Skocz do zawartości

Dawne audycje w polskiej TV


Przemek87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pamiętam jeszcze program "Filmidło" który był emitowany na antenie TVP prowadziła go Karolina Korwin-Piotrowska...Dużo było ciekawostek ze świata kina no i oczywiście notowania listy najpopularniejszych filmów emitowanych w kinach...

Warto chyba dodać, że prowadziła go współnie z nieodżałowanym Marcinem Pawłowskim... A program był wart oglądania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVP HISTORIA mogli by emitować dzienniki telewizyjne , panoramy czy teleexpresy z nap przed 20 lat czy z okresu PRL-u.

 

Na niemieckich kanałach publicznej telewizji były nadawane powtórki programów informacyjnych ( dzień i miesiąc) był taki sam w jakim był nadawany tylko rok był z przeszłości.

Nadają od jesieni 2010, dzienniki z 1984 i 1985 ;-) Czyli postulaty forumowiczów satkuriera są czytane i spełniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pamiętacie teleturniej Burza Mózgów, który był emitowany w 2004-2005, program prowadził Olaf Lubaszenko, w programie występowali osoby, którzy najwięcej wygrywali w Kole Fortuny, Wielkiej Grze, 1 z 10 itp... Program związku ze słabą oglądalnością zniknął z emisji, producentem programu był producent, który produkował program Hugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie Polską edycję teleturnieju Fort Boyard, prowadzącymi byli Robert Gonera i Katarzyna Glinka, zagadki dawał Janusz Weiss, gości odprowadzali Pasparteut i Pastone, gong dawał La Boule, a skarbiec otwierała Felindra, która też opiekowała się tygrysami. W programie występowali uczestnicy, którzy mieli kapitana, którym był jakiś celebryta, zadaniem było to że musieli przechodzić przeszkody, aby zdobyć klucz, by dostać się do skarbca, pamiętam że nawet raz nie udawało się zdobyć skarbca, program był emitowany na TVP2, ja to lubiałem koniec programu, jak Robert Gonera mówił co będzie robić w forcie, powstały dwie edycje, gdzie po drugiej edycji program został zdjęty z anteny, program był pierwowzorem francuskiego programu pod tym samym tytułem, a program był kręcony w forcie Wodnym na południu Francji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...