Skocz do zawartości

Dawne audycje w polskiej TV


Przemek87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja jeszcze pamiętam teleturniej który był na polsacie czyli "Dziewięciu Wspaniałych".

czołowka tego teleturnieju przypominała trochę drugą czołówkę Koła Fortuny z lat 1994-1998.

mam dla was jeden z odcinków tego wspaniałego show.

http://www.youtube.com/watch?v=aKENgAlucps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wspomnę jeszcze o: Hugo - Polsat, Usterka - TVN, Pod napięciem - TVN, 997 - TVP2 (pamiętam bałem się oglądać), Śpiewające fortepiany - TVP2 i może jeszcze przede wszystkim stare i jedyne dobre wersje Disco Polo Live oraz Disco Relax - Polsat.

Również oczywiście pamiętam większość z tych programów, które już tu wypisano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A kto pamięta program "bliżej świata"-najciekawsze fragmenty programów z satelity, po nim był emitowany "7 dni -świat?. Albo "Auto"-magazym motoryzacyjny prowadzony przez Jerzy Iwaszkiewicza i Antoniego Mielniczuka. Ten drugi prowadził też teleturniej w którym grało się w coś a'la ping-pong na stole z podświetlanymi polami.Niestety tytułu nie pamiętam. A z nowszych programów przypominam sobie "All you need is love" z Michałem Gulewiczem i "Wybacz mi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Najbardziej pamiętam teleturniej ''300% Normy'' prowadzony przez Macieja Orłosia i był to teleturniej związany z PRL-em, pamiętam że w programie występowała Joanna Jeżewska która parodiowała min Irenę Dziedzic, Małgorzatę Ostrowską i wiele innych znanych gwiazd związanych z PRL-em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej pamiętam teleturniej ''300% Normy'' prowadzony przez Macieja Orłosia i był to teleturniej związany z PRL-em, pamiętam że w programie występowała Joanna Jeżewska która parodiowała min Irenę Dziedzic, Małgorzatę Ostrowską i wiele innych znanych gwiazd związanych z PRL-em.

 

nawet parodiowała Ś.P. Violettę Villas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej pamiętam program ''Uważaj na kioskarza'' który był emitowany w 2009r. w TVP2 i był to program w którym Jerzy Kryszak przebierał się za kioskarza i nabierał ludzi. Program był kontynuacją ''Taryfy Ulgowej'' w której Kryszak podobnie jak w ''Uważaj na kioskarza'' przebierał się za taksówkarza i nabierał ludzi. Także pamiętam ''Taksówkę Jedynki'' gdzie w roli taksówkarza wcielał się Piotr Gąsowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...