objasnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze zamawiajac 1 dnia miesiaca to i tak masz 3 miesiace free. Natomiast potem zaplacisz za 30 dni HBO, bo oni go wylaczaja ostatniego dnia miesiaca, no chyba, ze zamawiajac 1 dnia miesiaca, a wypowie sie umowe 31 za niecale 3 miechy ( bez dwoch dni)? Tego wlasnie chcialbym sie dowiedziec.

Chce uniknac placenia.

Zamawiajac ostatniego dnia miesiaca wiem,ze to sie uda, ale pierwszego juz nie, chyba, ze sie wylaczy wczesniej, tylko nie wiem czy tak mozna i ile siestraci ( tylko te 2 dni?)

Moze troche zagmatwalem, ale te promocje N-ki tez bywaja zagmatwane po dokladnym przeanalizowaniu. N-ka za wszelkacene chce sie polasic chocby na te pare grosze ( to akurat nic dziwnego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś aktywowałem tę promocję i szczerze mówiąc też do końca nie wiem, o co w niej dokładnie chodzi (tj. w regulaminie).

Sam konsultant w BOKu pytał się aż TRZY razy, czy zgadzam się z postanowieniami regulaminu, tak więc pewnie o czymś to świadczy ;) W każdym razie mam zamiar zdezaktywować ten pakiet w okolicach 30. listopada.

Podobny problem jest przy okazji aktywacji wszystkich kanałów za darmo przez 6 miesięcy, gdy posiada się trzy pakiety. Próbowałem to zrobić, ale dowiedziałem się, że trzeba "przedłużyć umowę o 18 miesięcy", bo moja kończy się w końcówce tego roku. Co ciekawe na ulotce jest napisane, że "upewnij się, że twoja umowa kończy się w ciągu najbliższych 90 dni". Już nie wspominając o promocji z nBOXem Recorderem (mam zwykły) - na ulotce napisali, że trzeba mieć tylko włączone trzy pakiety. A gość tajemniczo poinformował mnie, że "z tym wiąże się parę spraw" i wyjechał z przymusem zakupu dwóch kolekcji VOD na stałe + zabawami z podwójną instalacją antenową. O ile to drugie jest do zrobienia, o tyle to pierwsze nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzowinilem i zapytalem sie. Poprosilem o dokladne wyjasnienie promocji.

 

Zamawiajac dzis mamy HBO do 3 grudnia. Jezeli zrezygnujemy 2 grudnia to ZAPLACIMY za pozostale miesiace grudnia, kwota bedzie pomiejszona o te 3 dni Grudnia ktore mamy free, do nastepnego rachunku bedzie jednak doliczona kwota okolo 21zł.

Jezeli wylaczymy promocje pod koniec listopada to stracimy pare dni z darmowego HBO, ale nie zaplacimy nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...