Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli "spolszczają się" etapami ;)

Widać, że kablówki chyba się już przestawiły na nowy dosył z transpondera CP, bo w przekazie cyfrowym do wyboru mam polską i angielską ścieżkę językową. Kiedyś mając dostęp do Boomerangu (choć było to dawno, bo rok temu :oops: ) były 3 ścieżki: polska, węgierska, angielska. Poza tym dawna zmieniono rozdzielczość z 480x576 na 544x576. Możliwe, zę takie zmiany miały miejsce wcześniej - nie wiem- ale raczej wiązałbym je właśnie z tymi przenosinami Boomerangu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaszły lekkie zmiany w ramówce, problem w tym że wszystkie programy TV podają ramówkę z wersji PAN Europejskiej. Zamiast The New Scooby Doo Mysteries normalny Scooby Doo, zamiast Flintstone Kids, Figle z Flintstonami, Goryl Magilla zamiast Quick Draw.

Zaobserwowałem kolejne spolszczone produkcje: Jabber Jaw, Goryl Magilla, Yogi- poszukiwacz skarbów, Atom Mrówek.

 

Nie wiem czemu, ale jeszcze wczoraj przed Dangermouse (po pl) lecieli Strażnicy Czasu, po ang.

Chyba jakieś problemy technicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglby mi ktos powiedziec jak sie nazywa ta bajka :

Pies z Kogutem sa na farmie i kogut tak smiesznie bije decha tego psa i tak w kolko robia sobie na zlosc :D Mi sie podobala jak kiedys widzialem w Diabelskim Mlynie i teraz widzialem tego koguta w boomerangu [ w zapowiedzi]

 

Jak sie nazywa i kiedy leci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej nie wyrobili się z przetłumaczeniem niektórych tytułów i dlatego nastąpiły zmiany w ramówce, a może poprostu mieli w planach całkowite wycofanie danych produkcji z anteny Boomerangu i doszli do wniosku że nie opłaca im się tłumaczyć kreskówek na miesiąc czy dwa emisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak,ale tak jak w moim przypadku boomerang oglądałm z 10 miesięcy to nauczyłem się tych nazw no i np. teraz mam ochote oglądnąć Dangermouse ale nie ma takiego tytułu więc nie wiem pod jakim tytułem występuje teraz i nici z oglądania.Chyba,że będę siedział 24 h przed TV i znajdę Dangermousa z nowym tytułem albo ktoś mi powie pod jakim tytułem jest ta kreskówka :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...