Skocz do zawartości

[n O] Jetix Play


andresat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Czy tylko dzieci muszą oglądać bajki? :D Równie dobrze można by było spytać, kto ogląda Cartoon Newtork o 3-4 nad ranem. Według mnie, nadawcy nie powinno to obchodzić, a problemu z nadawaniem całodobowym nie widzę - po przerwaniu nadawania i tak trzeba "coś" nadawać, bo wyłączyć sygnału nie można. I po co komu to wolne miejsce na satelicie w godzinach nocnych? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pamiętam jakieś 5 czy 6 lat temu oglądałem te serial właśnie na Fox Kids. Teraz już bajek nie oglądam no chyba, że z sentymentu zerknę na Boomerang (stary, dobry Cartoon Network), ale jak znajdę czas to może zerknę ;)

Teraz tylko z sentymentu chce mi się oglądać (choć baaaaardzo rzadko) jakąś kreskówkę, ale oprócz Boomerangu nie ma nic ciekawego u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Oglądałem wczoraj na Jetix Play "Dzieciaki z klasy 402" odc. "Kiermasz" i były duże problemy tzn. np. Nency mówi głosem pani wychowawczyny, Jessiego, Winniego, obrazy nie dobrane do mówionych kwestii itd. Dzisiaj patrze i tak samo. Ciekawe czy oni nie wiedzą, że się tak dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czy Jetix Play ma przestać nadawać albo coś bo w najnowszym To & Owo nie ma ramówki tego kanału.

No i? Nie każdy program telewizyjny pokazuje program danego kanału. To i Owo zmieniło swój wizerunek (czytałem na innym forum, ale dokładnie nie wiem - nie widziałem). poza tym co za dziwny tok rozumowania - to, że nie masz ramówki w swoim programie telewizyjnym oznacza, że dana stacja kończy nadawanie? Za tą wypowiedź powinieneś dostać Nobla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam do Was małe pytanie:

Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego na Jetix Play lecą tureckie reklamy? Czasami też zdarza się, że po rosyjsku lecą zapowiedzi. Czy to oznacza, że mamy turecką/rosyjską wersję Jetix Play, a nadawca Jetix Play nakłada na nią polską wersję językową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego po rosyjsku, ale jestem w stanie wyjaśnić czemu Jetix Play oglądamy po polsku oraz po węgiersku - mianowicie jest to wersja kanału nadawana dla obu krajów. Podobnie kiedyś było z National Geographic Channel, które posiadało jedną wiązkę dokładnie dla tego samego obszaru, wtedy bloki reklamowe emitowane były na przemian - dla Polski oraz dla Węgier. Podobnie jest w Jetix Play, jednak szkoda, że gdy już na ekranie pojawiają się jakieś napisy, to tylko po węgiersku (chodzi mi np. o przerwę w emisji programu, dokładniej jej początek, bo później sygnał jest wyłączany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...