Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cena wzrośnie dla kablówek, a jak Cyfra będzie chciała podpisać umowę to ciekawe czy dadzą ją na takich warunkach jak dla CP, n czy jakoś drożej. A takie moje pytanie, czy można zwiększać opłaty za kanał w platformach cyfrowych, bo nie wiem, czy trzeba podpisywać jakiś aneks :?: Cyfra: weź się zastanów i dodaj ten kanał najlepiej jak najszybciej... Dziwi mnie ich postawa, przecież nie musieliby mieć tego kanału na swoich TP tylko "ciągnąć" od CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dobra decyzja. Już dawno powinni wprowadzić BOOMERANG w wersji dedykowanej na polski rynek. Wiadomo, ze wiążą się z tym większe koszty. Ale ja popieram te kanały które tworzą coś specjalnie dla danego rynku.

 

*Czekam na ten kanał w Cyfrze+, mam nadzieję, ze sie pojawi od lutego :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Grafika do reklam będzie robiona po polsku- to jest pewne.

Ale raczej nie będą robić grafy do kreskówek. O ile w nowszych tytułach jest to możliwe, to w takim Popeye,Scooby Doo nie jest to łatwe.

W Psie Huckleberrym, Snagu i innych planszówkach da się...

wątpię czy w ogóle im się ze chce poza dubbingiem i oddzielną wersją coś robić.

Myślę że zrobienie prezentu i puszczenie po polsku byłoby bardzo dobre. Bo skoro już muszą mieć zdubbowane, to emisja to żaden problem.

A inaczej? 3 dni igraszek z angielskim, czy to nie złamanie umowy? Ma być 50% a jest 0%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boomerang jest lepszy od CN. U mnie w domu nikt nie trawi tych bajek z CN (tylko scoobyego, dextera i atomowki). Na Booberangu to sa bajki. Dasterly i Muttley, Jetssony, Flinstony, Zwariowane melodie, tom i jerry itd to sa bajki! ciesze sie bardzo ze od lutego bedzie w 100% pl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rano napisałem do Polskiego przedstawiciela Boomerangu z pytaniem czy planują wprowadzenie do ramówki kreskówek takich jak Animaniacy, Animki oraz Pinki i Mózg ;] Ciekawe co odpisze, bo tak szczerze mówiąc bardzo chętnie bym jeszcze raz pooglądał je ;p Bo PiM pamiętam jeszcze z czasów gdy leciał na C+, a Animaniaków i Animki bodajże z TVP3 oraz TVN, ale to już było dość dawno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i leci na ZigZap, ale abonenci N oraz CP nie mają dostępu do tego kanału.

A jako że istnieją ścisłe powiązania Turnera z Warner Bros to napisałem pytanie właśnie w sprawie umieszczenia tych bajek w ramówce Boomerangu bo istnieje w tym przypadku szansa na to ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna multijęzykowa wersja Boomerangu (Boom PAN Euro), poza Looney Tunes, i kilka innymi filmami "klasycznymi" z WB, innych produkcji nie puszcza.

Ramówka koncentruje się na innych produkcjach.

Dopiero po 1 Lutym będzie można coś działać.

Co ciekawe CN PAN Euro też nie pokazuje produkcji WB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinki i Mózg, hmm ta bajka leci teraz na ZigZap'ie. Dobra bajka.

 

"Piiiiinki i Mooozg" jezka w oku mi sie pojawila :D . Pamietam ta bajke jak bym ja wczoraj ogladal... Kojot i Strus pedziwiatr, pinki i mogz, dasterly i muttley to najlepsze bajki.. Nie zadne atomowki czy inne gupoty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...