Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie ta reklama nie przemawia... Poza tym niepraktyczna jest, bo trwa aż 1:30 minuty. To tylko w necie będzie? Jeśli tak, to gratuluję tych max 1500 wejść :roll:

To nie znasz dłuższych reklam? Reklama jest dość ciekawa, jednak nie jasna. Po okresie promocyjnym, abonent musi wybrać co najmniej 3 pakiety, z których będzie korzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie znasz dłuższych reklam? Reklama jest dość ciekawa, jednak nie jasna. Po okresie promocyjnym, abonent musi wybrać co najmniej 3 pakiety, z których będzie korzystał.

Muszę Cię zmartwić, bo nie znam dłuższych reklam niż 1:30, które lecą w TV.

Generalnie reklama trwa 30 sekund. Owszem są niektóre dłuższe (45 sek, 1 minuta) oraz krótsze (nawet 5 sek), ale takiej np. 2 minutowej reklamy to nie pamiętam... Jak takie są, to naprawdę pojedyncze egzemplarze raz na kilka lat.

Nawet muszę Ci powiedzieć, że nie wiem czy widziałem ostatnio w TV reklamę 1:30...

Ostatnio najdłuższe (Plus, AXE) trwały chyba 1 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz sklejkę reklam Idea - było to zmiksowane połączenie spotów wszystkich ofert tejże sieci komórkowej. Pamiętam, że przy krótkich spotach, na ekranie pojawiała się zapowiedź kiedy będzie można zobaczyć "megareklamę" czy coś w tym stylu, podawano dzień oraz godzinę emisji filmu, który będzie przerywany.

 

Trwała przynajmniej dwie minuty. Niedawno emitowana reklamówka Sony Bravia trwa 1:10. Jest też wiele innych spotów. Spójrz na stare reklamy - też nie były krótkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrtomkiewicz - no dlatego jest niepraktyczna, bo w TV nie będzie, a w necie obejrzy ją max 1500 osób. Nie było sensu jej w takim razie kręcić.

 

@Karol - po pierwsze 1:10 to nie jest więcej niż 1:30. Nie zaprzeczyłem, że są 1 minutowe reklamy.

Po drugie - co to są stare reklamy? Lata 90-95, czy 2005-2006 ?

Po trzecie - sklejki Idei nie pamiętam, ale wierzę Ci, że takie coś było. Problem w tym, że to musiało być dość dawno temu, bo już Idei nie ma ;)

Owszem możemy teraz szukać reklam w TV które miały 1:30 i więcej, jednak nie zmieni o faktu, że (moim zdaniem) reklama jest strasznie niepraktyczna, bo nie dotrze do klienta, skoro nie będzie w TV/radio, a i w necie jej nikt nie ujrzy poza forumowiczami SatKuriera, Nki i szefami ITI.

 

Nawiasem mówiąc reklamy Sony Bravii w necie przyciągają miliony widzów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam n-kowiczów :lol:

 

kupiłem wczoraj tv lcd i mogłem zakupić tunek n-ki za 0 zł + abonament, ale dałem sobie spokój...3-cia platforma w domku to jednak za dużo :oops:

 

mam zapytanie: przy zakupie tunka n-ki z dyskiem twardym...jakie usługi i abonament mi groził?

 

wszelkie uwagi mile czytane...

 

dzięki za podpowiedzi (lub linki do tematów już poruszanych) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nosze się z zamiarem, kupna n-tv.

 

Czy można podpisac umowę na 12 miesięcy, wybrac 2 pakiety =32 zł. i automatycznie dostaję pakiet info, rozrywka za 0 zł.

 

Czyli koszt 32 zł. miesięcznie, przez 1 rok.

 

i dostaję nbox HDTV - za 0 zł aktywacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, za sprostowanie, baby z biura obsługi........

 

czyli warto dac 99 zł. i wziąśc, 2 płatne pakiety, jeżeli oczywiście chodzi o koszty :):)

 

ale poczekam do grudnia, wtedy może jeszcze wyrwę, promocję na 3 miesiące ze wszystkim -gratis ??

 

Edycja pitter: połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do Fianta:

 

czy umowę na 12 miesięcy "na odległośc ", mogę podpisac, w obojetnie jakim punkcie, bo proponowali mi tylko na 15 miesięcy........??

 

 

a na 12 mies, to przez centrale, np. telefonicznie .....??

 

i jak podpisuje umowe, np. 15 listopada, mam 7 dni na aktywację .....aktywuję w ostatnim dniu, to płacę, od 22 list........?? jaką stawkę na dzień........

 

po prostu ile zapłacę......??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na odległość, to przez infolinię. Wtedy masz opcję 12 miesięczną.

W punkcie sprzedaży możesz podpisać na 15 miesięcy i jeszcze na bodajże 24.

 

Na drugie pytanie może ktoś inny odpowie, bo nie jestem pewny jak to jest, a nie chcę Cię w błąd wprowadzać.

Wydaje mi się, że zapłacisz 8/30 kwoty za listopad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...