Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mówiłem, że to dziwne. :P Mówiłem że najwyraźniej właściciel TV Pulsu uznał ich za nieznaczącą grupę bez większego wpływu na zyski i wyniki oglądalności. Jak już ktoś to powiedział, zakodowanie może oznaczać poprawę zawartości programu. Będą płacili mniej za licencję i będzie ich stać na kupno większej ilości filmów/seriali/programów. Dla mnie to jest istotniejsze, niż martwienie się o garstkę widzów FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wtorku TV Puls zaczęła emitować kultowy serial "Gliniarz i prokurator". Wczoraj wyemitowano 1 odcinek pt. "Nadeszły szczęśliwe dni", ale dzisiaj zamiast 2 odcinka pt. "Fatalne zauroczenie, cz. 1", pojawił się 4 odcinek pt. "Laura". Dlaczego pominięto dwuczęściowy odcinek pt. "Fatalne zauroczenie"? Nie zakupili wszystkich odcinków, czy ktoś się pomylił podczas emisji? Ucieszyłem się z emisji, bo chciałem sobie przypomnieć ten serial, ale nie ukrywam, że i rozczarowałem się takim losowym emitowaniem odcinków przez TV Puls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcą być profesjonalistami w tym co robią mogli by sobie darować stare seriale. Z tego typu produkcjami zwykle jest tak, że jeśli ich nie puszczają chętnie byśmy oglądali. Jak dadzą na antenę oglądasz 20 minut, przypominasz sobie aktorów i zmieniasz kanał. A przy okazji wie ktoś jak z oglądalnością "Drużyny A" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciel TV Puls na innym forum wspominał że nie mają zakupionych wszystkich odcinków bo nie ma ich od kogo kupić i jest to częsty problem przy zakupowaniu licencji do emisji starszych seriali.

 

A przy okazji wie ktoś jak z oglądalnością "Drużyny A" :)

Z innego forum: 9% w 4+ i ok. 6% w 16-49.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcą być profesjonalistami w tym co robią mogli by sobie darować stare seriale. Z tego typu produkcjami zwykle jest tak, że jeśli ich nie puszczają chętnie byśmy oglądali. Jak dadzą na antenę oglądasz 20 minut, przypominasz sobie aktorów i zmieniasz kanał.

Absolutnie nie zgadzam się z tą opinią. Wcześniej w zasadzie nie oglądałem TV Puls, a teraz będę oglądał - właśnie ze względu na emisję "Gliniarza i prokuratora". Równie chętnie oglądam "Drużynę A" na TVP 1 i jak do tej pory obejrzałem wszystkie wyemitowane odcinki. :) Wolę oglądać stare, dobre, kultowe filmy i seriale niż jakiś współczesny, przereklamowany [beep].

 

Przedstawiciel TV Puls na innym forum wspominał że nie mają zakupionych wszystkich odcinków bo nie ma ich od kogo kupić i jest to częsty problem przy zakupowaniu licencji do emisji starszych seriali.

Ale z tego co pamiętam, to na CBS Action odcinek pominięty przez TV Puls był emitowany.

 

Z innego forum: 9% w 4+ i ok. 6% w 16-49.

Czyli oglądalność dobra, średnia czy słaba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jeżeli chodzi o seriale, to są same odgrzewane kotlety, natomiast jeśli o filmy, to mamy albo dziadostwo klasy B, albo - przyznaję - nawet niezłe produkcje, ale emitowane wcześniej dziesiątki razy w TVP, TVN czy Polsacie.

Śledzę ramówkę Pulsu na bieżąco i na śledzeniu się kończy, bo tam nic nie ma. Nie ukrywam, że bardzo mało oglądam telewizji i że podobną opinię jak o Pulsie mam o pozostałych stacjach z głównego nurtu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...