Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wcześniej napisaliście, zapowiedzi bajek itd są po polsku.

 

Kolejny prezencik ode mnie dla Was, nagranie reklamy po polsku, która wcześniej była po angielsku.

 

[flash=390,325]

 

Nagrałem to o 14:31, ale dopiero teraz wstawiam

 

Sorry za jakość, ale takie już YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt mi się spodobał polski dubbing Hrabiego Kaczuli, ma ktoś może przypadkiem intro wersji która leciała na TVP? Bo wydaje mi się że Boomerang ponownie zdubbingował tą kreskówkę, ale nie jestem pewny bo na TVP oglądałem dosyć dawno, a wydaje mi się że tam lepiej podłożyli głosy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt mi się spodobał polski dubbing Hrabiego Kaczuli, ma ktoś może przypadkiem intro wersji która leciała na TVP? Bo wydaje mi się że Boomerang ponownie zdubbingował tą kreskówkę, ale nie jestem pewny bo na TVP oglądałem dosyć dawno, a wydaje mi się że tam lepiej podłożyli głosy ;]

Niestety, ale masz rację... Popatrz: http://pl.wikipedia.org/wiki/Hrabia_Kaczula

 

Tu jeszcze wersja z lektorem, z 1993 roku: http://rypka.pl/4,638,hrabia_kaczula.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tyle dobrze że aktualnie czołówka HK jest w pełni zdubbingowana, ale według mnie trochę im to nie wyszło, zresztą jeśli chodzi o Szopy to tam też ona nie jest najwyższych lotów, ale może jest to spowodowane specyfiką orginalnej jej wersji.

Przyznam się że jeszcze nie miałem okazji zobaczyć Szopów po polsku w Boomerangu, więc nie mogę ocenić reszty dubbingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, ja wczoraj widziałem reklamy po angielsku jak przełączyłem na angielską ścieżkę.

2. Nie wiem jak to rozumieć. Jak narazie reklam nie ma jako takich więc zapewne mamy jeszcze tę wersję Europejską. Nie wiem, bo nie wiem jaka wersja jest w CP, pogubiłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mogą zmienić ścieżkę. Czy na angielskiej ścieżce są reklamy po ang?

Jest to kanał polski, więc jeśli będą leciały reklamy, to obojętnie na której ścieżce będzie taki sam język. Jeśli chodzi ci o reklamy boomerangowe, to są w dwóch językach.

 

Dla tych którzy mają dostęp do pan Europejskiej wersji. Czy reklamy są takie same? A może wszystko jest emitowane tak samo tylko u nas po polsku?

Chodzi ci o inne kanały Boomerang? W Niemczech leci zupełnie co innego niż w Polsce w tym samym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, ja wczoraj widziałem reklamy po angielsku jak przełączyłem na angielską ścieżkę.

2. Nie wiem jak to rozumieć. Jak na razie reklam nie ma jako takich więc zapewne mamy jeszcze tę wersję Europejską. Nie wiem, bo nie wiem jaka wersja jest w CP, pogubiłem się.

 

 

Kanał już nie jest wersją europejską...

Zmieniała się lekko ramówka, oraz to że całość jest po Polsku teraz...

Przerwy między kreskówkami sa tłumaczone na Polski ale grafika ekranowa jest nadal po angielsku, zmieni sie to zapewne dopiero po dodaniu Polskich reklam, kiedy nie wiadomo...

Podpatrzyłem na Boomerang z TP UPC z Astry i tam jest poprzednia ramówka, czyli u nas już nadaje Polska:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą zmieniać godzin, tłumaczyć napisów "Next" i "Later" byleby reklam nie dali... Niestety to już jest przesądzone :roll:

 

Z reklamami będzie tak: te, które lecą na innych Boomerangach w Europie będą w dwóch wersjach a te "polskie", za które firmy będą słono płacić będą w jednym języku na obu wersjach, tak jak pisał kolega gdzieś wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Strażnicy Czasu są po polsku. Teraz mamy 100% PL. Gdyby tylko w reklamach wszystko potłumaczyli (pomijając napisy, ale godziny mogłyby być podane w CET).

W pan europejskiej wersji nigdy nie będzie reklam, wiadomo. Ciekawe czy inne lokalne wersje mają...

Aha... kolejna zmiana w ramówce

03:00 Maska (poprzednie Lippy the Lion)

03:30 Figle z Flintstonami (poprzednio Pixie i Dixie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...