Skocz do zawartości

Hip Hop TV


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dystrybucja się rozkręca, kanał będzie od 1 czerwca w Vectrze.
Ogólnie ostatnio trochę pooglądałem i naprawdę jest spoko, o ile nie trawie tych wszystkich nowoczesnych Bonsonów i innych Miuoshów to trochę oldskulu też tam się znajdzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oni nie będą zarabiali tak jak inne stacje, na reklamowaniu podpasek itd, bo to trochę inny rynek.

Albo wkręcą w temat wytwórnie, organizatorów koncertów (reklamy Waraw Challange już były,) sklepy internetowe, marki ubraniowe (pierwszy lepszy przykład, ciuchy "Prosto" to cenowo wysoka półka - sprzedając bluzy za 300 zł z pewnością stać ich na reklamy) itd, albo rzeczywiście ponadaja jeszcze z rok i tyle tego będzie.

Ale NC+ nic do tego, tak samo jak całemu mainstreamowi nic do tego, że taki OSTR czy Gang Albanii zajmuje pierwsze miejsca OLISu, a w Zetce grają "gwiazdy" typu Marta Podulka, która sprzedała pewnie 1/1000 tego co oni. Kto chce to już od dawna ogląda ten kanał :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem i tak żadne biuro reklamy im tego kanału nie zabookuje, tylko będzie potrzebna osoba ze "środowiska", zresztą już tam zatrudniona.

To tak jak z reklamami i product placementem na kanałach YT ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale przecież muszą mieć jakiś plan skoro wystartowali na sat? :) Ktoś chyba to policzył, przemyślał i wyszło, że zarobimy. Ja w tej firmie pracowałem jakiś czas i wiem, że tam trzeba zarabiać a nie tracić bo to polskie korpo. Więc nie wiem o co chodzi szczerze mówiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w nc+ ktoś odbiera ten kanał po wyszukaniu ręcznym parametrów ?

 

według - http://www.eska.pl/cinema/news/36150/hip_hop_tv_online_gdzie_ogladac_nowy_kanal_z_hip-hopowymi_teledyskami_i_programami

 

wiemy że można tak w CP ale ktoś tu kiedyś pisał że w nc+ nie bardzo da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś na HHTV od kilku godzin nie działają belki :P Nowości z każdym dniem powoli coraz więcej, w takim tempie może do końca roku playlista jakoś będzie już wyglądała :) Może to trwa tak wolno, bo skrupulatnie cenzurują klipy? :P

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tych nowych klipów z dnia na dzień coraz więcej tylko tych z Prosto wciąż najmniej widać. Belki już od dnia wczorajszego nie widać. Mam nadzieję że te podziemne niezależne klipy też będą wyświetlane wciąż nic np. od Aptaun Records nie widziałem jakiegoś weny czy pyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam krok po kroku dotychczasowy rozwój Hip Hop TV

 

Marzec 2016
- Tomasz Kleyff aka CNE dyrektorem programowym Hip Hop TV
- 23 Marzec Start Hip Hop TV na satelicie Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E)
- Dystrybucja kanału do sieci kablowej JAMBOX


Kwiecień 2016
- Start oficjalnego fanpage Hip Hop TV na Facebooku
- Hip Hop TV sponsorem tytularnym Polish Hip Hop TV Festival Płock
- Dystrybucja kanału do sieci kablowej Elsat
- Oficjalny stream internetowy Hip Hop TV w serwisie EskaGo.pl

Maj 2016
- Dystrybucja kanału do sieci kablowej TEL-KAB

Czerwiec 2016
- Dystrybucja kanału do sieci kablowych Vectra, Toya, SGT S.A, Interaktywny Dom, TV Hajnówka, Spółdzielnia Teofilów B, SM Lipno, Promontel, Domel,
PPHU Chamerlińscy, Alfafiber, HLG, Tomków, Metro TV, Trzcianeckie Towarzystwo Użytkowników Kablowej Sieci TV, Korbank, Polska Telewizja Szerokopasmowa,
Internet Union, ZUTK Lesław Dorobek, Czajen, Interarena, Elektronic.

 

 

Przyznam się szczerze że codziennie zerkam na Hip Hop TV, baza z dnia na dzień powiększa się ale wciąż nie upolowałem do tej pory żadnego klipu z PROSTO.

 

Zdziwiłem się dzisiaj gdy ujrzałem klip na czasie Żabson - Czarne Okulary (feat. Quebonafide) oby tak dalej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja spóźniona ooo jakieś dobre 6-8 lat.

Co ma być fascynującego w ocenzurowanym wygładzonym hip hopie?

Target do którego jest kierowana stacja dawno jest przyzwyczajony do słuchania muzyki na YT/innych odtwarzaczach

Oczywiście słyszę tylko Polskie kawałki.

 

Stacja będzie miała oglądalność na poziomie Muzo TV

Edytowane przez Marek1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłem się dzisiaj gdy ujrzałem klip na czasie Żabson - Czarne Okulary (feat. Quebonafide) oby tak dalej !

No proszę, myślałem że stacja gardzi tego typu wykonawcami Żabson się nigdy nie pojawi.

 

Stacja będzie miała oglądalność na poziomie Muzo TV

Niestety bardzo prawdopodobne, ale weź pod uwagę że Muzo ma znacznie większy zasięg... To niezbyt optymistyczna opcja.

 

 

Generalnie jak na ZPR i tyle czasu od startu kanału, to można to nazwać tragedią. Dystrybucja praktycznie leży, kanał wygląda ciągle jakby testował, ramówka nie istnieje (4 pasma-wydmuszki o których i tak nie wiadomo dopóki nie zobaczy się na program tv w internecie), brak reklam, stacja wygląda na martwą, wciąż bardzo słaba baza klipów. Skoro potrzebują tyle czasu na przygotowanie to mogli przesunąć start i się dobrze przygotować do tego, na pewno tylko tracą na tym co obecnie grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baza klipów na dzień dzisiejszy powinna być wielka, każdy przecież wie, że artyści rapowi z naszej sceny są bardzo płodni w produkcję klipów. Wiem, że trzeba je zmontować odpowiednio i ocenzurować, ale bez jaj.

Potencjał wciąż jest w sukces, tylko trzeba streszczać się z działaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...