Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Turner coś kombinuje?

http://europe.turnerinfo.com/BOOM/PAN/s ... /index.jsp jest to strona z ramówką dla wersji pan europejskiej no i....zobaczcie sobie Luty! ramówka prawie podobna jak nasza! zawsze jak się pojawia nowa ramówka to ściagam sobie na dysk, i mam starszą wersję ramówki Lutego 2008, która jest podobna do tej starej ramówki!

Coś kombinują...

Oto starsza ramówka http://europe.turnerinfo.com/BOOM/PAN/s ... icaFeb.pdf

 

A ta co teraz jest widoczna!

http://europe.turnerinfo.com/BOOM/PAN/s ... eb_000.pdf

 

To już nie wiem, czy my mamy paneuropejską wersję ... czy polską...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w najlepszym wydaniu, tylko pora niewygodna...

Znowu zmiany w ramówce!!!

20:25 Odlotowe Wyścigi

20:50 Scooby Doo

21:15 Flintstonowie

21:40 Tom i Jerry

22:55 Quick Draw McGraw

01:00 Snagelpuss

03:05 Lew Lippy

03:30 Pixie i Dixie

 

Oczywiście wszystko po polsku. Teraz tylko Huckelberry jest o zwalonej porze.... 00:30 w nocy...i 18:00 w niedziele...

 

Te zmiany w ramówce i już chyba oficjalne i tak zostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale będą się pojawiać reklamy pomiędzy bajkami, już nawet wygospodarowali miejsce na reklamy...

Ostatnio zauważyłem że pomiędzy kreskówkami zrobiły się dłuższe przerwy w trakcie których potrafią puścić jakiś krótki odcinek Looney Tunes bądź Tom'a i Jerry'ego. Więc pewnie od marca zamiast nich będą w tym czasie nadawać reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Boomie pojawiły się reklamy.

Zauważyłem jednak coś dziwnego....

Gdy skończy się jakaś reklama Boomerangu przed planszą Boomerang z reklamą....

Od początku

1. Zauważyłem że gdy jest reklama logo jest w innym miejscu!

2. Wziąłem to na podgląd i klatka po klatce przeanalizowałem.

3. Okazało się że przed planszą Boomerang z reklamą jest czarny obraz. Tzn. kończy się jakaś reklama (boomerangu) jest czarna plansza, znika logo, potem pojawia się, ale w innym miejscu- puszczają reklamy komercyjne- koniec reklamy- znowu czarno i bez loga- potem już tak jak jest kiedyś. Tak jakby reklamy były wcinane. Co to może znaczyć...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to może znaczyć...?

Może jednak mamy wersję europejską tylko lekko przerobioną :?: Głupie, ale może.

 

Zaraz zarzucę reklamę to będzie można zobaczyć, jeśli ktoś nie zauważył, jakość będzie lekko beznadziejna, sorry, nie moja wina, a i na początku się zatnie lekko, bo źle się nagrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pomyślałem o tym samym. Jedynym tropem jest to że u nas wcale nie było reklamy nowej serii Dzielnej Myszy, i że od 1 lutego większość kreskówek zaczęło puszczać odcinki od nowa.

Poza tym zauważyłem że np. w Szopach wymienili materiały w kilku odcinkach. (m.in. Surprise Attack i Going it Alone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle oprawa graficzna i dźwiękowa programu została zrobiona na szybko. Lektor mówi po polsku, ale bohaterowie bajek pozostali w oryginale. Prosta sprawa - nie było czasu na wynajęcie odpowiednich ludzi, do nagrania nowych zdań. A jeżeli zostały wykorzystane (w oryginale), fragmenty bajek, najpierw ktoś musi je odszukać z polskim dubbingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama na Boomerang.

 

Przypatrzcie się dokładnie, nie wiem czy widać, bo jeszcze nie oglądałem tego z YouTube.

 

[flash=370,310]

 

Jeszcze filmik nie działa, bo jest konwertowany.

 

edit: już film działa.

 

edit2: widać jak zmienia się pozycja logo kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Logo może zmieniać położenie z prostej przyczyny. Podczas pasm programowych logo emitowane jest z innego generatora bądź też komputera, ustawionego specjalnie dla naszego kraju. Stąd ta różnica w położeniu pomiędzy blokiem reklamowym a w reklamach własnych.

 

Logo może zmieniać swoje położenie z bardzo prostej przyczyny. Podczas seriali i zapowiedzi a także autopromocji logo emitowane jest z innego urządzenia niż podczas reklam. Prawdopodobnie gdy uruchamiany jest blok reklamowy następuje przełączenie na drugi odtwarzacz, który sam emituje logo Boomerang - stąd różnica w położeniu (jednym słowem, ktoś nie ustawił tego dokładnie). Podobnie było w National Geographic Channel, gdzie podczas reklam emitowany był jedynie prostokąt pochodzący z loga stacji (nie wiem jak teraz). Normalnie podczas programów emitowane jest cały logotyp. Tutaj też prawdopodobnie emisja reklam odbywała się z innego odtwarzacza.

 

Wracając jeszcze do Boomerangu, małe podsumowanie:

1. Logo w normalnej pozycji - seriale, autopromocja, zapowiedzi z anglojęzyczną grafiką ekranową;

2. Logo lekko przesunięte - bloki reklamowe, ewentualnie jakiekolwiek spoty z polską grafiką reklamową jeśli w ogóle taki pojawiają się na antenie Boomerangu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem że jest mniej reklam tylko często jest Baranek Szaun jako pantonima i kiedy są napisy to lektor po cichutku tłumaczy je. A w piątek rano przed 6:00 czyli Toma i Jerrego było reklamowane kino Boomerangu i Po Angielsku. Jestem tu nowy i bardzo chwalę raimundo jestem w twoim wieku pozdrawiam. :D

 

Przepraszam ale nie chodzi mi o Baranka Shauna tylko o reklame Owcy w wielkim mieście i wie może ktoś czy boomerang nie planuje przypadkiem zmiany ramówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może oglądał w nocy boomerang bo jestem ciekawy czy Snag,Lew Lipy,Pixi i Dixi oraz detektyw pchełka na tropie są po polsku. Oraz chciałbym wiedzieć czy ktoś ma starą wersję boomerangu reklamy po angielsku np. o 21:15 ma Snag zamiast Flinstonów i jeśli ktoś ma starą wersje to zmienia się położenie loga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...