Skocz do zawartości

Hip Hop TV


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla kogoś kto nie widział tej stacji to są i pierwsze klipy, ale uwierz po dniu-dwóch maksymalnie tygodniu będziesz miał jej dość od nadmiaru powtórek  :) i tylko będziesz zaglądał czy nie ma zmian. Niektóre klipy są emitowane zdecydowanie za często a niektóre stanowczo za rzadko, dla mnie to duża wada. No i totalne olanie niektórych dużych wytwórni takich jak Prosto razi bardzo. Ale wierzę że dodanie streama jest zapowiedzią, że emisja ruszy pełną parą, bo stacja nadaje miesiąc i prócz dodania kilkunastu nowych klipów stoi w miejscu.

Zauważyłem też, że emisja na eskago.pl idzie 1-2 sekundy szybciej od satki :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej teraz mogę na necie obejrzeć hh tv, chociaż mogłaby być trochę lepsza jakość nadawania.
Pierwsze klipy obejrzane

 

Proceente - Podwieź mnie

OSTR - Długi

Łona/Webber - Nie pytaj nas

Zeus - WIndokrąg
Waco/Deluks/Kosi - Graffiti 

Kaliber44 - Nieodwracalne zmiany 

Reklama :)

Fenomen - Lepiej późno niż wcale 

Grubson - Jedna z planet

Eldo - Więcej

Edytowane przez Qtendo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów reklama Warsaw Challenge poleciała, teraz będą ją katować do skutku. Też sprawdzałem apke i się zawiodłem że nie ma HHTV dopiero pewnie po aktualizacji będzie dostępny. Wiadomo jakość nie jest najlepsza ale cieszę się że juz jest. Teraz tylko wyczekiwanie kiedy w UPC.

Edytowane przez tharealest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MIGUEL Piszesz o tej ramówce z Delegaty? Pojawiła się ona z miesiąc po informacji że CNE szefuje kanałem :) Pewnie rzeczywistość brutalnie zweryfikowała ich plany i ciężko im o dystrybucję, o czym często pisali pewni dwaj dyrektorzy stacji muzycznych obecni na tym forum :) I na razie ramówka z tego powodu jest jaka jest.

@jackikojot Tede to akurat bardzo często gości na tym kanale, dużo jego klipów można na HHTV zobaczyć :)


W końcu pierwszy klip z Prosto! Zipera & Muniek - Do roboty :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart18: tego kanału na razie nikt nie dystrybuuje na poważnie. Ale ZPR to sprzeda kablówkom przy następnych przedłużeniach umów na ich kanały ;). Przecież taki VOX TV pojawił się w UPC prawie rok po starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś zauważyłem, że w sieci TEL-KAB (głównie podwarszawskie osiedla i miejscowości) jest Hip Hop TV, zajął miejsce Fashion TV ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na HHTV zaczynają chyba dodawać klipy które kiedyś były i na Esce w głównej rotacji otóż tafiłem na: Donatan - Budź się (ft. Pezet, Gural, Pih), Donatan - Z samym sobą (ft. Sokół) i 101 Decybeli & B.A.K.U. - California Dreamin. Poza tym widziałem też Hemp Gru - Sami Swoi. Ogółem jednak zmiany idą baaaaardzo powoli i praktycznie większych nie zauważyłem.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...