Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Światłowodem z Wielkiej Brytanii? Chyba nie... Cyfrowy Polsat nie jest właścicielem ani producentem tego kanału, więc kto odpowiada za polską wersję i czy rzeczywiście ma nastąpić oddzielenie się od wersji węgierskiej (zakładam, że aktualnie obraz ciągle jest pobierany równolegle dla kilku krajów)?

 

Fajnie, ale Cyfrowy Polsat też skądś bierze sygnał, przecież nie jest producentem kanału.

Tym razem nie edytuję swojego posta, żeby przypadkiem ktoś nie podejrzewał mnie o kłamstwo. I kto tu się nie zna na ortografii, bo na pewno nie ja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wiadomość która was uspokoi wiem że niektórzy zastanawiali się czy programyw nocy są po polsku dziś czuwałem w nocy nad boomerangiem i Snag,Detektyw pchełka na tropie,Lew Lipy i Piixi i Dixi są po polsku zauważyłem że bardzo krótka jest przerwa reklamują tylko jedną i zaraz następną kreskówke dziś rano Mike Lu i Og również było po polsku. Czyli wszystko mamy po polsku tylko żeby nie mieli już problemów z reklamą Kina Boomerangu bo na początku zawsze była po Angielsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj w reklamach są zmiany nareszcie nie nadają reklam owcy w wielkim mieście zaczeli nadawać spowrotem bloki reklamowe puszczają jak dastardly i mutley się śmieją oraz wielkanocną jak królik Bugs maluje jaka a na koniec głowe Elmera podoba mi się ta wielkanocna reklama fajna dosyć i coś mi się zdaje że to jest specjalnie dla polski zrobione bo jest zmienione położenia loga ale i tak szcęście że nie reklamują owcy w wielkim mieście bo to mi działało na nerwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raimundo na tej swojej stronie boomerangu pisałeś coś że od maja mają być nowości w ramówce to znaczy że mają być nowe kreskówki czy zmiana ramówki.Tak się zastanawiam czy jak będzie zmiana czasu z zimowgo na letni ciekaw jestem czy boomerang także zmieni pory emisji kreskóweg czy tak już pozostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie nikt nie wie. Ale myślę że za kilka tygodni, lub w maju przekonamy się co nowego w czerwcu na Boomerangu. Na pewno będzie jakaś nowa kreskówka lub nowa seria, bo od 5 miesięcy nic nie było.

Ewentualnie w wakacje. A czy przetłumaczy? Nie wiem, raczej nie.

Ostatnio za każdym razem pokazują reklamę, już mnie to denerwuje, reklamy powróciły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest taka sama jak na węgrzech i Rumunii, ale to nie oznacza że mamy europejską. Pamietaj że od 1 Lutego wszystko leci od początku i w odróżnieniu od europejskiej 1 Maja pojawiła się zmiana emsiji Rodziny Addamsów Kociej Ferajny i Scrappiego Doo. A wg. ramówki europejskiej te seriale powinny się pojawić 5 Maja.

A również nowa seria Dzielnej Myszy pojawiła się w Kwietniu a na Europejskiej w Lutym.

Jeszcze dodam, że kiedyś emitowali 30 odcinków serialu Szopy, teraz emitują 29....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Także to zauważyłem robią chyba tak od wczoraj, bo wczoraj to zauważyłem, ale zapomniałem to napisać na forum :wink:

Teraz jeszcze dodać jakieś nowe kreskówki na antenę i będzie dobry kanał. A właśnie: wiecie może jakie nowe kreskówki pojawiły by się na Boomerangu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w wakacje nic nowego, tylko maratony, a wrześniową ramówkę poznamy... w sierpniu.

Nie wczoraj były jeszcze stare identy, sam wczoraj oglądałem parę kreskówek w dzień, i około 22 oglądałem, wszystko było po staremu.

Szczerze wolałem stare to są takie...takie... zbyt nowoczesne. (parę nowych już uploadowałem http://pl.youtube.com/user/ziomekrol )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała ciekawostka. TBS rozwiązuje umowę z Chellozone i będzie miał biuro w Polsce.

Już nawet w KRS są zarejestrowani (http://www.rejestrkrs.pl/0000306449 ).

Jak się dowiedziałem ma ruszyć na przełomie Lipca, i chcą zaznaczyć swoją lokalną działalność na polskim rynku.

Sorki z OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...