Skocz do zawartości

Hip Hop TV


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uważam, że dobrze, że poszli w zagraniczny HIP HOP, bo playlista robiła się nudna, tylko żeby nie puszczali takich oklepanych lekko popowych kawałków znanych z eski czy 4fun-a.

 

To trochę poza tematem, ale zauważyliście, że jest pełno programów typu IDOL, czy MUST BE THE MUSIC, do wykreowania gwiazd popu, nawet  disco polo ma swój taki program , na POLO TV, DISCO STAR się chyba nazywa, mogli by zrobić taki program dla młodych raperów, żeby się wybili, zaprosić tam jakieś gwiazdy polskiego hip hopu do jury... oglądalność może by wzrosła i zainteresowanie kanałem...w końcu jakaś luka na rynku jest, a pewnie znalazło by się kilka tysięcy chętnych , którzy nie poszliby do IDOLA czy THE VOICE OF POLAND.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patjyk zgrywki z Youtube to chyba tylko Viacom nie robi w dzisiejszych czasach, bo mają 30 letnią bazę teledysków, reszta niestety tak się ratuje, ale czemu w jakości wyglądającej często jak 240p gdy są wersje HD to nie wiem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawałki takie jak "Sami swoi" Hemp Gru czy "W wyjątkowych okolicznościach" WWO zdecydowanie nie wyglądały na kopię z chociażby betacam, no ale nie musiał to być YT, mogło być jakieś mpg 320x240.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HH TV idzie w złą stronę, puszczając zagraniczne kawałki. Nie dawno spotkałem tam 2 klipy, które dla mnie są popowe, a nie hip hopowe:

 

 

Ale na plus za ten kawałek, dawno nie słyszałem. Miło było sobie go przypomnąć.


 

Zauważyłem,że pojawiła się czarna plansza z napisami: Produkcja ZPR Media na zlecenie Hip Hop TV 2017. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech oni najpierw popracują nad zasięgiem stacji. Bo w wielu miejscach ich nie ma. A co do muzyki, to jak chcą grać zagraniczne kawałki, to niech zrobią jakieś pasmo, albo niech grają coś przyzwoitego. No chyba,że chcą zmienić wogóle  styl grania muzyki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Myślę że jakby zaczęli puszczać Gang Albanii to wysoka oglądalność murowana :mrgreen:

Gang Albani się skończył niema już z tego kasy. ;)

Teraz nowy projekt Popka to "Trzech Króli" ale to już nie to samo.

Produkcje Matheo obecnie są słabe. Kiedyś widziałem w nim potencjał. Polecam zobaczyć czym on kiedyś w USA wymiatał. :P

Polski Scott Storch miał być ale wyszło jak wyszło. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą na Hip Hop TV pojawiło się takie coś:

 

O ile wykonawcy w poprzednio przytoczonych w tym temacie piosenek mają lub mieli nieco wspólnego z rapem/hip-hopem, o tyle ta piosenka to czyste R'n'B, czyli coś co nie powinno się tam pojawić. To co, niedługo Eska TV Extra Super? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...