Skocz do zawartości

[n O] Jetix Play


andresat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś widziałem, jak na jakimś kanale reklamy leciały w dwóch językach, w jakich był dostępny, jeśli tak bardzo @VH 1 chce to niech napisze do Jetiksa i poprosi o reklamy w obu wersjach :mrgreen: Może spełnią jego życzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję w Jetix Play emitowane są także polskie reklamy, chociaż nie mam pewności. Jeśli chodzi o węgierskie to usuwana jest z nich zazwyczaj węgierska ścieżka językowa i możemy posłuchać wtedy jedynie podkładów muzycznych oraz efektów dźwiękowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nie tylko na Jetix Play dzieje się tak, że na ścieżce językowej oznaczonej "pol" programy lecą w innym języku, w Travel słyszałem już na polskiej ścieżce programy po rosyjsku i węgiersku a na ESPN Classic chyba po holendersku.

Ciekawe jaki los spotka Jetix Play po przemianowaniu Jetixa na Disney XD. Najprawdopodobniej zostanie zlikwidowany i w jego miejsce powstanie Playhouse Disney. Może to nastąpić trochę później bo w Polsce nie ma czysto polskiej wersji Jetix Play ale wydaje mi się, że dni Jetix Play są policzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie stacja Playhouse Disney jest skierowana do młodszych widzów niż Jetix Play! Wystarczy obejrzeć poranne pasmo na Disney Channel i porównać bajki z tymi na Jetix Play. Nie wyobrażam sobie, żeby w całodobowym Playhouse Disney leciał "Świat wg Ludwiczka", "Dzieciaki z klasy 402", "Kot Ik!" czy "Tajne akta Psiej Agencji" - wszystkie dobrze znane jeszcze z czasów Fox Kids! Chyba lepszym pomysłem przekształcenia Jetix Play na kanał Disneya byłby Toon Disney.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to powinni zrobić tak:(...) zamiast małego napisu Jetix wstawić napis Disney, a pod spodem zostawić czerwony napis PLAY.

Nie sądzę by wprowadzili do swojego portfolio kanał Disney Play, skoro w Polsce nie ma jeszcze Playhouse Disney, Toon Disney i Disney Cinemagic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I od razu widać, że Jetix nie ma oddziału w Polsce, tylko ściągają sygnał od Turków.

 

Jetix jak najbardziej ma oddział w Polsce. Chyba że chodziło o Jetix Play - on jest prawie całkowicie turecki, nawet nie wiem po co od nie dawna dawają blok reklamowy z napisem innego języku w tej skrzyni skarbów, tam pisze "REKLAMA" ? :crazy:

 

 

Dźwięk jest często przesunięty i to niestety nie tylko przy tej bajce. Dzieję się tak jeszcze np. przy Wunshpunch i to od kilku tygodni :/

 

To zależy, niektóre starsze bajki (najwięcej te których już nie ma) mają pokręcone języki, raz "Przygody Pytalskich" wyemitowali przez 3 początkowe minuty w kilku językach :lol2: Ale teraz już się ta rzecz nie dzieje, tylko czasem różne kreskówki zaczynają dawać sygnał za późno. Na przykład kończą się reklamy i ok, już ma być jakaś kreskówka, jest czarne tło przez np. 15 sekund, i jak się pojawia wreszcie to 15 sekund kreskówki minęło xD A to z odcinkiem "Kiermasz" Dzieciaków z Klasy 402 to proste - ten odcinek oraz taki jeden po nim, coś z Halloween są pokręcone. Bo ten z Halloween jest bez swojego dubbingu, sam się ździwiłem gdy Nancy w szkole powiedziała po języku Pana Bessera, potem można już się było skapnąć że to z tego odcinka... A więc chyba wyjaśnione, Jetix Play nie wiadomo czemu pokręcił te 2 odcinki, nie wiadomo jest czemu niektóre odcinki "DZK402" są całkowicie nieemitowane, po prostu je pomijają... ;P

 

Według mnie to powinni zrobić tak:(...) zamiast małego napisu Jetix wstawić napis Disney, a pod spodem zostawić czerwony napis PLAY.

Nie sądzę by wprowadzili do swojego portfolio kanał Disney Play, skoro w Polsce nie ma jeszcze Playhouse Disney, Toon Disney i Disney Cinemagic.

 

 

Najprawdopodbniej będzie to jednak Playhouse Disney. Bo Disney XD już powiedział swoje na temat Jetix Play - "Analizujemy obecnie ofertę dla przedszkolaków" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I od razu widać, że Jetix nie ma oddziału w Polsce, tylko ściągają sygnał od Turków.

 

Jetix jak najbardziej ma oddział w Polsce. Chyba że chodziło o Jetix Play - on jest prawie całkowicie turecki, nawet nie wiem po co od nie dawna dawają blok reklamowy z napisem innego języku w tej skrzyni skarbów, tam pisze "REKLAMA" ? :crazy:

 

"Jetix Play Rosja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się czasem śmiać się chce, Jetix Play niektóre proma o nowościach w Jetix Play daje po innym języku. A gdy akurat leci na Jetix te promo to jest po polsku :lol2: Tak było z m.in. reklamą startu kanału - Jetix Play oraz gdy w Jetix Play pojawiło się "Kino" emitujące filmy pełnometrażowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...