Skocz do zawartości

Hip Hop TV


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

@manieq01, Kelis to nie takie coś, tylko była żona Nas(a).
Problem widzę w tym, że stacja puszczała polskie hh produkcje. Teraz pojawiło się r&b i to już wam się nie podoba.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do zagranicznego rapu nic nie mam, wręcz uwielbiam, ale gdyby przykładowo widział na antenie 2pac, Ice-t, Mobb Deep, Nas, A Tribe Called Quest, Onyx itp. to byłbym zadowolony. A tak mamy rnb, pop brzmienie, niż czysty rap. To samo było z Rbl.tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

wręcz uwielbiam, ale gdyby przykładowo widział na antenie 2pac, Ice-t, Mobb Deep, Nas, A Tribe Called Quest, Onyx

Nareszcie konkretna osoba. :D

HipHop to coś więcej niż to co do tej pory puszczało HHTV. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle, ostatnio natknąłem się na nową piosenkę A$APów "Wrong" i byłem ładnie w szoku.

 

Przed chwilą na Hip Hop TV pojawiło się takie coś:



O ile wykonawcy w poprzednio przytoczonych w tym temacie piosenek mają lub mieli nieco wspólnego z rapem/hip-hopem, o tyle ta piosenka to czyste R'n'B, czyli coś co nie powinno się tam pojawić. To co, niedługo Eska TV Extra Super? :mrgreen:

 

R&B jest nierozłącznie związane z kulturą miejską i hiphopem, więc w sumie nie rozumiem oburzenia. Widziałem też Mary J Blige, dla mnie na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

R&B jest nierozłącznie związane z kulturą miejską i hiphopem, więc w sumie nie rozumiem oburzenia. Widziałem też Mary J Blige, dla mnie na plus.

Widać że mamy takie samo zdanie. :cool:

Ja i ty to rozumiemy ale jak widać po postach, dzisiejsza "młodzież" nie za bardzo ma pojęcie czym jest HH. :P;)

Co do Mary J. Blige ten kawałek to już klasyk.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hip Hop TV zagraniczne klipy ma w zdecydowanie słabszej jakości od polskich, nie wiem może biorą z YT, choć tam wyglądają one lepiej. Teraz dla przykładu natrafiłem po raz drugi na.Cypress Hill ft. Pitbull, Marc Anthony - Armada Latina w zupełnie nieakceptowalnej jakości z dźwiękiem niczym mp3 z bitrate 64kb/s, jak nie mniej, skąd oni to wzięli?

Ostatnio trafiłem też na Malik Montana & Diho - Naajak, nie spodziewałem się że to może nadawać się do TV, pięknie pocenzurowana zwrotka Diha. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie, wiedziałem że tak to się skończy... :( Oby nadal jakoś działali w necie chociaż. Tylko czy rockiem polepszą wyniki?

Mieli wrócić z premierowymi programami po wakacjach, no to mogą jeszcze nie wrócić, tak jak się obawiałem.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...