Skocz do zawartości

Dawne audycje w polskiej TV


Przemek87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rafał Rykowski to bardzo utalentowana osoba i szalenie skromna.

Mam okazję czasami z Panem Rafałem mijać się na starym rynku w Bydgoszczy - bardzo często załatwia jakieś sprawy na mieście i jest okazja zobaczyć tą wybitną postać na żywo.

 

Jeśli chodzi o audycje w TV Polsat to przypomniał mnie się teleturniej "Kalambury" - na samym początku prowadził tą grę Wojciech Malajkat, później Pan Piotr Gąsowski.

Bardzo miło oglądało się owy teleturniej z uwagi na zaproszone osoby jakimi były znane osobistości Show-Biznesu, które odgadywały, rysowały, zadawały zagadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o audycje w TV Polsat to przypomniał mnie się teleturniej "Kalambury" - na samym początku prowadził tą grę Wojciech Malajkat, później Pan Piotr Gąsowski.

Bardzo miło oglądało się owy teleturniej z uwagi na zaproszone osoby jakimi były znane osobistości Show-Biznesu, które odgadywały, rysowały, zadawały zagadki.

 

Też pamiętam ten teleturniej :) Tam jeszcze dzieci chyba występowały i jakieś nagrody zdobywały, ten teleturniej podobnie jak "Piramida" były z 2-3 lata temu puszczane na Polsacie2, miło było sobie przypomnieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż szkoda, że Polsat nie transmituje już Garfielda :(

Także bardzo fajny był taki program pt. "Chwila Prawdy", który prowadził Zbigniew Chajzer. Program leciał na TVN-ie

 

A jeszcze mam takie pytanko:

Pamiętam, iż na Polsacie był taki teleturniej, w którym odpowiadało się na pytania. Jak ktoś źle odpowiedział czy tam go osoba wytypowała do odejścia (dokładnie nie pamiętam, jak to było) to spadał w dół? Zna ktoś może, jak nazywał się ten teleturniej i kto go prowadził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A ja chcialbym siegnac do lat 70 i zapytac czy ktos pamieta Studio 2?

Przypomne ze byl to blok programow nadawanych w wolna sobote ( wtedy byla jedna wolna sobota) od godzin poludniowych do nocnych. Gospodarzami programu byli Tomasz Hopfer,Edward Mikolajczyk,Tadeusz Sznuk i Bozena Walter.

Program przerosl swoja epoke i w wszechogarniajacej szarosci bil wtedy rekordy popularnosci . No i ten serial Kosmos 1999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

ja pamiętam choćby z nagrań jakie mam na kasetach (a w zasadzie jednej kasecie) jeszcze, program "Polskie Zoo" emitowany w latach 1991-93 w I programie TVP.

 

rodzice mi nagrywali na kasety te 15-minutowe programy, a w zasadzie cotygodniowe szopki polityczne podsumowujące tydzień w polskiej polityce... znakomite i dla mnie nieśmiertelne :brawo:

 

gdy oglądam łza się w oczku kręci...

 

mogliby wznowić program tego typu w TVP, choć w sumie w chwili obecnej cała sytuacja związana z TVP jest pewnego rodzaju szopką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVP HISTORIA mogli by emitować dzienniki telewizyjne , panoramy czy teleexpresy z nap przed 20 lat czy z okresu PRL-u.

 

Na niemieckich kanałach publicznej telewizji były nadawane powtórki programów informacyjnych ( dzień i miesiąc) był taki sam w jakim był nadawany tylko rok był z przeszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVP HISTORIA mogli by emitować dzienniki telewizyjne , panoramy czy teleexpresy z nap przed 20 lat czy z okresu PRL-u.

 

.

Do dyspozycji maja tez program TVP Kultura, mysle ze u nas moze byc problem z zachowaniem wiekszosci archiwalnych programow. Z braku tasm, nagrywano nowe na stare.

Ja bym chetnie obejrzal Studio 2 i Studio Gamma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...