Skocz do zawartości

Hip Hop TV


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hip Hop TV może znaleźć się na liście kanałów nc+.

Czy będzie w Cyfrowym Polsacie? To będzie kwestią kilku lat żeby tam trafił.

Pewnie nie trafi. O ile Fokus TV, Eska TV i Polo TV trafiły do listy z powodu dostępności w NTC o tyle taki Vox Music TV nadal nie jest dostępny w Cyfrowym Polsacie. Z Hip Hop TV pewnie będzie podobnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miałem okazji podejrzeć stacji, ale patrząc na playlistę z dwóch pierwszych godzin... masakra. Mam nadzieję, że to tylko testy, jak tak kanał będzie wyglądał to nie wróżę mu sukcesu...

 

Zagraniczne oczywiście muszą się pojawić, nie wyobrażam sobie kanału hiphopowego z wyłącznie polskimi artystami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jest masa swietnych ludzi, którzy zajmują się rapem w Polsce i naprawdę rapuja wybitnie. Zgodzę się z tym, że obecna ramówka jest słaba i rzeczywiście niektóre kawałki to takie hip hopolo bardziej niż prawdziwy rap, ale bez problemu mogą zebrać wszystkich najlepszych raperów z Polski i puszczać ich kawałki i będzie to prawdziwy rap przy którym wielu zagranicznych raperów będzie się chować. Poza tym jest wiele osób, które słuchaja polskiego rapu i jednocześnie nie słuchają zagranicznych raperów. Uwierz mi, wiem co mówię bo się tym wszystkim interesuje i wiem jaka jest opinia wielu osób, które również z większym zaangażowaniem słuchaja rapu. Zobacz chociażby jaki sukces odnosi taki Polo TV. Z tego co się orientuję to oni stawiają tylko na polskich artystów (jeżeli się mylę to mnie poprawcie, nie oglądam tego kanału zbyt często) i mają świetne wyniku oglądalności, najlepsze z wszystkich polskich stacji muzycznych o czym ostatnio Satkurier informował. Także według mnie lepiej, aby zostali przy tym co polskie, ale lepiej to wszystko dobrali bo np. taki Tede czy ZBUKU to królowie polskiej sceny rapu nie są tak delikatnie mówiąc.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tede to czołówka i legenda polskiej sceny, zbuka proszę nie stawiać obok niego. Co do kanału czekam kiedy zaświeci w UPC, póki co mamy do czynienia z emisją testową tak to na tą chwilę można nazwać. Spokojnie czekam aż to wszystko się rozkręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam też by odpowiadało właściwie jakby tylko postawili na polski rap (choć z zagranicy oczywiście bym nie pogardził), jest jeden warunek, niech nie faworyzują wytwórni, niech grają WSZYSTKO. A i zbuku król - bez komentarza :D :D I nadal się zdarzają dwa klipy pod rząd od jednego rapera - w momencie pisania postu od O.S.T.R.

Polo TV choć nie siedzę w tych klimatach z tego co wiem miał też swoją ukochaną wytwórnię na początku...

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jest masa swietnych ludzi, którzy zajmują się rapem w Polsce i naprawdę rapuja wybitnie. Zgodzę się z tym, że obecna ramówka jest słaba i rzeczywiście niektóre kawałki to takie hip hopolo bardziej niż prawdziwy rap, ale bez problemu mogą zebrać wszystkich najlepszych raperów z Polski i puszczać ich kawałki i będzie to prawdziwy rap przy którym wielu zagranicznych raperów będzie się chować. Poza tym jest wiele osób, które słuchaja polskiego rapu i jednocześnie nie słuchają zagranicznych raperów. Uwierz mi, wiem co mówię bo się tym wszystkim interesuje i wiem jaka jest opinia wielu osób, które również z większym zaangażowaniem słuchaja rapu. Zobacz chociażby jaki sukces odnosi taki Polo TV. Z tego co się orientuję to oni stawiają tylko na polskich artystów (jeżeli się mylę to mnie poprawcie, nie oglądam tego kanału zbyt często) i mają świetne wyniku oglądalności, najlepsze z wszystkich polskich stacji muzycznych o czym ostatnio Satkurier informował. Także według mnie lepiej, aby zostali przy tym co polskie, ale lepiej to wszystko dobrali bo np. taki Tede czy ZBUKU to królowie polskiej sceny rapu nie są tak delikatnie mówiąc.

Na Polo TV zdarzają się jakieś zagraniczne piosenki. Zależy jakie pasmo. A tak to dużo leci polskich utworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@therealest Oprócz tego co pisałem wczoraj było baaaardzo dużo klipów od Alohy (przez co bardzo często pojawia się Proceente, stamtąd widziałem też Greena, Bladego Krisa, Łysonżiego a nawet klip do instrumentala Tomaja), z Asfaltu (Rasmentalism, stare klipy Fisz/Emade. Medium), ze Stepu (Jopel/Komar, Bezczel, Cira, Grizzlee/Dryskull), z MaxFlo (Lilu, Pokahontaz, Christofer Luca), z Alkopoligamii (Małe Miasta, Stasiak, Pjus), wszystkie nowsze klipy od JWP/BC, Zeusa też widziałem, Bisza, Warszafski Deszcz i Otsochodzi (bardzo miłe zaskoczenie  :)) to chyba wszystko :D Ogółem dużo powtórek, widać że playlista jest mocno ograniczona, nudzi mnie oglądanie tej stacji już, włączę chyba dopiero za kilka dni jak skończą ten hmmm test?

@Qtendo A i widziałem Widmo Włodiego wczoraj :) A odnośnie prawilniaków to jest przecież Chada :D

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Polepiony" leciał :) Palucha "W kawałkach" bardzo często leci :) Z wykonawców O.S.T.R. jest często grany, tak samo Proceente, Grubson, Buka, Rahim, JWP/BC, Tau/Medium. Na godzinę MUSI być chociaż jeden ich kawałek (choć często zdarzają się znacznie częściej). Z takim podejściem do playlisty sukcesu nie będzie.

Po 18 po raz pierwszy widzę Popka :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to, co na razie widzimy to są testy. Nie ma reklam, a ramówka jest już ustalona i nam znana. I póki co, nie ma jej. Nie ma co prawda napisu o emisji testowej, ale to oczywiste. Trzeba czekać na komunikaty nadawcy. Wcześniej żadna platforma nie dołączy HHTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...