Skocz do zawartości

[n O] Jetix Play


andresat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Cóż, Toya w tamtym roku też niby informowała, że kanał kończy nadawanie, a nadal nadaje...

Jeżeli okaże się to prawdą, to trochę będzie słabo, bo znikną kultowe kreskówki Fox Kids (Świat według Ludwiczka, Dzieciaki z klasy 402, Tajne akta psiej agencji, Walter Melon, Wunschpunchs).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne Jetix Play zmieni nazwę i stanie się kanałem z paczki Disney, a wtedy tak jak w przypadku zwykłego Jetix przy zamianie na Disney xD duża część bajek pozostanie, a niektóre zmienią tylko miejsce nadawania (trafią do Disney xD, bądź Disney Channel). A resztę bajek ma szanse przechwycić Canal+ Cyfrowych (MiniMax, ZigZap), czy KidsCo które nie wykluczone że uruchomi kolejny kanał. Tymbardziej że dużo produkcji aktualnie czy nie tak dawno emitowanych na Jetix Play należy do Cookie Jar Entertainment (np. Gadżet i Gadżetinis) czy Nelvana (np. Kot Ik!) które są właścicielami KidsCo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-ka wyłączyła JETIX PLAY! dziś! o 0:00!

 

Czyżby do Polski wkraczał wielkimi krokami kolejny kanał z firmy DISNEY?

 

DISNEY CINEMAGIC albo PLAYHOUSE DISNEY?

 

Dla zrozumienia... w Czechach i na Słowacji JETIX PLAY zostanie zastąpiony właśnie kanałem PLAYHOUSE DISNEY, a w Rumunii kanałem DISNEY XD ROMANIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że jak wystartuje Playhouse Disney to wyrzucą ten blok z Disney Channel - połowę bajek z pasma Playhouse na tym kanale nie da się oglądać.

Tymczasem Playhouse zaczyna się reklamować na Disney Channel spotem "Kochamy Mamy" z okazji Dnia Matki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo, że Jetix Play zakończy nadawanie w Polsce 31 lipca br. (info z Presserwisu) i póki co nie m w planach zastąpienia go innym kanałem. W sumie to było do przewidzenia bo nie dość, że jest wyłączany z kolejnych ofert platform cyfrowych i sieci kablowych, to w dodatku nie jest zastępowany niczym nowym ze stajni Disneya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie uważaj, że inni operatorzy usuwają Jetix Play ze względu na to, że ze swojej oferty usunął go CP :] CP pewnie wiedział o zakończeniu nadawania Jetix Play już na jakiś czas przed tym jak go usunęli z oferty, bo pewnie akurat im się kończyła umowa na dystrybucję tego kanału i gdy zamierzali ją przedłużać, dostali cynk od nadawcy (czytaj Disney), że ci nie zamierzają kontynuować emisji tego kanału. CP tym samym nie przedłużał umowy i z końcem poprzedniej umowy wyłączył kanał ze swoich szeregów, a inni operatorzy robią, to w momencie, gdy im się kończą stare umowy lub zrobią to w momencie zakończenia nadawania kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rodzi się pytanie, kto przejmie bajki z anteny Jetix Play? W dodatku n-ka wycofuje się z końcem roku z KidsCo, co może świadczyć o kolejnej marginalizacji kanału dziecięcego. Właściwie na rynku zostają kanały, które koncentrują się głównie na własnych produkcjach: Disney, Cartoon Network... ZigZap i MiniMini wolą europejskie produkcje, np. z Francji. Naprawdę robi się nieciekawie. Chyba, że TV Puls coś wykupi. Naprawdę dziwię się Disneyowi, bo miał naprawdę ogromną szansę na poszerzenie swojej oferty w Polsce. Jetix Play był obecny w dwóch platformach satelitarnych i większych kablówkach w Polsce. Mogli w jego miejsce wcisnąć cokolwiek, nawet Disney Channel +1!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...